Seç Baklava - Turan Güneş Blv. Şahinler Sitesi No:39/C D:B Blok

3.8/5 based on 8 reviews

Seç Baklava Türkiye Gaziantep Baklava Online Sipariş - Secbaklava.com

Baklava Sipariş | Tatlı Sipariş | Seçella | Billuriye | Katmer Sipariş | Havuç Dilimi Sipariş | Bülbül Yuvası | Kuru Baklava Sipariş | Kare Baklava Sipariş

About Seç Baklava

Seç Baklavaları 1981’den beri geleneksel Türk damak zevkini tüm ürünlerde, doğal besin maddeleri kullanarak, profesyonel ekibi ile Adana’daki modern tesislerinde ve hijyenik ortamlarda, gıda mühendisleri kontolünde sürekli geliştirerek müşterilerine eşsiz bir lezzet olarak sunmayı amaç edinmiştir.

SEÇ Baklavaları; fıstıklı baklava, şöbiyet, dürüm, dolama, bülbül yuvası, fıstık ezmesi ve su böreği ile zirvenin en iyi ismi olarak yerini korumaktadır.

Contact Seç Baklava

Address :

Turan Güneş Blv. Şahinler Sitesi No:39/C D:B Blok, 06550 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +97
Postal code : 06550
Website : http://www.secbaklava.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Turan Güneş Blv. Şahinler Sitesi No:39/C D:B Blok, 06550 Çankaya/Ankara, Turkey
E
Emre Tan on Google

Şöbiyet, özel kare baklava ve soğuk baklava denedik. Hepsi taze ve lezzetliydi. En beğendiğimiz şöbiyet oldu. Daha sık ziyaret edeceğiz.
We tried Şöbiyet, special square baklava and cold baklava. All were fresh and delicious. It was our favorite favourite. We will visit more often.
M
Merve Nil Bay on Google

İlk kez denemek için sipariş verdik.Hızlı geldi , kurye de nazikti. Baklavaları tek kelimeyle harika. Artık müdavimiyiz.
We ordered to try it for the first time. It came fast, the courier was also kind. Baklavas are simply amazing. We are now regulars.
E
Eren Deniz Aydın on Google

Bakmayın 1 yıldıza Ankara'da yediğim en güzel baklavalaeı yapıyorlar. 1 yıldız tamamen sergiledikleri tutumdur. Daha sadece 3 hafta önce dükkana 3.5-4 KM MESAFEDE olan evime yarım kilo tatlı getirildi ve gayet güzel keyif yaptık. Şimdi aradığımda aynı yere yarım kilo göndermeyeceklerini belirttiler. Ankara'nın öteki ucuna istemiyorum. 4 km mesafeye getirmediler şaka gibi ve bugün 20 30 TL nin hesabını yapıp gelecekte vereceğim onlarca 1 2 kiloluk siparişi yok ettiler. Günlük değişen bir işletmeci tutumu, çok güzel. Konuştuğum beyefendiye hiçbir lafım yok zaten yeniymiş orada da arkadan bir hanımefendi (lafın gelişi hanımefendi, kibarlık bende kalsın) göndermiyoruz yok yok diye bağırıyor. Ne diyeyim ki bu kafayla çok sürmez sizin varlığınız. Dünya'nın en güzel baklavasını yapsanız daha da size uğramam.
Don't look at 1 star, they make the best baklava I've ever eaten in Ankara. 1 star is entirely their attitude. Just 3 weeks ago, half a kilo of sweets was brought to my house, which is 3.5-4 KM from the shop, and we had a great time. Now when I call they stated that they will not send half a kilo to the same place. I don't want to the other end of Ankara. They didn't bring it to a distance of 4 km, as a joke, and today they calculated 20 30 TL and destroyed tens of 12-kilogram orders that I will place in the future. The attitude of an operator that changes daily is very nice. I have nothing to say to the gentleman I spoke to. What can I say, your existence will not last long with this head. If you make the most beautiful baklava in the world, I will not stop by you.
R
Rza Kapln on Google

Baklavalar harika, Antep'e gitmeden gerçek baklava yemek istiyorsanız Seç Baklavayı tavsiye ederim. Böyle bir lezzeti Ankara'ya getirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Bu kaliteyi ve lezzeti devam ettirmeniz dileğiyle...
Baklavas are great, if you want to eat real baklava before going to Antep, I recommend Seç Baklava. Thank you very much for bringing such a taste to Ankara. We wish you to continue this quality and taste...
Y
Yeliz Balcı on Google

Havuç dilimi ve fıstık sarma sipariş verdik, lezzetli değillerdi, şerbet oranını tutturamamislar ayrıca çalışanlar çok somurtkan ve memnuniyetsiz gözüküyor. Müşteriye olan tutumları daha guler yuzlu olmalı bir daha gitmeyi düşünmüyorum. Tatlının yanında çay servisi bile yoktu.
We ordered carrot slice and pistachio wrap, they were not delicious, they couldn't keep the sherbet ratio, and the employees seem very sullen and dissatisfied. Their attitude towards customers should be more friendly. I don't think I will go again. There was no tea service with dessert.
B
Berna Fırat on Google

Seç baklava ve midye denedik, efsane lezzet.. Birçok yerde baklava yedim ama bence Ankara'da fiyat ve lezzet olarak daha iyisi yok. Fiyatları da piyasaya ve kalitesine göre normal. En azından sürekli zam yapmıyorlar. Herkese denemesini öneririm ? Keşke Beytepe tarafına da şube açsanız, bu bölgede iyi bir baklavacıya ihtiyaç var. Fahiş fiyatlara lezzetsiz ürünler satan mekanlara iyi bir rakip gelmiş olur ?
We tried selective baklava and mussels, the legendary taste.. I have eaten baklava in many places, but I think there is nothing better in Ankara in terms of price and taste. Prices are normal according to the market and quality. At least they don't always give raises. I recommend everyone to try it ? I wish you would open a branch in Beytepe, there is a need for a good baklava restaurant in this region. A good competitor will come to the places that sell tasteless products at exorbitant prices ?
f
faris alajrish on Google

كافتريا حلويات متنوعة وقهوة وشاي ومرطبات وموظفين على درجة عالية من الأدب ... اسعار جيدة ومكان لطيف عموماً ويراعي النظافة.. ننصح به.A cafeteria with various sweets, coffee, tea and refreshments, and highly polite staff... Good prices, a nice place in general, keeping in mind the cleanliness... We recommend it.
A cafeteria with various sweets, coffee, tea and refreshments, and a highly polite staff... Good prices, a nice place in general and considers cleanliness.. A cafeteria with various sweets, coffee, tea and refreshments, and highly polite staff... Good prices, a nice place in general, keeping in mind the cleanliness... We recommend it.
A
Ali Al Zubaidi on Google

Very delicious baklava, I recommend them all the time.

Write some of your reviews for the company Seç Baklava

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *