Dedecan Ocakbaşı Çukurambar - Muhsin Yazıcıoğlu Cd. 17/3

3.6/5 based on 8 reviews

Contact Dedecan Ocakbaşı Çukurambar

Address :

Muhsin Yazıcıoğlu Cd. 17/3, 06510 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Postal code : 06510
Website : http://www.dedecan.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Muhsin Yazıcıoğlu Cd. 17/3, 06510 Çankaya/Ankara, Turkey
O
Oruç Gültekin on Google

Ortam mekan çok güzel otantik lahmacun süper teşekkürler
The environment is very nice, authentic lahmacun, super thank you
N
Nurgul Yildirim on Google

Mükemmel lezzetler,bol ikram, güleryüzlü mekân sahibi ve Urfa'nın o meşhur sıra gecesi ile harikaydı.
It was great with excellent tastes, plenty of treats, smiling place owner and Urfa's famous sira night.
U
U F on Google

Lezzet idare eder, Servis yok denecek düzeyde, salatası vs vasat, bir daha gitmem. O fiyatlara değmez...
The taste is okay, the service is almost non-existent, the salad is mediocre, I won't go again. It's not worth the price...
S
Sibel Karataş on Google

Ben hayatımda bu kadar alakasız işletme görmedim. Yemek yemek için mi gidiyorsunuz yoksa çalışanların tavır ve keyfi davranışlarını çekmeye mi belli değil. Personeller suratsız ve umursuz başta müdür olmak üzere
I have never seen so many irrelevant businesses in my life. It is not clear whether you are going to eat or to attract the attitude and arbitrary behavior of the employees. Staff are sullen and careless, especially the manager
F
Feyza Mert on Google

Ramazanda arayıp rezervasyom yaptırdığımda bana hem fiks menü hem ayrı sipariş var dendi. Ama geldiğimizde fiks menüden zorla vazgeçirdik. Fiks menü üzerinden sipariş vermediğimiz için ilgi çok azdı, iftar için verdiğim siparişi sahurla birleştirdiler sağolsunlar
E
Emirhan Çelik on Google

Toplamda 600 tl hesap ödedik gelen çorba yarım, iftar menü 200 tl ve yanında gelen tüm ürünler eksik ne pilav var yanında ne de söz verdikleri lahmacun 600 tl hesabın yanında gelen tatlı sadece 1 lokma 5 kişi söyledik hesabı tavırları itici bir daha kesinlikle tercih etmeyecegiz.
In total, we paid 600 TL for the bill, the soup is half, the iftar menu is 200 TL, and all the products that come with it are missing, neither the rice, nor the lahmacun they promised 600 TL, the dessert that comes with the bill is only 1 bite, we said 5 people, we will definitely not prefer the account again with their repulsive attitude.
T
Tansel Demir on Google

Okadar kazık bir yerki zaten yedikleriniz soğuk lezzetsiz kalitesiz gardonlar ilgisiz alakasız kendi aralarında devamlı kavga ediyorlar yemeklerin hiç tadı yok gidecek olanlar hiç kapısından geçmesinler bence gideceklerse düveloğluna gitsinler.
It's such a messy place that what you eat is cold, tasteless, poor quality gardons are irrelevant, they are constantly fighting among themselves, the food has no taste at all.
s
senem sökmen on Google

Hem fais fiyat, hem ilgisiz alakasız hemde hesapta insanlara geçirme peşindeler. Birkere iş arkadaşlarımla gittim.allahtan içimizde adisyon okumayı huy edinmiş arkadaşımız var da bize fazladan geçirdikleri şu ve ayıranlar iptal ettirdi. Dünde zamanım dar olduğu için esimle gittim.sagolsun yas olarak ileri olan garson amcalar gulumseden uzak yarim hizmetle devam ettiler. Hesap geldi adisyon deneyimim olduğu için kontrol ettim veeee şu 2 tane yazılmış.. oysa masada su bile yoktu .olmaz urfada ki dedecandan eser yoook..
They are trying to pass on both the interest price, irrelevant and irrelevant people to the account. I went once with my colleagues. Thank god we have a friend among us who has the habit of reading bills, but the ones who paid us extra and those who reserved canceled it. I went with my wife yesterday because my time was short. Thank goodness, the waiter uncles, who were advanced in age, continued with half service, far from smiling. The account came, I checked it because I had the billing experience, and these 2 were written.. However, there was not even water on the table.

Write some of your reviews for the company Dedecan Ocakbaşı Çukurambar

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *