Keffçe - 1443. Cd. No:51

4.3/5 based on 8 reviews

Contact Keffçe

Address :

1443. Cd. No:51, 06510 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +988
Postal code : 06510
Website : http://www.keffce.com/iletisim/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

1443. Cd. No:51, 06510 Çankaya/Ankara, Turkey
Z
Zeynep Sevilay KANDEMİR on Google

Tadlar efsane. Evinizdeki sıcaklığı hissedeceğiniz mekan. Çıkın çıkın gidin ??
The flavors are legendary. The place where you will feel the warmth of your home. Get out, go out ??
N
Nurgül Aytaç on Google

Kurufasulye, pilav,kavurma en sevdiğim üçlü.Ne zaman gitsek tazecik,sıcacık yemekler,mis gibi..Üstüne de Hamsiköy sütlacını denemeyi unutmayın.Fiyat performans olarak karşılığını tam olarak veren kaliteli bir mekan,gidiniz ✌️
Kurufasulye, rice, roasting is my favorite trio.
C
Ceyhun Cura on Google

Sulu yemekleri lezzetli, porsiyonlar doyurucu. Temiz ve güzel bir mekan.
The juicy dishes are delicious, the portions are hearty. A clean and beautiful place.
C
Caner Samut on Google

Kurufasulyesi cok guzel. Mekan genelde bos oluyor. Birazcik pahali ama yemeklerin lezzeti fiyati unutturuyor ?
The beans are very good. The place is usually empty. It's a bit expensive but the taste of the food makes you forget the price ?
D
Doruk özer on Google

Kuru fasulyesi sahane, ekmekleri de cesitli ve lezzetli. Kavurmalarini da tavsiye ederim mutlaka.
Dry beans are fried, and their breads are various and delicious. I would definitely recommend roasting them.
T
Tuzsuz Baharat on Google

Keffçe'nin 3 şubesinden biri olan Keffçe Çukurambar şubesindeyiz. Mekanın en iddialı ürünleri ispir fasulyesi, kara lahana sarması, kavurması ve lolita tavuğu. İspir fasulyesine ayrı bir parantez açmak lazım, Ankara'da kuru fasulye konusunda ilk üçte olduklarını düşünüyorum. Lolita tavuk ilk kez denedim, yumuşak ve farklı bir hazırlanışı vardı genel olarak güzeldi. Keffçe'de henüz kuru fasulye yemediyseniz mekanı listenize ekleyin ve bu tadı kaçırmayın. Fiyatlar; fasulye 14 lira, kavurma 23 lira, pilav 9 lira, lahana sarması 13 lira ve lolita ızgara 14 lira. Ankara mekanlarını sizler için tanıtıyoruz. Tanıtımlara ulaşmak için instagram: tuzsuzbaharat
We are in the Keffçe Çukurambar branch, one of the 3 branches of Keffçe. The most assertive products of the place are spirits, black cabbage wrap, roasting and lolita chicken. We need to open a separate bracket for İspir beans. I tried the Lolita chicken for the first time, it was soft and had a different preparation, overall it was nice. If you have not eaten dried beans in Keffçe yet, add the place to your list and do not miss this taste. Prices; beans 14 lira, roasting 23 lira, rice 9 lira, cabbage wrap 13 lira and lolita grill 14 lira. We introduce Ankara venues for you. To reach the promotions Instagram: unsalted spice
K
Kübiza on Google

Bütün yemeklerini özenle tek tek denedim hepsi süper hepsi harika:) veeee tabi enfes sütlaci denemeden mekandan cikmayin ya bide tursu kavurması vallahi yazarken acıktım canim cekti?
I carefully tried all their dishes one by one, they are all super, they are all great :) and of course, don't leave the place without trying the delicious rice pudding, I swear I was hungry when I wrote it ?
M
Mumtaz Yayan on Google

Nezih bir ortamda leziz, sade ama farklı tadları sunan bir işletme. Karalahana çorbası ve laz böreği özellikle denenmesi gereken öne çıkan tadları. Fiyatlarda sunum, mekan ve yemek kalitesi göz önüne alındığında makul seviyede. Tek yıldızı menünün sınırlı olmasından dolayı kırdım. Ama sınırlı menü belkide bilhassa kısa öğle yemekleri için az ve kaliteli seçenekler sunulması dolayısıyla hem işletme maliyetlerinin kısılması, hem de ziyaret eden müşterilerin her zaman aynı tadı bulabilme beklentisini teminen özellikle yapılmış bir işletme tercihi de olabilir.
A business that offers delicious, simple but different flavors in a decent environment. Kale soup and laz pastry are the outstanding flavors that must be tried. The prices are reasonable considering the presentation, venue and food quality. I took the one star off because of the limited menu. However, the limited menu may also be a business choice, especially for short lunches, because of the limited and high quality options, both to reduce operating costs and to expect the visiting customers to always find the same taste.

Write some of your reviews for the company Keffçe

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *