Ayıntap künefe balgat - Ceyhun Atuf Kansu Cd. No:30

4/5 based on 8 reviews

Contact Ayıntap künefe balgat

Address :

Ceyhun Atuf Kansu Cd. No:30, 06520 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +988
Postal code : 06520
Website : https://www.neredenekadarayenir.com/2019/02/ayintap-kunefe-balgat-ankara-menu-fiyat.html
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Ceyhun Atuf Kansu Cd. No:30, 06520 Çankaya/Ankara, Turkey
f
furkan genç on Google

Sonradan keşfettik. Gayet ilgili ve güleryüzlüler. Ve fiyatlatı reklamını yapmış hizmette kalitesiz olan yerlere göre daha uygun.
We discovered later. Very friendly and friendly. And advertised the price is more convenient than the poor quality of service.
k
kadir koca on Google

Tatlıları güzel değildi, hizmet ilgi alaka gayet iyi olmasına rağmen tatlıları rakiplerinin çok gerisinde, iyi bir usta bulmalarını tavsiye ederim.
Although the desserts were not nice, the service was fine with the interest of interest, I would recommend desserts to find a good master, far behind their rivals.
M
Mustafa Bora on Google

İlk defa bi künefeyi son lokmasına kadar yedim elinize emeğinize sağlık Bi tatlı ikram ettiler kaymaklı burma kadayıfıymış adı bu zamana kadar yediğim en hafif tatlı olsa gerek biz adını çıtır diyet koyduk İnşallah lezzeti ilgiyi bozmazsınız da ankarada tatlı yiyebileceğimiz yer olarak kalırsınız
For the first time I ate a cookie until the last bite health care to your hand health care provided sweet sweet cream, the name of this time until the time I have the most light sweet desserts we have put the name of a crunchy diet We hope you'll be a place where we can eat sweet taste
S
Salih ÖZPOLAT on Google

İlgi, alaka ve ikramları (süt hariç) güzeldi ancak asıl gitme amacımız olan tatlılar güzel değildi. Emsallerinin altında kalıyor. İkram olarak gelen süt sanıyorum bozuktu. Ama iyi niyetli ve güleryüzleri 2 yıldızı hak ediyor.
The interest, the relevance and the treats (except milk) were good, but the main purpose of desserts was not good. He's staying behind his peers. I thought the milk that came as a meal was defective. But well deserved and smiling deserves 2 stars.
A
Ahmed Saad on Google

مطعم اختصاص كنافه شي جدا راقي وارقى كنافه
Konafa specialty restaurant is very elegant and the finest Konafa
A
ALİ KAYA on Google

İlgi alâka süper. Lezzetler o caddede ki tüm künefecileri geride bırakır. Helal olsun. Hayırlı işleriniz olsun.
Very interesting. Tastes leave all the kunefic in that street. Good job. Have a good job.
Y
Yusuf Cakır on Google

Lezzet fiyat oranı oldukça yüksek bir mekan. Hijyenik ve güzel bir ortam. Tadılması gerekli bir lezzet tavsiye edilir.
Flavor price ratio is quite high venue. Hygienic and beautiful environment. A flavor that is required to be tasted is recommended.
Y
Yasmin Teacher (Turkey) on Google

Katmer ve künefesini denedik gerçekten çok lezzetliydi.tatlidan önceki meyve ikramları ve süt gayet yerindeydi.ortam ve ambiyans urfa müzikleri eşliğindeki sunumlar çok iyiydi...1 künefe + 1 katmer+ 1 top dondurma 48 tl tuttu.ikramlari ve tatlilardaki kaliteli malzemeyi düşünürsek Ankara koşullarında ortalama bir fiyat... tavsiye edilir...
We tried Katmer and künefesi really delicious food and fruit before milk and milk was very good. The ambience and ambience were very good presentations accompanied by urfa music ... 1 künefe + 1 katmer + 1 top ice cream 48 tl tuttu.ikramlari and quality of ingredients in Ankara considering average quality a price ... is recommended ...

Write some of your reviews for the company Ayıntap künefe balgat

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *