Antikya Künefe

4.7/5 based on 8 reviews

Mekan ferah, hoş aile ortamına uygun, tatlar nefis 3 ürün denenedim 3’ü de başarılıydı. Gözünüzün önünde şeffaf bir şekilde hazırlanıyor ürünler.ikramlıklar çeşitli.personel sizi değerli hissettirmek icin elinden geleni yapıyor.eğer cizgilerini bozmazlar ise fiyat performans 5/5 ve devamlı gidilecek mekanların başında… sevdik sizi ?

Contact Antikya Künefe

Address :

Ovacık Mh. Yozgat Blv. Gamador, AVM No:1C D:33, 06280 Keçiören/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Website : https://antikyakunefe.com/
Categories :
City : Keçiören/Ankara

Ovacık Mh. Yozgat Blv. Gamador, AVM No:1C D:33, 06280 Keçiören/Ankara, Turkey
F
Fatma Sugar on Google

Nezih ve aile ile beraber rahatlıkla tercih edilebilecek bir ortam. Çalışanlar güler yüzlüydü, künefenin tadı da çok güzeldi. Tavsiye edilecek bir mekan.
It is a decent and comfortable environment to be preferred with the family. The employees were smiling and the taste of the künefe was very good. A place to be recommended.
M
Musa AVCI on Google

Yer olarak güzel bir konumda yaz günlerinde açık alan rahat olacaktır ancak soğuk günlerde içerde sigara içiliyor camlar kapalı olmasına rağmen bu yönden biraz kötü . Genel olarak fiyatları uygun geldi katmer 40 lira ve gerçekten büyük bir porsiyonu var diğer yerlere kıyasla ikramlar zayıf kalıyor ancak fiyatına göre değerlendirmek gerekirse kabul edilir seviyede. Tat konusunda fena değil ancak katmer yanında gelen çikolata gerçekten çok kötü . Çalışanlar ilgili ve güler yüzlü .
In a beautiful location, the outdoor area will be comfortable in summer days, but on cold days, smoking is allowed inside, although the windows are closed, it is a bit bad in this respect. In general, the prices were affordable. Katmer is 40 liras and it has a really big portion. Compared to other places, the treats are weak, but if you evaluate it according to the price, it is at an acceptable level. It's not bad in taste, but the chocolate that comes with katmer is really bad. The employees are engaging and smiling.
h
hnoguz on Google

Tarafsız ve objektif bakarsak kendi bölgesinin en iyi mekanlarından birisi, 20:30 sularında canlı müzik vardı ve güzeldi. Künefe ise kıvam ve tad olarak gayet iyi seviyedeydi. Garson ve servis elemanları güler yüzlü. Ailecek çok memnun kaldık. Kesinlikle bir kez daha giderim. Tavsiye ediyorum.
If we look impartially and objectively, it is one of the best venues in its region, there was live music around 20:30 and it was nice. Kunefe, on the other hand, was at a very good level in terms of consistency and taste. The waiter and service staff are friendly. Our family was very satisfied. I will definitely go once again. I would recommend.
N
Nur M on Google

Mekan güzel sakin sigara içilen alanı var kapalı havalandırmalı orda da yiyebiliyosunuz , çaylar ikram tatlılar da lezzetli güzeldi sadece biraz servis yavaştı üç kişi fotoğrafdaki tatlılar için 155 TL ödedik
y
yksl_n on Google

Yeni, güzel bir mekan. Çalışanlar kibar, ilgili. Sipariş gelmeden önce meyve tabağı, çerez ve süt ikramları vardı. Biz menüdeki spesiyal künefeden sipariş ettik, yanında dondurma ile servis ediliyor. Gayet hafif ve lezzetliydi.
A beautiful new place. Employees are kind, caring. Before the order came, there was a fruit plate, snacks and milk treats. We ordered the special künefe on the menu, served with ice cream. It was very light and delicious.
E
ESMA - on Google

Forum Ankara yakınlarında aileyle gidebileceğiniz bir tatlıcı. Künefesi çok hafifti tadı güzeldi ( ben biraz daha kızarmış seviyorum), servis güzeldi. Çayın tadını beğenmedim biraz daha özenilebilir. Yazın daha güzel olacağını düşünüyorum balkonlu bir yer gibi. Denenebilir, güzel ve temizdi.
Forum Ankara is a dessert shop where you can go with your family. The künefe was very light, the taste was good (I like a little more fried), the service was good. I did not like the taste of the tea, it can be a little more attentive. I think it will be more beautiful in the summer, like a place with a balcony. It could be tried, it was nice and clean.
Y
YUNUS G. on Google

Öncelikler herkese selamlar. Sağlıklı günler dilerim. Lütfen takip etmeyi unutmayalım. Yorumum 2 kişilik karışık 3 ü bir arada künefe için olacaktır. Resimlerini paylaşıyorum. İşleme olarak disiplinli ve temiz . Garsonları hızlı ve gözlemci ihtiyaç durumunda hemen geliyor. Söyle başlayalım gelir gelmez masanıza hemen çayınız geliyor. İhtiyaç durumunda yenileniyor.Tatlı gelmeden taze taze pişer iken fırında önden meyve tabağınız geliyor ,karışık kuruyemiş tabağında yanında tabiki sütümüzü de unutmadık. Fiyatımız 80 TL .Gelelim tatlımıza taze taze gelen künefemizde fıstığa doyduk diyebilirim.tadı güzel ve bir rahatsızlık vermiyor gayet hafif ve lezzeti güzel. Yolunuz Yozgat bulvarına düşer ve canınız tatlı yemek isterse burayı tercih edebilirsiniz. Herkese afiyet olsun sağlıklı güzel günler. Beni takip etmeyi unutmayınız…
First greetings to all. I wish you healthy days. Please don't forget to follow. My review will be for a mixed 3-in-1 künefe for 2 people. I am sharing pictures. Disciplined and clean as processing. The waiters are quick and observant, coming immediately in case of need. Let's start, as soon as you arrive, your tea comes to your table immediately. It is renewed in case of need. While the dessert is freshly cooked before it arrives, your fruit plate comes from the front in the oven, and of course we did not forget our milk on the mixed nuts plate. Our price is 80 TL. Let's come to our dessert, I can say that we are full of pistachios in our künefe. If you want sweet food, you can choose this place. Have a nice healthy day everyone. Don't forget to follow me...
Y
YAmi on Google

Perfect

Write some of your reviews for the company Antikya Künefe

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *