Doğan Kaymaklı Kadayıf Ankara Alacaatlı - Şht. Eren Bülbül Cad. No:21

4.1/5 based on 8 reviews

dogankaymakli.com - Dogankaymakli.com

dogankaymakli.com

About Doğan Kaymaklı Kadayıf Ankara Alacaatlı

Hakkımızda

46 yıllık deneyimi ile size hizmet veren Doğan Kaymaklı Kadayıf artık online satışları ile Dünyaya açıldı. Doğru kalite - fiyat oranını sağlayarak, geniş ürün yelpazesiyle tüketici beklentilerini üst düzey karşılamayı ve kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan, Türk tatlı ve ikram kültürünü, Türkiyenin yanı ısra tüm dünyada tüketicilerle buluşturup, müşterilerin kendilerini iyi hissedeceği ve keyifle tüketeceği ortamlarda sunarak, sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmayı hedefliyoruz.

Contact Doğan Kaymaklı Kadayıf Ankara Alacaatlı

Address :

Beker Plaza. Alacaatlı Mah, Şht. Eren Bülbül Cad. No:21, 06810 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +99
Postal code : 06810
Website : http://www.dogankaymakli.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Beker Plaza. Alacaatlı Mah, Şht. Eren Bülbül Cad. No:21, 06810 Çankaya/Ankara, Turkey
A
Ahmet M. on Google

Kadayıfın kendisi taze değildi . Kaymak şerbetli tatlı ağırlığını hafifletiyor ve farklı lezzet havası katıyor bu güzel . Tatlı fiyatları mekan konsept vb biraz üst . Değişik tatlar için gelinebilir
The kadaif itself was not fresh . This sweet cream lightens the weight of the sherbet dessert and adds a different flavor. Dessert prices, venue concept etc. are a little high. You can come for different tastes.
o
orhan otabatmaz on Google

Bu işletmenin ürünlerini ilk tattığımda porsiyon daha büyük ve kaymakta ürünü kapşayacak kadar çoktu. Şimdi baya küçülmüş ve kaymakta çok az konuyor. Tüm espri oydu zaten ondan da kısılırsa ne kalıcak
When I first tasted the products of this establishment, the portion was larger and the cream was enough to cover the product. Now it has shrunk a lot and has very little use on the slide. He was the whole joke anyway, what will be left if he gets suffocated?
M
Murat on Google

Bir arkadaşım vasıtasıyla bu mekanın tatlısını yedim inanılmaz hafif ve güzeldi. Türkiye geldikçe mutlaka uğrayıp tekrar yemek isteyeceğim bir tatlı. Personeli ilgili ve güler yüzlü kesinlikle denenmesi gereken bir tatlı.
I ate the dessert of this place through a friend, it was incredibly light and beautiful. It is a dessert that I will definitely want to stop by and eat again when I come to Turkey. The staff is caring and smiling, it is a dessert that should definitely be tried.
E
Erhan Koçyiğit on Google

Daha önce Doğan kaymaklı adı ile hizmet veren mekan yeni adı ile Kaymaklava olarak hizmet vermeye devam ediyor. Önceden tatlıları daha lezzetli ve mekanın bir hizmet anlayışı vardı. So ziyaretimde Yeni ismi ile lezzetleri eskisi gibi değildi malesef .
The venue, which used to serve under the name Doğan Kaymaklı, continues to serve as Kaymaklava with its new name. Previously, the desserts were more delicious and the place had a sense of service. Unfortunately, during my visit, the flavors were not the same as before with the new name.
C
Cancan Eses on Google

Cok sık ve geniş bir mekan.. Sunumu ve Servisi gayet basarili..Tatlıları en iyisi olmasa da güzel.. BIr meydanın içinde havadar bir ortam.. Açıkçası mekan ve sunumdan 5 Yıldız verdim özellikle iyi havalarda çok uygun bir tercih...
It is a very frequent and large venue.. Its presentation and service are very successful.. Its desserts are good, although not the best.. An airy environment in a square.. Frankly, I gave 5 stars for the place and presentation, it is a very suitable choice especially in good weather...
E
Edi Ince on Google

Amazing?
m
murat yöney on Google

Turkish sweets. I say try it.
Y
Y A on Google

I have been there. This place are wonderful and tasteful desserts

Write some of your reviews for the company Doğan Kaymaklı Kadayıf Ankara Alacaatlı

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *