Chocolabs Kizilay - Selanik Cd No:44/26

4.2/5 based on 8 reviews

Chocolabs Chocolate Coffee – Çikolatanın Sanata Dönüştüğü Mekan - Chocolabs.com.tr

Taze çikolatanın kokusunun dalgalandığı nezih bir ortamda her güne ayrı heyecanla başlanan bir mutluluk var.

Maharetli ustaların ellerinde şekillenen taptaze lezzetler, farklı tatların mutluluğuyla başlanan yeni bir gün var. Çikolatanın verdiği mutluluk hazzıyla tadı damağınızda kalacak bir gün dileriz.

Kendisine ait reçeteleriyle oluşan ürün yelpazesiyle geniş bir menüye sahip olan Chocolabs taptaze ve sıcacık lezzetleri ilk günkü heyecanla sofralarınıza getiriyor. Sizlerin keyifli ve lezzetli bir gün geçirmesi için Chocolabs’a her zaman bekliyoruz.

Contact Chocolabs Kizilay

Address :

Eyin İş Merkezi, Selanik Cd No:44/26, 06420 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +977799
Postal code : 06420
Website : http://www.chocolabs.com.tr/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Eyin İş Merkezi, Selanik Cd No:44/26, 06420 Çankaya/Ankara, Turkey
E
Emre Tufan on Google

Tatlılar kesinlikle çok lezzetli, divane ve maşuk aşırı iyi lezzetler ayrıca Turgut Bey ve Berkay beyin ilgisi için çok teşekkür ederiz. Aileniz ve arkadaşlarınız ile gönül rahatlığı ile gelip sohbet edebilirsiniz. Tek problem müzik sesi ya çok kısık ya çok açık.
Desserts are absolutely delicious, divane and beloved are extremely good tastes, and we would like to thank Turgut Bey and Berkay for their interest. You can come and chat with your family and friends with peace of mind. The only problem is the music volume is either too low or too loud.
H
Hazel Can on Google

Çalışanlar son derece kibar ve güler yüzlü. Tatlıları çok lezzetli. Daha önce hep Bahçelievler şubesinde yemiştim ilk kez Kızılayı denedim. Divane melankoli favorilerim. Fakat divanenin içindeki brownie kurumustu, bile isteye mi onu bilmiyorum beni rahatsız etti. Fiyatlar bir tık pahalı diyebilirim. Kahveleri çok lezzetli değildi bir yıldızı ordan kırdım.
The employees are extremely polite and smiling. Desserts are very delicious. I've always eaten at the Bahçelievler branch before, and I tried Kızılay for the first time. Divane melancholy is my favourites. But the brownie in the sofa was dry, I don't know if it was intentional, it bothered me. I would say the prices are a bit expensive. Their coffee was not very tasty, I broke a star there.
G
Gezi Günlüğümüz on Google

Kızılay'da oturup sakin sakin muhabbet etmek, güzel bir tatlı yemek için ideal mekan. Evet fiyatlar pahalı ama tatlar fiyat performansını karşılıyor. Oturma alanları oldukça güzel. Buradan çalışanlara sesleniyoruz; lütfen müziğin sesini ve çalan şarkı stilinizi bozmayın. Chill bir mekan olarak chocolab'sı herkese tavsiye etmek ve her geldiğimizde başımız ağrımdan güzel bir zaman geçirmiş olarak ayrılmak istiyoruz..
It is the ideal place to sit and have a quiet conversation and have a nice dessert in Kızılay. Yes, the prices are expensive, but the flavors meet the price performance. The sitting areas are very nice. Here we are calling out to the employees; Please do not disturb the sound of the music and your playing style. As a chill place, we would like to recommend chocolab to everyone and every time we come, we want to leave with a headache and a good time..
E
Emine Tugcu on Google

Lezzetli fakat biraz pahalı, gürültüden dolayı insanların birbirini duyması biraz zorlaşıyor. Sarma denemeye değer.
Tasty but a little expensive, it's hard for people to hear each other because of the noise. The wrap is worth a try.
E
Elis Emin on Google

I tried Divane sweet, it was delicious but the last bites were super sugary. The turkish coffee is good, but if u combine it with something sweet better take it sade (without sugar) otherwise u risk getting diabet :D
k
ka ie on Google

Nice and Delicious
E
Emir Masinovic on Google

Serving sizes are just enough, delicious and a pretty good selection for sweet tooth lovers!
D
Dana Ahmad on Google

Bad, staff unhelpful, waiting for our service for more than 25 mins.

Write some of your reviews for the company Chocolabs Kizilay

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *