Tatlıcı Hacı

4.9/5 based on 8 reviews

Tatlıcı Hacı - Tatlıcı - Tatlc-hac.business.site

COVID-19 nedeni ile yasağın olduğu günlerde paket servisimiz aynı hassasiyetle devam etmektedir ilginiz için teşekkür ederiz.

Contact Tatlıcı Hacı

Address :

Aşağı Eğlence, Mimarlar Sk. No:6/c, 06010, 06010 Keçiören/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Website : https://tatlc-hac.business.site/
Categories :
City : Keçiören/Ankara

Aşağı Eğlence, Mimarlar Sk. No:6/c, 06010, 06010 Keçiören/Ankara, Turkey
Ö
Özgür Çolak on Google

Tamamen gözünüzün önünde imal edilen Minik tulumbaları, lokma tatlıları, halka tatlıları ve yine kendi ürünleri olan dondurmaları mutlaka hepsini deneyin sonra zaten bağımlısı olup yol yapıp geleceksiniz almak için. Ramazan harici aromalı tulumbalar da denemeye değer
You must try all of the tiny pumps, donut desserts, donut desserts, and ice creams, which are also their own products, which are produced completely in front of your eyes, and then you will be addicted to them and make your way to buy. Non-Ramadan flavored tulumba is also worth trying.
İ
İsmail Çelik on Google

Tulumba tatlısı üzerine uzmanlaşmış bir yerdir. Çeşit çeşit aromalı ve çıtır çıtır tulumbaları gerçekten övgüyü hakediyor. Yolunuz düşerse kesinlikle tavsiye ederim..
It is a place specializing in Tulumba dessert. Their assortment of flavored and crunchy tunas really deserve praise. I would definitely recommend it if you're on your way.
M
Murat çıracı on Google

Tulupa tatlısı alıyorum mükemmel bir lezzet yağı olsun şekeri olsun harika leblebi gibi yiyorsunuz ne yediğinizi anlamıyorsunuz şu ana kadar yediğim en mükemmel tatlı ustaların eline sağlık herkese tavsiye ederim mutlaka denemelisiz.
I buy Tulupa dessert, it has an excellent taste, whether it's oil or sugar, you eat it like wonderful roasted chickpeas, you don't understand what you're eating, it's the best dessert I've ever eaten, thanks to the masters, I recommend it to everyone, you should definitely try it.
G
Gökhan Karatay on Google

Yazları dondurmaları ve her daim tulumba tatlıları ile tertemiz is yapan ve gördüğüm kadarıyla kaliteli malzeme kullanan işine ve müşterisine saygılı bir imalathane. Tulumba tatlılarında farklı çeşitleri mevcut. Gerçek meyve konsantreleri kullandıklarını beyan ettiler bana. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğiniz bir işletme.
It is a factory that does a clean job with its ice creams and always tulumba desserts in the summer and uses quality materials as far as I can see, respectful to its business and its customers. There are different types of Tulumba desserts. They declared to me that they use real fruit concentrates. A business where you can shop with peace of mind.
Y
Yasemin Çalı on Google

Beklenilen kuyruğa değen tatlı ? ? halka, lokma ve tulumba aldım harikaydı ama simit şekli daha meşhur diye duydum ?
B
Beyza Vural on Google

Hem çok lezzetliydi tatlı hem de sahibi güleryüzle anlayışlı sağ olsun. Herkes mutlaka denemeli bol hayırlı kazançlar diliyorum
It was very delicious, sweet and the owner is very understanding, thanks to the smiling face. Everyone should try it, I wish you good luck
Ü
Ümit Yüksel Keçeci on Google

Kesinlikte tavsiye ederim, temizlik izleyebilirsiniz yapılışını, maske kullanimi eldiven kullanimi surekli kullanılıyor, fiyat ne fazla ne düşük, sohbet ve karşılama cok iyi limonlu ve bogurtlenli dondurma efsane, tulumba icin hep kıtır ve az sekerli yagli degil daha nasil tarif edebilirim . En azin dan ikram ediyorlar mutlaka deneyin. Butun calisanlara ve sahibi alim bey e teşekkür ederim
I definitely recommend it, you can watch the cleaning, the use of masks, the use of gloves are used constantly, the price is neither too high nor low, the conversation and welcome is very good, the lemon and blackberry ice cream is legendary, how can I describe the pump that is always crunchy and less sugary, not oily. At least they offer dan, make sure to try it. I would like to thank all the employees and the owner, Mr. Alim.
N
Nejdet DZLK on Google

Lokma ve tulumba tatlısı imalatında oldukça başarılı bir imalathane. Tulumba tatlısını farklı ürünlerle çeşitlendirmişler. Portakallı, fıstıklı, karamelli, frambuazlı v.s. Kullanılan malzemeler kaliteli yağ un ve şeker. Zaman zaman kapıda kuyruk olmakta.
It is a very successful workshop in the production of lokma and tulumba dessert. They diversified Tulumba dessert with different products. Orange, pistachio, caramel, raspberry etc. The materials used are quality oil, flour and sugar. Sometimes there is a queue at the door.

Write some of your reviews for the company Tatlıcı Hacı

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *