BABKA FIRIN - 3381. Sk. No: 2C

4.1/5 based on 8 reviews

Babka – Lezzetler Fırını - Babka.com.tr

Biz Kimiz?

Gıda Mühendisliği fakültesinden mezun olup, 26 yıldır unu harmanlamayı ve ekmek yaratmayı amaçlayarak, Ankara’da ve Türkiye’nin çeşitli yerlerinde üretimimiz olan unları firmalar ile buluşturduk.

2020 Mart ayında ise doğal ve katkısız unlar ile yapılan ekmekleri butik bir fırında birleştirme kararı alarak Babka Fırın’ı kurduk. En özel ve leziz reçetelerimizi sizlerle direkt buluşturarak doğal ve artisan ekmek üretimine başladık.

Hamurunun hazırlanmasından, pişirilmesine kadarki bütün süreçlerde deneyimimizi ortaya koyarak, kendimize özgü karışımlardan yapılan ekmek ve fırın ürünlerimizi sofralarınıza getirdik.

Bu bağlamda; butik & özel ekmek, tatlı ve Babka çeşitlerimizi sizlere sunmaktan dolayı daima mutluluk duyacak ve Babka Fırın ile birlikte sizleri benzersiz lezzet yolculuklarına çıkarmaya devam edeceğiz.

Contact BABKA FIRIN

Address :

3381. Sk. No: 2C, 06810 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +978
Postal code : 06810
Website : http://babka.com.tr/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

3381. Sk. No: 2C, 06810 Çankaya/Ankara, Turkey
N
Nurgül Aytaç on Google

Son zamanlarda gittiğimiz,keyif alarak ve yediklerimizden memnun olarak ayrıldığımız mekanlardan birisi. Peyzajı harika,çok özen göstermişler belli.Temiz,ferah,şık ✨ Çeşit olarak her şey mevcut,karşılama samimi,çalışanlar güleryüzlü ☺️ Babka isminin nereden geldiğini sorduk, Slovenya da anneanne/babaannelerin torunlarına yaptıkları bir çörek çeşidi olduğunu öğrendik,tatlı ve tuzlu çeşitleri varmış.Biz tatlı olanı denedik,lezzetliydi ? Fiyat performans olarak memnun ediyor, kalitesinden ödün vermeden böyle devam ederler umarım,bol satışlar ?
It is one of the places we have been to lately, where we left with pleasure and satisfied with what we ate. The landscape is wonderful, it is obvious that they took great care. Clean, spacious, stylish ✨ Everything is available in variety, the welcome is sincere, the employees are smiling ☺️ We asked where the name Babka came from, we learned that it is a type of donut that grandparents make for their grandchildren in Slovenia, they have sweet and salty varieties. We tried the sweet one, it was delicious ? The price is satisfying in terms of performance, I hope they continue like this without sacrificing quality, lots of sales ?
E
Erhan Özdemir on Google

Nezih cafe ortamında taze pastalar kekler börekler ile yiyip içip keyfinize bakabilirsiniz. Lezzetli cheese cake in tadı enfesti. Fırından çıkan ekmeklerin tadı çok güzel. Mutlaka uğrayıp bir bakın. ?
You can enjoy yourself by eating and drinking fresh cakes, cakes, pastries in a decent cafe environment. The taste of the delicious cheese cake was delicious. The bread that comes out of the oven tastes very good. Definitely stop by and have a look. ?
A
Aykut Balci on Google

Bol çeşit ve her çeşitte ayrı bir lezzet patlaması. Babka Fırın konusunda gerçekten olağanüstü. Hijyen mükemmel, sunum mükemmel. Tereyağlı simit, pişi, gözleme, puf böreği, açma heryerden alabileceğiniz ama farkı burada keşfedeceğiniz kahvaltılıklar. Poağaçalar gibi. İncirli ve portakallı kek açık ara muhteşem. Donut, macaron ve pastalar yine öyle. İster kahvaltıya ister beş çayına gelin. Size tavsiyem mutlaka uğrayın. Eğer zor beğenenlerdenseniz fotoğraflara bir göz atın derim.
Plenty of variety and a different flavor explosion in each variety. Babka Bakery is truly outstanding. Hygiene is excellent, presentation is excellent. Buttered bagels, bagels, pancakes, puff pastry, and rolls are breakfast dishes that you can buy anywhere but discover the difference here. Like poachers. The fig and orange cake is by far the best. Donuts, macarons and cakes are the same. Come for breakfast or afternoon tea. My advice to you is to stop by. If you're one of those hard to please, take a look at the photos.
a
alper güven on Google

Perfect breads
c
cenap duran on Google

Just average...poor service for the standing customers...
D
Didem Seda Karaca on Google

Lezizzzz
N
Nejat Akyay on Google

Very nice and tasty products.
F
Frank Holligan on Google

Great selection of bread and pastries. Excellent Kahvaltı. Sadly the cafe service is terrible!

Write some of your reviews for the company BABKA FIRIN

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *