Künefeci Şahin Usta - 100. Yıl Blv No:66

4.7/5 based on 8 reviews

Künefeci Şahin Usta - Bakery Ankara | Turkish cuisine near me | Book now - Kunefecisahinusta.eatbu.com

Ister gel al / ister eve gelsin | Ankara - Huzurlu bir öğleden sonrası için lezzetli kahveden kek gibi atıştırmalıklara kadar seçenekler sunuyoruz. Sizi Künefeci Şahin Usta fırınımızda ağırlamaktan ve size keyifli zaman geçirtmekten memnuniyet duyarız. Bizde ufak enfes atıştırmalıkların ve bir fincan çay veya kahvenizin tadını çıkarabilirsiniz. Ilık yaz akşamlarını harika güzellikteki, rahat dış mekanlarımızda geçirin. Her iklimde rahat v

Künefeci Şahin Usta - Bakery Ankara | Turkish cuisine near me | Book now - Kunefecisahinusta.eatbu.com

Huzurlu bir öğleden sonrası için lezzetli kahveden kek gibi atıştırmalıklara kadar seçenekler sunuyoruz. Sizi Künefeci Şahin Usta fırınımızda ağırlamaktan ve size keyifli zaman geçirtmekten memnuniyet duyarız. Bizde ufak enfes atıştırmalıkların ve bir fincan çay veya kahvenizin tadını çıkarabilirsiniz. Ilık yaz akşamlarını harika güzellikteki, rahat dış mekanlarımızda geçirin. Her iklimde rahat ve iyi hissetmeniz için klima sistemine sahibiz.

Öğle yemeği dahil, en iyi fırın

Türk mutfağından zengin çeşitli yemeklerinden seçiminizi yapın ve etkilenmeye hazır olun. En seçici misafirlerimizi dahi memnun etmek için leziz fast food'larımızdan ve kapsamlı yöresel gıdalarımızdan çeşitli lezzetler sizi bekliyor. Atıştırmalık olarak zengin çeşitli hamur işimiz ve rüya gibi tatlımız ağzınıza layıktır. Hoş ambiyansımızda sizleri kahvaltıda, brançta veya öğle yemeğinde ağırlamaktan mutluluk duyarız! Ücretsiz WiFi bağlantımızı kullanarak arkadaşlarınızla iletişimde kalın. Ayrı bir sigara içme alanımız bulunmaktadır.

Özel beslenme mi gerekli?

Çok yönlü helal yemeklerimizi tadın ve yemeklerin çeşitliliğini keşfedin. Sağlıklı beslenmenin ne kadar kolay ve lezzetli olabileceğini size gösterelim.

Paket servis mevcuttur

Bu akşam size ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyarız. Ziyaretiniz bizi çok mutlu edecek! Bizde kolayca ya nakit ödeme ya da bankamatik kartı, carte ticket restaurant veya VISA ile ödeme yapabilirsiniz. Yemeklerinizin keyfini evinizde sürün: Seçtiğiniz yemekleri doğrudan size paket yapabilir veya size gönderim hizmeti de sunabiliriz. Sizin için her gün açığız.

Contact Künefeci Şahin Usta

Address :

100. Yıl Blv No:66, 06374 Ostim Osb/Yenimahalle/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +998
Postal code : 06374
Website : https://kunefecisahinusta.eatbu.com/
Categories :
City : Ostim Osb/Yenimahalle/Ankara

100. Yıl Blv No:66, 06374 Ostim Osb/Yenimahalle/Ankara, Turkey
D
Doğa Kamp İnsan on Google

Künefesi yemeğe değer güzellikte, tatmanızı öneririm. İlgili ve güler yüzlü bir sahibi olduğunu söylemeliyim.
Its kunefe is worth eating, I recommend you to taste it. I must say that he is a caring and smiling owner.
E
Emre Tan on Google

Şahin Usta gerçekten künefenin üstadı ve lezzet tam anlamıyla uçuyor. Mersin künefesini hiiiç aratmıyor. Peyniriyle şerbetiyle çok hafif ve bir porsiyonu rahatlıkla yiyebilirsiniz. Ustamızın künefe bilgisi bizi hayrete düşürdü. Nasıl yenmesi gerektiği nasıl pişmesi gerektiği hangi peynirden nasıl olması gerektiğine kadar her detayı tatlı sohbetiyle bize aktardı. Biraz da mevcut künefe kültürünün geldiği noktadan dert yandı. Aynı zamanda ev yemekleri servisi de mevcutmuş, bir ara kesinlikle deneyeceğim.a
Şahin Usta is truly the master of künefe and the flavor is literally flying. It doesn't look like Mersin künefe at all. You can eat a very light and easy portion with cheese and syrup. Our master's knowledge of künefe amazed us. He conveyed to us every detail from how it should be eaten, how it should be cooked, from which cheese to how it should be, with his sweet talk. He was a little worried about the current künefe culture. There is also home cooking service available, I will definitely try it sometime.
H
Hüseyin Ünal on Google

Gerçek bir künefe nasıl olur Şahin abinin yaptığı gibi olur.Sade yağın lezzeti(bilmeyenler için sade yağ tereyağın özüdür) ,peynirin tadı ve bolluğu.Porsiyon gerçekten büyük.Ankara da gerçek ve kaliteli künefe yiyebileceğiniz tek adres.Şahin abinin muhabbeti de künefesinden tatlı.
How to make a real künefe, just like Şahin's brother made. The taste of plain oil (for those who don't know, plain oil is the essence of butter), the taste and abundance of cheese. The portion is really big. The only place where you can eat real and quality künefe in Ankara. Şahin's conversation is sweeter than his künefe.
K
Kaan Aydınoğlu on Google

Hatay ve Mersin dahil olmak üzere şimdiye kadar yediğim en güzel künefeydi. İşletme tertemiz, Şahin usta ve çalışanlar ilgili, fiyatları yüksek değil. Künefeler siparişinizden sonra gözünüzün önünde hazırlanıyor. Bundan sonra başka bir yerde künefe yemeyeceğiz sanırım.
It was the best künefe I've ever eaten, including Hatay and Mersin. The business is clean, Şahin Usta and the employees are concerned, their prices are not high. Kunefes are prepared in front of your eyes after your order. I guess we won't be eating künefe anywhere else from now on.
B
BERKAY GENC on Google

Şahin Usta gerçek bi künefe ustası. Buraya geldiğinizde öyle bol bol ikramlar, instagram köşeleri filan beklemeyin, bekliyorsanız gelmeyin zaten. Burada bulacağınız tek şey lezzet ve samimi muhabbet olacaktır. Şahin Usta kadayıfın dökülmesinden başlayarak tüm üretimi kendi gerçekleştiriyor ve bunu severek yapıyor. Kaç kişi gittiyseniz o kadarlık bi künefe gözünüzün önünde hazırlanıyor. Asla bir şişkinlik ya da yanma yok o kadar lezzetli ve sade bir lezzet ki bayılacaksınız bu künefeye. Ayrıca Şahin Usta’nın sohbeti muhabbeti o kadar keyifli ki müdavimi olacaksınız.
Şahin Usta is a true künefe master. When you come here, don't expect plenty of treats, Instagram corners, or if you're waiting, don't come. The only thing you will find here will be taste and sincere love. Şahin Usta carries out all the production himself, starting with the pouring of the kadayif, and he does it lovingly. How many people have you visited, a künefe is prepared in front of your eyes. There is never any swelling or burning, it is such a delicious and simple flavor that you will love this künefe. Also, Şahin Usta's conversation is so enjoyable that you will become a regular.
Ö
Ömer Ç1b1k on Google

Orijinal Hatay künefesi yemek isteyenlere tavsiye ederim. Kadayıfıyla, peyniriyle, şerbetiyle gayet güzel bir künefe. Porsiyonu 30 tl.
I recommend it to those who want to eat original Hatay künefe. A very nice künefe with kadayıf, cheese and sherbet. Portion is 30 TL.
K
K & G on Google

Yanında meyve gelmeden de künefe yemek mümkünmüş. Mersin-Tarsus usulü künefe. Peyniri bol, minik minik doğranmış kadayıfın da üstü çıtır, altı hafif yumuşak.
It is possible to eat künefe without fruit. Mersin-Tarsus style künefe. The cheese is plentiful, the finely chopped kadayif is also crispy on the top and slightly soft on the bottom.
S
Serkan on Google

Pricey, excellent quality..

Write some of your reviews for the company Künefeci Şahin Usta

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *