Ferah Künefe Yöresel Kahvaltı - Konur Sok. No:10/B

4.2/5 based on 8 reviews

Contact Ferah Künefe Yöresel Kahvaltı

Address :

Konur Sok. No:10/B, 06420 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9999
Postal code : 06420
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Konur Sok. No:10/B, 06420 Çankaya/Ankara, Turkey
O
Omar Moured on Google

i
ismet eryilmaz on Google

B
Berkan Karamurtlu on Google

E
Eray KILIÇ on Google

Kahvaltısı da güzel uygun fiyatlı.
The breakfast was also reasonably nice.
B
Bahadır Öztürk on Google

Ankara'da en iyi asıl kunefeyi burası yapıyor kesinlikle tavsiye ederim
This place makes the best real kunefe in Ankara, I definitely recommend it.
D
Deniz Derin on Google

Ankara’ya yolum düştüğünde sevdiğim yerlerden biriydi ama ne yazık ki kapanmış :(. Bir hevesle gerçek Antakya künefesi ve o mükemmel fındık lahmacunlarını yemeye gelmiştim, hevesim kursağımda kalarak geri döndüm. Dilerim başka bir yerde tekrar açarlar. İş yapmadılarsa şaşırdım, çünkü fiyatları da aşırı uygundu. Ya yeterince keşfedilmedi ya da Ankaralılar ağzının tadını bilmiyor :)
It was one of my favorite places when I went to Ankara but unfortunately it was closed :(. I came eagerly to eat the real Antakya künefe and those perfect hazelnut lahmacuns, I returned with my enthusiasm to stay in my course. Either it has not been discovered enough or the people of Ankara do not know the taste of its mouth :)
A
Abdullah Yavuz on Google

Gerçek künefe yemek istiyorsanız kesin gidin. Ankara'da oturan bir Hatay li olarak gerçekten beğendim. Diğer künefecilerle kıyas bile edilmez. Ayrıca tabakta değil tepside piştiği için her gittiğinizde aynı lezzet alırsınız. Diğerleri küçük tabakta sizin için pişiriyor ve her gittiğiniz de farklı tat oluyor.
If you want to eat real künefe, definitely go. As a Hatay resident living in Ankara, I really liked it. It can't even be compared to other künefe makers. Also, you get the same taste every time you go, as it is cooked on a tray, not on a plate. Others cook it for you on a small plate and it tastes different every time you go.
H
HAKAN NUR on Google

Kizilay'da yeni acilan künefe mekani. Edit: acildiktan sonra takibe aldigim ve sahibinin de hatayli olmasi sebebi ile ozellikle ilgilendigim mekan(kendim de hatayli oldugum icin) Giderek kendilerini mekan olarak gelistirdiler ama tam olarak mekan oturmus diyemem. Doner ekleyeceklerdi ,dedim sahibine allah korusun vall batarsiniz... kunefeci olarak kalin :) Her seyin otesinde kunefe lezzeti cok iyi, o baştan beri baya iyi. Bir de garson vs oturtursalar super olur,calisan garson komiler tecrubesiz genelde bir de sistem olmadigi icin cocuklar garsonlar ne yapacagini sasiriyor gibi.
The new emergency künefe mekani in Kizilay. Edit: I've followed up after the opening and the owner of the place I'm particularly interested in the error because I'm interested (because I'm also error) Increasingly they have developed themselves as a venue, but I cannot say exactly that the space is sitting. I said, they would add Doner, God bless the owner. The kunefe flavor is so good, it's pretty good from the start. Also if the waiter etc. would be super, the working waitress is not usually a system that does not experience the waiters, as the waiters are feeling what they are going to do.

Write some of your reviews for the company Ferah Künefe Yöresel Kahvaltı

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *
Çilimli Tarım Kredi Kooperatifi Seda Tuhafiye Dikmen Öveçler Sürücü kursu - 1066. Cadde no: 1/B Oses Çiğ Köfte Alaettin Ozdenoren Yatili Ilkogretim Bolge Okulu - Necip Fazıl Kısakürek Bulv. Creasyon Tekstil Güzler Piknik Alanı ve Evcil hayvan parkı Öz Oto Elektrik Mimar Sinan cami yahya kaptan kocaeli DYO Boya Fabrikaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. Gürsel Kan İnşaat Turizm Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Izmir Cankaya Lokantasi Sancak Kamyon Garajı Demet Oto Servis Turyap Urla Temsilciliği Ünallar Market Kut - San Nakliyeciler Sitesi Mosque Etki Plastik Ambalaj