Bi'Kavanoz - Mutlukent Mah. Mutluköy Sitesi 1950. Sokak No:8 Ümitköy / Ankara

3.7/5 based on 8 reviews

Bi'Kavanoz - Cafebikavanoz.com

Bi’ Kavanoz konsepti, dekorasyonu, kahvaltı sanatı ve deneysel tatlarıyla günün en önemli öğününü keyfe dönüştürür. Bi Kavanoz’da kahvaltı, doğal tereyağı, süt, yumurta gibi evlerde kullanılan tamamen doğal malzemelerden yapılır. Kahvaltı masalarımızı Amasya mutfağından Arap mutfağına, pişiden krebe, Nutella’dan doğal reçellere kadar birçok lezzet süsler.

 

Lezzetli olduğu kadar, görsel olarak da iştah açan tabaklarımız, hızlı ve eksiksiz servisimiz, her biri kendi yöresinden gelen doğal malzemelerle sunulan kahvaltımız için Bi’ Kavanoz’da buluşalım.

 

Contact Bi'Kavanoz

Address :

Mutlukent Mah. Mutluköy Sitesi 1950. Sokak No:8 Ümitköy / Ankara, 06800 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +97
Postal code : 06800
Website : http://www.cafebikavanoz.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Mutlukent Mah. Mutluköy Sitesi 1950. Sokak No:8 Ümitköy / Ankara, 06800 Çankaya/Ankara, Turkey
e
ercument aydin on Google

Yemekler güzel ama yer planlaması kötü 3 kişiyi 2 kişilik yere sıkıştırıp 2 kişiyi 4 kişilik yere yerleştirme öngörüsü sahipler. 3 kişilik serpme kahvalti 240 tl. Cay guzel
Good food but poor planning They have the foresight of squeezing 3 people into the ground for 2 people and placing 2 people on the ground for 4 people. Mixed breakfast for 3 people is 240 TL. Cay Guzel
A
Aydan Erdoğan on Google

Daha önce memnun kaldığımız mekandan bu sefer üzgün ayrıldık. Tatlı çeşidi yoktu, var olanlardan da pek tat alamadık. Çayı ısrarla demli istememize rağmen açık çay getirdiler. Aile işletmesi olabilir ancak biraz daha profesyonel bir hizmet anlayışı şart.
This time, we left the place we were satisfied with, sadly. There was no variety of desserts, and we couldn't taste much of what was available. Although we insistently asked for the tea to be brewed, they brought clear tea. It may be a family business, but a more professional understanding of service is required.
E
Erme Ucnuyok on Google

Bol çeşitli, güzel, klasik bir kahvaltı. Kahvaltılıklar genel olarak kaliteli ve lezzetli. Bol denemez ancak yetersiz de sayılmaz. Sıcak servis edilen pişi ve pancake güzel detaylar. Bir puanı maalesef çaydan kırıyorum. Kahvaltı mekanında demini almamış ya da soğuk çay olmamalı. Belki yoğun zamanına denk geldik, bilemiyorum. Ancak kesinlikle tekrar gitmek isteyeceğim bir yer.
A good, classic breakfast with lots of variety. Breakfasts are generally of good quality and delicious. Not abundant, but not insufficient either. Nice details of bagel and pancake served hot. Unfortunately, I break one point out of tea. It should not be brewed or cold tea in the breakfast place. Maybe we just hit your busy time, I don't know. But it's definitely a place I'd like to go back to.
Ş
Şule Rumeysa Çetin on Google

Kahvaltısı unlu mamüller ağırlıklı oldukça lezzetli temiz ve evde hissettiren hoş bir mekan. Tatlılarını da deneyin üzülmezsiniz. Unutmadan romantik bi mekan olduğunu da ekleyeyim.
It's a nice place that makes you feel at home, with a very tasty breakfast, mainly bakery products. Try their desserts, you won't be sorry. Let me add that it is a romantic place without forgetting.
D
Duygu Özaslan on Google

Cute cosy place, good for weekend gatherings
Z
Zehra Ersahin on Google

Cozy, great food, just a bit slow on the service-yet its worth it!
K
Kamil YÜCEL on Google

They offer nothing special as breakfast. Service is quite slow.
W
Wren Vanosdall on Google

One of my favorite khavalti places. Be sure to make a reservation for larger groups!

Write some of your reviews for the company Bi'Kavanoz

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *