Hatay Künefecisi Hasan Masat - Osman Temiz Dikmen Caddesi No:337 D:A

3.8/5 based on 8 reviews

Hasan Masat - Hasanmasat.com

Hasan Masat - Meşhur Hatay Künefecisi

About Hatay Künefecisi Hasan Masat

HAKKIMIZDA

1965 yılında tatlı satışı yaparak ticarete atılan Hasan Masat; 1980 yılında Künefenin yapımını öğrenmek için gittiği Suriye'de 10 yıl kalarak 1990 yılında geri dönüş yapıp ilk Künefe üretim tesisini kurdu.

Kalite ve hijyeni en ön planda tutan Hasan Masat; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini alarak müşterilerine güven verdi.

Şu anda Türkiye geneli 7 Şubesi 2 Üretim Tesisi 2 Lojistik Deposu 67 Bayi ve Dağıtım noktasıyla Türkiye genelinde ki hizmetine devam eden Hasan Masat; siz değerli müşterilerine kaliteli ve hijyenik ürünler sunarak sizlerin güvenini kazanmaya devam etmektedir.

 

MİSYONUMUZ

Sağlığı ve dürüstlüğü hep ön planda tutan, asla vazgeçilmez ilkelerimiz arasında önce insan sağlığı diyen, ve buna göre üretimler yapıp; en iyiyi hedeflemektir.

 

VİZYONUMUZ

Vazgeçilmez ilkelerimizi muhafaza ederek büyümek yoluyla, HASAN MASAT'ı önce Türkiye'nin, sonra tüm dünyanın bir numaralı markası yapmak.

 

Türkiye'de bir ilk olarak özel gün ve gecelere uzman kadromuz ve güler yüzlü personelimiz ile METRELİK KÜNEFE organizasyonlarına başlanılmıştır.

Contact Hatay Künefecisi Hasan Masat

Address :

Osman Temiz Dikmen Caddesi No:337 D:A, 06450 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +979
Postal code : 06450
Website : http://hasanmasat.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Osman Temiz Dikmen Caddesi No:337 D:A, 06450 Çankaya/Ankara, Turkey
i
irfan ünver on Google

Kimsenin ekemeğiyle oynamayı sevmem ama bizde kolay para kazanmıyoruz. Soğuk baklavasını tavsiye etmiyorum. Başka yerden Kilosunda 30 lira farkla 10 kalite üstü bir soğuk baklava alınır.
I don't like to play with anyone's bread, but we don't make easy money. I do not recommend the cold baklava. From elsewhere, you can buy a cold baklava above 10 quality, with a difference of 30 lira per kilo.
ß
ßaran Ataş on Google

Künefe tabakta geliyor ne alaka üçgen kesilmiş bide ne alaka süt veriyo 3 kişiyiz 1 tanr küçük süt 3 kişiyiz zaten yarımşar shot bardağıyla bitiyo .Yani kısaca gidin bi aspavadan künefe isteyin 20 kat iyi yapar kaşarlı tost gibi peyniri basmışlar
Kunefe comes on the plate, what a triangular bide, what does it give milk, we are 3 people, 1 god is small milk, we are 3 people, it is already finished with half a shot glass.
A
Adem Kaya on Google

Buranın genelde Künefesi tavsiye ediliyor. Maalesef ben baklava tercih ettim. Fıstıklı baklavayı ben pek beğenmedim. Şerbeti ağır geldi. Tereyağı da hiç hissedilmiyor. Künefe denersem yorumumu ona göre güncellerim.
The Kunefe of this place is generally recommended. Unfortunately, I chose baklava. I did not like baklava with pistachio. The sherbet was heavy. Butter is also not felt at all. If I try Kunefe, I will update my review accordingly.
O
Ozan Sözen on Google

Balgattaki nispeten daha yeni açılmış rakiplerine göre çok çok sönük kalıyor. İlk açıldığı yıllarda gidip yediyseniz şuan sizi tatmin etmesi mümkün değil. Porsiyonlar küçük, yan ürün olarak (ikram) sadece süt sunuluyor. Rakipler maşallah masayı kurıyemiş meyve vs. İle dolduruyor.. Yani önce gözünü doyuruyor müşterinin. Yapılışımı izlemedim ama diğer yorumlara bakarsak önceden hazırlanmış ürünler pişirilip yada ısıtılıp getiriliyor deniyor. Künefe gurmesi değilim ama yedikten sonra bir daha gidip yeme isteği olmadı maalesef.
Compared to its relatively newly opened competitors in Balgat, it is very, very pale. If you went and ate in the first years of its opening, it is not possible to satisfy you now. Portions are small, only milk is offered as a by-product (treat). Rivals, mashallah, dried fruit, etc. It fills it with... So first it satisfies the customer's eyes. I didn't watch how it was made, but if we look at the other comments, it is said that pre-prepared products are cooked or heated and brought. I am not a künefe gourmet, but unfortunately, after eating it, I did not want to go and eat it again.
J
Jek Jeklarit on Google

Zaman zaman yiyoruz gerçekten künefe de üstüne yok hem leziz, hem sıcak, bol peynirli hemde şerbetli. Fiyatı tabiki bir tık fazla ama hersey pahalandı maliyet ucuz olsa da herkes yiyebilse. Elinize sağlık 29.01.2022 fiyatı 30 ₺
From time to time, we eat künefe, which is delicious and hot, with lots of cheese and sherbet. Of course, the price is a little higher, but everything is expensive, even if the cost is cheap, everyone can eat it. Well done 29.01.2022 price is 30 ₺
m
marul cafe KUZU cevirme 03124601411 on Google

Super
R
Rca Raziz on Google

East sweets
T
T. Kaan Duman on Google

Best künefe I've ever tasted so far.

Write some of your reviews for the company Hatay Künefecisi Hasan Masat

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *