Super Bubble Waffle Cebeci - Cemal Gürsel Cad. No 64/A

4.2/5 based on 8 reviews

About Super Bubble Waffle Cebeci

‘Süper Bubble Waffle’ adıyla ilk şubesi İstanbul Cevahir AVM’de açılan lezzet durağımız, Ankara Etlik Aşağı Eğlence ve İstanbul Metropol AVM’de de tüketicilerine eşsiz tadlar vaad ediyor. ‘Süper Bubble Waffle’ menülerinde waffle’ın yanında, ‘Bubble Waffle’, pancake, mini pancake. meyveli çikolatalar, magnolia çeşitleri ve İtalya’nın meşhur kahvesi Lavazza da sunuluyor. Ayrıca dondurma, meyve cup, frozen buzlu içecekler, soğuk ve sıcak içecekler de menülerimizde yer alıyor. Pancake’in hafif hamuru ve bol meyve çeşidi ile Belçika çikolatasının eşsiz uyumunu yansıtan ’Süper Bubble Waffle‘ın çok özel sunumunu tatması için tüm müşterilerimizi bekliyoruz.

Contact Super Bubble Waffle Cebeci

Address :

Cemal Gürsel Cad. No 64/A, 06590 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Postal code : 06590
Website : https://www.superbubble.com.tr/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Cemal Gürsel Cad. No 64/A, 06590 Çankaya/Ankara, Turkey
S
Sena Dursun on Google

Waffle lezzetli ancak bazen mekan dolu olmasa bile servis sipariş çok geç oluyor, çalışanlar hakim değil gelen giden müşteriye
Waffles are delicious, but sometimes even if the place is not full, the order is too late, the employees do not judge the customers coming and going.
D
Doğan Ali YILDIZ on Google

İçecek sıkıntısı var, menüde yazan çoğu şey yok. 2 çeşit kola 2 çeşit meyvesuyu ve çaydan başka birşey yok. Waffle güzeldi
There is a shortage of drinks, most of what is written on the menu is not available. Nothing but 2 kinds of coke, 2 kinds of juice and tea. Waffles were nice
S
Sedat Erkan on Google

Waffle maalesef yedim pişman oldum cebeci de waffle diyince aklımıza burası geliyordu şimdiye kadar ama sizlere şu kadar söyleyeyim şekeri yoğun şekilde seviyorsanız ve hamur seviyorsaniz burası tam size göre
Unfortunately, I ate waffles, I regretted it, when we said waffle at cebeci, we thought of this place until now, but let me tell you this much, if you love sugar intensely and you like dough, this is the place for you.
N
Neşet Mutlu on Google

Kapanış 01:00 ama 00:00 da masa kapaniyormuş. Sağlık olsun Ne yapalım bizde sokakta yedik waffle mizi. Çatal bıçak peçete yok elimizle yedik. Tek iyi yanı güler yüzlü olmaları lezzet vasat. Geçerken selam verilecek bir yer.
Closing at 01:00 but the table is closing at 00:00. Good luck. What should we do? We ate our waffles on the street. No cutlery, no napkins, we ate with our hands. The only good thing is that they are smiling and the taste is mediocre. A place to greet as you pass by.
K
Kübra Kırnık on Google

Antep fıstıklı çikolata dediği sey bildiğin salatalık maskesi gibi antep fıstıgına dair hiç bir lezzet yok gıda boyasını basmışlar. Çay 4 tl sıcak su resmen.. Meyveler dende kivi ve ananas yok..
There is no flavor of pistachio, like the cucumber mask you know, what they call chocolate with pistachios, they printed food coloring. Tea is 4 TL hot water officially.. There is no kiwi and pineapple in the fruits..
M
Muammer YILMAZ on Google

Pancakesi olsun wafflesi olsun güzel taze ve lezzetli, fiyatları makul. Çalışanların pek yüzü gülmüyor bir esnafa yakışmayan hareket. Ortam temiz. Fakat lavabolar için pek aynı şeyi söyleyemeyeceğim, girdiğimde hem peçete yoktu hemde tuvaletin lambası yanmıyordu. Lamba ile uğraşıyım derkende nerdeyse altıma kacıracaktım buda cabası. Otomobil ile gelecekler için park sorunu var. Cocuklar icin kücük bir eğlenceli oyun salonu mevcut.
Whether it's pancakes or waffles, it's fresh and delicious, prices are reasonable. Employees are not smiling, a move that does not suit a tradesman. The environment is clean. But I can't say the same thing for the sinks, when I entered, there were no napkins and the lamp in the toilet was not on. When I was trying to deal with the lamp, I almost missed it. There is a parking problem for those who will come by car. There is a small fun game room for children.
S
Sinem Doğan on Google

Öncelikle mekan Cebeci de güzel bir konumda. İç mekan dekorasyonu grafitti çizimleri ile tamamlanmış. Waffle porsiyonu bir çok yere göre büyük ve doyurucuydu. Waffle içeriğini kendimiz seçiyoruz ve bir sınırı yok. Waffle lezzetliydi ama çaylar biraz lezzetsizdi. Tuvaletler de temizdi. Çalışanlar çok güleryüzlü değildi ama sonuçta işlerini yapıyorlar. Yolumuz düşerse uğrayacağımız bir yer teşekkür ederiz.
First of all, the place is in a beautiful location in Cebeci. The interior decoration is completed with graffiti drawings. Waffle portion was big and satisfying compared to many places. We choose the waffle content ourselves and there is no limit. Waffles were tasty but teas were a bit bland. Toilets were also clean. Staff weren't very friendly, but they do their job after all. Thank you for a place to stop by if we're on our way.
C
Cem Ertan Avcı on Google

waffle super falan değil ama 50 liraya rakip yerlerde yemek yerine burada 30 liraya yiyebilirsiniz. malzemeler de fena degil guzeldi waffle + suya 32,5 ödedik
Waffles are not super or something, but instead of eating at competitive places for 50 liras, you can eat here for 30 liras. The ingredients are not bad either. We paid 32,5 for waffle + water.

Write some of your reviews for the company Super Bubble Waffle Cebeci

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *