Günaydın Kebap & Steakhouse Çankaya - Attar Sk. No:6

4.3/5 based on 8 reviews

About Günaydın Kebap & Steakhouse Çankaya

Günaydın Et Restaurant İstanbul Bostancı’da küçük bir kasap dükkânı olarak çalışmaya başlamış ve bugünlere “ET BİZİM İŞİMİZ” diyerek, kalite ve lezzet konusunda asla ödün vermeden çalışarak gelmiştir. Anadolu yakasının en popüler et lokantarının başında gelen Günaydın Et, bugün her biri öz sermaye ile kurulmuş olan 37 şube, 1 merkez lojistik ve 1 merkez depo olmakla birlikte restoran sektöründe Türkiye’nin devleri arasındadır. Günaydın Et, çiğ et üretimi ve satışı gerçekleştirmekte ayrıca restoran sektöründe hizmet vermektedir. Kalite ve lezzet konusunda rakip tanımayan Günaydın, lezzetin keyfini doruğa taşımaktadır. Et ile birlikte kullanılan malzemelerin her biri özenle seçilmiş olan üreticiler tarafından Güneydoğu Anadolu’dan getirtilmektedir ve tazeliğini korumaktadır.

Son yıllarda perakende sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden Günaydın Et, özellikle sirkülasyonun yüksek olduğu Alışveriş Merkezlerinde, trafiğin yoğun olduğu caddelerde restoran işletmeciliği yapmaktadır.

Tüm mağazaların lokasyon seçimi, mağaza konsepti ve menü içerikleri yapılan mağaza karması içinde bulunduğu Alışveriş Merkezlerinde de ziyaretçi trafiğinin artmasına neden olan Günaydın Et, lokasoyon seçiminde çok titiz davranmaktadır. Bu doğrultuda kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki yenilik ve farklılıkları takip eden Günaydın Et, 4 farklı mağazacılık konseptinde perakendecilik sektörüne hizmet vermektedir. Köfte Döner Kasap & Steakhouse Kebap Restaurant Burger House Müşterilerine misafir gözü ile bakan ve kendi evlerindeki kadar rahat ve güvende hissetmeleri için çalışan Günaydın, mekanlarında bu muhteşem lezzetlerin yoğun et kokusu ile gölgelenmemesini ilke edinmiş ve Morend kebapçılık anlayışını Türkiye’de yerleştirmiştir. Ürün ve servis kalitesini her zaman en yüksek standartta tutan Günaydın Et, her yıl Kasap & Steakhouse ve Kebap Restaurantlarına göstermiş olduğu özen doğrultusunda en iyi 10 restaurant seçiminde her zaman ilk 3 içinde yer almıştır.

Contact Günaydın Kebap & Steakhouse Çankaya

Address :

Attar Sk. No:6, 06700 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +97
Postal code : 06700
Website : http://www.gunaydinet.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Attar Sk. No:6, 06700 Çankaya/Ankara, Turkey
b
berk celikyurek on Google

Not bad but there are better options in this area. Prices are reasonable and service is very good. Very good starters but be careful not to fill up yourself and leave room for main courses. Their meat is high quality and portions are pretty good. They do give some free specials which were very good. Overall I am pretty satisfied with this place and would recommend it.
F
F Uğurel on Google

Good enough to recommend but not the most delicious
J
John Sun on Google

Polarized service quality and it is difficult to summarize. I am satisfied with the steak taste, rating 4-5 stars. Service is also fine when I wear my business suits and ties. Service is very bad when I with my outdoor Jacket !!! Especially when going there alone. Waiters are over sophisticated.
E
Ehsan Sh on Google

bad food, bad quality, very very expensive, never go here
T
Tarek AlHaddad on Google

Good place to have some good meat. Prices are cheap and they have a variety of dishes.
S
Soner Koral on Google

I took my guests to eat Turkish kebap and it was delicious. Gavur Dagi Salatasi is my favorite. The restaurant is one of the best in Ankara area and its cozy. definitely advise to visit and feel the atmosphere.
o
ozan opşin on Google

One of the best steak options in stores all over Turkey
N
Nader Alrawahi on Google

This restaurant from outside looks a fancy place but inside lack a good service. The staff does not know English and they mess up your order to overcharge you. The food quality is average and there are many better options nearby.

Write some of your reviews for the company Günaydın Kebap & Steakhouse Çankaya

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *