Antakiya Künefe - Emrah Mahallesi Yunus Emre Caddesi 16 Aşağı Eğlence

4.6/5 based on 8 reviews

About Antakiya Künefe

Saray mutfağının en lezzetli tatlıları arasında yer alan, her lokmada sizi eşsiz bir lezzet yolculuğuna çıkaran şerbetli tatlılarımız ile ağızları tatlandırmaya, gönülleri hoş tutmaya, sevenleri buluşturmaya geldik! Dünyanın ilk peynir tatlısı olarak bilinen ve yüzyıllardan bu yana damaklarınızı şenlendiren künefenin en hasını ve enfes şerbetli tatlıları sizler için sunuyoruz. Ankara’ya Antakya’yı getiren eşsiz lezzetlerimiz ile “Canım nasıl da şerbetli tatlı çekiyor!” dediniz anda aklınıza sadece Antakiya Künefe geliyor!

 

Klasik Künefe, Fıstıklı Burma, Fındıkzade, Cennet Çamuru, Muhteşem İkili, Katmer, Billuriye, Antakiya Özel, Hasır Künefe, Üçü Bir Arada, Bitirim İkili, Atom ve mevsimine göre Kabak Tatlısı seçeneklerimiz ile şerbetli tatlıların en sevilenlerini bir arada buluşturuyoruz. Tatlılarımızın yanında sezonun en taze meyvelerini, yöresinden özel olarak temin ettiğimiz süt ve yeni kavrulmuş taze kuru yemişleri servis ediyor, damak çatlatan lezzetlerimizle her zaman bir porsiyon fazlasını yemek istediğiniz seçenekler sunuyoruz.

 

Tel kadayıfın arasına konulan, özel tuzsuz peyniriyle tereyağında kızartılan ve üzerine dökülen şerbetiyle eşsiz bir tada dönüşen Antakiya künefesinden isteğinize göre hazırlanan özel şerbetli tatlı seçeneklerimize kadar Antakya’nın meşhur lezzetlerini günün tüm yorgunluğunu ve stresini atmanız, tadını asla unutmamanız için özenle hazırlıyoruz. Fıstıklı, cevizli ve peynirli lezzet seçeneklerimizi hala denemediyseniz Antakiya Künefe’ye bekleriz!

Contact Antakiya Künefe

Address :

Emrah Mahallesi Yunus Emre Caddesi 16 Aşağı Eğlence, 06010 Keçiören/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Postal code : 06010
Website : https://www.antakiyakunefe.com.tr/
Categories :
City : Keçiören/Ankara

Emrah Mahallesi Yunus Emre Caddesi 16 Aşağı Eğlence, 06010 Keçiören/Ankara, Turkey
B
Birkan Cebeci on Google

Mekan gayet temiz ve aile ile gidibilcek güzel bi ortamı vardır künefelerinin lezzeti mükemmel ve elemanları güler yüzlü müşteri ile ilgileniyorlar makul fiyatlar teşekkürler antakiya künefe ve çalışanları ?
The place is very clean and it has a nice environment to go with the family. Their künefe tastes great and their staff are friendly and take care of the customer, reasonable prices, thank you Antakiya künefe and its staff ?
H
Hamad Nokta on Google

Garsonlar güler yüzlü, kibar ve saygılı. Künefeleri lezzetli ama asla bir hatay künefesi değil, gurme olanlar bilir. Künefe dediğin bol peynirli olur, kaşar peyniri gibi sünmeli, buranın künefesi hazır Bim künefesine benziyor. Önden ikramlar geliyor, ince doğranmış azıcık bir meyve tabağı ve fıstık, fındık tabağı geliyor. Standart bir porsiyon künefenin fiyatı 26TL, bence fiyatlar uygun. Diğer tatlı çeşitleri var onları deneyeceğim gelecek sefer ama künefesi öyle çok dikkatimi çekmedi.
The waiters are friendly, polite and respectful. Their künefe is delicious, but it is never a Hatay künefe, gourmets know. What you call a künefe is a lot of cheese, it should spread like cheddar cheese, the künefe here looks like a ready Bim künefe. Refreshments come in front, a small plate of finely chopped fruit and a plate of peanuts and hazelnuts. The price of a standard portion of künefe is 26TL, I think the prices are reasonable. There are other sweet varieties, I will try them next time, but their künefe did not attract my attention.
S
Suzan ŞAHİN on Google

Sunum şahane personel Güleryüzlü hijyenbakımından çok güzel çaylar şahane mekanı ziyaret etmenizi tavsiye ederim ???
The presentation is amazing, the staff is friendly, very good tea in terms of hygiene, I recommend you to visit the wonderful place ???
W
World of Pn'r on Google

Lezzetli bir künefe yedim sadece kişisel olarak tercihim peynirin biraz daha fazla olmasından yana ..Fiyatlar yanındaki ikramlarla birlikte makul oluyor .. yanlız sütü koyduğum minik sürahinin ucu kırıktı sunumlarda kullanılan cam mutfak eşyalarına daha fazla dikkat edilmesini isterdim..Covid önlemlerine uyan bir mekan ...
I ate a delicious künefe. I personally prefer a little more cheese.. The prices are reasonable with the accompanying treats.. only the tiny jug I put the milk in was broken. I wish more attention was paid to the glass kitchenware used in the presentations.. A place that complies with the Covid precautions .. .
M
Muharrem Metin on Google

Servis guzel,personel nazik, herkesin damak tadi farklidir. Benim icin ust seviye lezzet de 10 uzerinden 7 ancak bolge hizmet fiyat olarak makul
The service is nice, the staff is kind, everyone's taste is different. For me, the top level taste is 7 out of 10, but the service in the region is reasonable in terms of price.
b
bilal yıldız on Google

??
H
Hakan URAÇİN on Google

??
A
Ahmet Oguz on Google

Super

Write some of your reviews for the company Antakiya Künefe

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *