ONUR KUZU DÖNER

4.4/5 based on 8 reviews

Onur Kuzu Döner & Kebap 0535 850 58 98 - Menü - Onur Kuzu Döner & Kebap, Etlik Online Sipariş - Onurkuzudoner.com

Onur Kuzu Döner & Kebap, Etlik restoranından hızlı ve kolay bir şekilde sipariş verin, siparişlerinizde indirim ve puan kampanyalarından yararlanın

Onur Kuzu Döner & Kebap 0535 850 58 98 - Menü - Onur Kuzu Döner & Kebap, Etlik Online Sipariş - Onurkuzudoner.com

×
Lütfen bize görüşlerinizi bildirin.
Ad Soyad
E-Posta
Mesaj:
Lezzet :
Sunum :
İlgi :
Servis Hızı :
Fiyat :
Temizlik :
Yıldızlı alanların işaretlenmesi gerekmektedir.
Gönder

Contact ONUR KUZU DÖNER

Address :

Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cd No:97 D:C, 06010 Keçiören/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +97
Website : http://www.onurkuzudoner.com/
Categories :
City : Keçiören/Ankara

Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cd No:97 D:C, 06010 Keçiören/Ankara, Turkey
h
htc keskin on Google

7 kişilik menü aldık.6 kuzu döner 1 tanesine 67 tl diğer 5 tanesinin adeti 45 tl ve 1 adana oldukça güzel yüksek bir fiyat ödedik yanında ne bir salata ne bir meze hiçbir şey göndermediler.bu yüzden misafirlerim için bir daha düşünmüyorum ilk defa siparişte böyle karşılaştım kişi başı olmasada 2-3 ezme vs atılabilirdi bekleyin yanına birsey hazırlayım diye beklettim olmadı. Döner irde çok kalın kesilmişti.yalnız hemen dedikleri vakitte sıcak getirdiler
We bought the menu for 7 people. 6 lamb doner kebabs are 67 TL for 1, the other 5 are 45 TL, and we paid a very high price for 1 Adana. Besides, they did not send a salad or an appetizer. So I don't think about it again for my guests. This is the first time I came across it when ordering Even if it wasn't per person, 2-3 pastes etc. could have been thrown, wait, I made him wait so I could prepare something. Doner kebab was cut very thick, but they brought it hot when they said.
M
MEHMETYK on Google

Oraya kadar gitmenizi gerektirmeyecek çok vasat bir mahalle arası dönercisi. Lezzeti yok. Yarısı yağ. Ve kupkuru. Nasıl bunu becerebilmis o da ayrı bir konu Döner servisi en hızlı olması gereken servistir normalde. Ona rağmen servisleri çok çok çok ağır. Döner kesen hayattan bezmiş resmen. Yorumdaki yıldızlara aldanmayın. Buradaki döneri seven hayatında hiç iyi döner yememiş belliki. Uykuluk yok. Üzülerek söylüyorum burası bir süre sonra kapatır.
It's a very mediocre neighborhood doner restaurant that won't require you to go all the way there. It has no flavor. Half oil. And dry. How he managed to do this is another matter. Döner service is normally the service that should be the fastest. Despite that, their service is very, very heavy. Doner cutter is tired of life. Don't be fooled by the stars in the comments. It is obvious that he who loves doner here has never eaten good doner in his life. No sleepiness. I'm sorry to say, this place will close after a while.
N
Nejdet DZLK on Google

Ankara'nın bildiğim tek kuzu döneri yapan işyeri. Bu gün tadına bakmak kısmet oldu. Biraz yağlı olmasına rağmen farklı lezzet arayanların denemesi gereken bir döner. Cam şişe ayranının farklı bir tadı var. İşletme dışardan bakınca çok göze batmıyor. Eskilerin deyimiyle biraz salaş görüntüsü var. Küçük bir işletme olmasına rağmen internetten satış sitelerinde ürünleri pazarlanmakta ve rağbet görmekte. Gördüğüm tek kusurlar mekanda servislerin tek kullanımlık tabak, çatal ve bıçak olmasıydı. Pandemi açısından bakacak olursak mantıklı görülebilir.
The only place that makes lamb doner kebab in Ankara. It was a pleasure to taste it today. Although it is a bit oily, it is a doner kebab that should be tried by those looking for a different flavor. Glass bottle ayran has a different taste. The business is not very noticeable from the outside. As the old saying goes, it has a somewhat shabby appearance. Although it is a small business, its products are marketed on internet sales sites and are in demand. The only flaws I saw were that the services in the place were disposable plates, forks and knives. If we look at it from the perspective of the pandemic, it may seem logical.
A
Aysenur Yavuz on Google

Super..
L
Levent Bilir on Google

Super
o
ozan opşin on Google

Family enterprise, butcher restaurant
M
Manolya ATALAY on Google

Nice quality döner for good price. Their kazandibi dessert was great too.
A
Abdullah Burak Saltan on Google

You should visit this restaurant or order from there via yemeksepeti or getir food. Besides, desserts are delicious. My bestie is lamb. Thank you so much guys! Good luck and take care.

Write some of your reviews for the company ONUR KUZU DÖNER

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *