Waffle in Love - D:No: 266

4.6/5 based on 8 reviews

Seçeceğiniz tabak veya sandviç veya bardak waffle arasına; seçeceğiniz malzeme

Contact Waffle in Love

Address :

Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime Avm, D:No: 266, 06510 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +988
Postal code : 06510
Website : https://www.waffleinlove.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime Avm, D:No: 266, 06510 Çankaya/Ankara, Turkey
E
Eda Karabulut on Google

Bir çok yerde Waffle yedim ama hiç bitiremedim ilk kez burada bir Waffle ı bitirdim gerçekten çok lezzetli çikolatasına bayıldım sanırım ben Waffle cımı buldum emeğinize ellerize sağlık , ?
I ate Waffles in many places, but I never finished, I finished a Waffle here for the first time, I really loved its delicious chocolate, I think I found my Waffle maker, thank you for your effort, ?
Y
Yavuz Kerem Demir on Google

Waffleın ve ıslak hamburgerin tadı çok güzeldi, waffle ın boyutları baya büyüktü. Hizmetten çok memnun kaldık
The taste of the waffle and the wet hamburger was very good, the size of the waffle was quite large. We are very satisfied with the service
M
Mustafa on Google

Ankara’da denediklerimin arasındaki en lezzetli Waffle’dı. Çok temiz bi mekan, çalışanları samimi ve güler yüzlü. Müşteri memnuniyetine özen gösteriliyor. Waffle yemeyi düşünen herkese kesinlikle burayı tavsiye ederim. Ayrıca ıslak hamburgerleri de çok lezzetli.
It was the most delicious Waffle I tried in Ankara. It is a very clean place, its employees are friendly and smiling. Customer satisfaction is taken care of. I would definitely recommend this place to anyone considering a waffle. Also, their wet hamburgers are very tasty.
1
123mert mert mert 123 eğlence on Google

Tek kelime ile mükemmel ben hayatımda bu kadar güzel ıslak hamburger yememiştim waffle aşırı iyidi patates kızartması mantı içecekler müşteri ile ilgilenme fln bayaa iyiii buraya geliiin
In a word, it's perfect. I've never had such a nice wet hamburger in my life. The waffle was extremely good. French fries, ravioli drinks.
E
Esra Drmsgl on Google

Islak hamburger ve waffle deneme şansım oldu, ikisi de lezzetliydi. Waffle da kullanılan malzemeler kaliteliydi hamuru iyiydi. Mekan olarak bir büfenin önüne kapalı alan yapılıp masa sandalye konulmuştu. Tepe Prime'da olmasından kaynaklı sanırım fiyatlar bana uçuk geldi. 2'li ıslak hamburger menü 50 lira, waffle 45 liraydı.
I had the chance to try wet hamburger and waffle, both were delicious. The materials used in the waffle were of good quality and the dough was good. As a place, a closed area was made in front of a buffet and tables and chairs were placed. I think the prices were crazy to me because it was on Tepe Prime. The menu for 2 wet hamburgers was 50 lira, waffle was 45 lira.
Ö
Ömer DÖNMEZ on Google

Waffle İn Love ‘yu Tepe Prime çevresinde gezerken keşfettik. Google dan ismini yazıp arama yapınca direk karşımıza çıktı zaten. Yorumlarda Islak Hamburger ve Wafflelarinin lezzetli olduğunu okuyunca arkadaşlarla demek istedik. Menü olarak herkes 1 er tane siparişimizi verdik. Cheddarlı, Kaşar peynirli ve sade olarak hızlı bir şekilde geldi. Çalışanlar nazik ve hijyene çok önem veriyorlar. Ankara'da başka yerde ıslak hamburger tatmadım ama Antalya'daki mekanlara göre gayet güzel bir lezzeti var sosu ve eti de gayet yerindeydi. Fiyat olarak menüye kişi başı 46.50 TL ödedik. Çok yemek yiyen biriyseniz 3 tane sizi kesmez ise üstüne ekstradan ekleye bilirsiniz. Karnımızı doyurduktan sonra denemek için ortaya 1 tanede Tabak Waffle istedik. O da hızlı bir şekilde geldi gayet güzeldi iyi gitti yemekten sonra çaylarımızı da içip 50 TL de Waffle için ödedik. Gitmeden önce iş yeri sahipleri Eda hanım ve Ramazan beyle kısa bir sohbet etme şansımızda oldu 4 yıldır ortak olarak işletiyorlarmış Waffle İn Love ‘ı küçük güzel bir yer. Ankara da buradan daha lezzetli ıslak hamburger yemeniz imkansız diyemem ama kesinlikle burayı da denemelisiniz aradaki farkı anlarsınız. Gelme imkanınız yoksa eğer paket olarak da gayet hızlılar oradan da sipariş verebilirsiniz. Sodexo, Metropolcard, Ciocard, Multinet, Setcard ve Paye ile ödeme yapılabiliyormuş. Otopark sorunu da yok. Afiyet olsun şimdiden.
We discovered Waffle In Love while walking around Tepe Prime. When we typed his name on Google and searched, it came right up to us. We wanted to say it with friends when we read in the comments that their Wet Hamburger and Waffles are delicious. As a menu, we each ordered 1 each. It came quickly with cheddar, cheddar cheese and plain. Employees are kind and give great importance to hygiene. I haven't tasted a wet hamburger anywhere else in Ankara, but it has a very good taste compared to the places in Antalya, and the sauce and meat were very good. We paid 46.50 TL per person for the menu. If you are a person who eats a lot, you can add an extra on top if 3 does not cut you. After we had our stomach full, we wanted 1 plate of waffles to try. It came quickly, it was very nice, went well. After dinner, we drank our tea and paid 50 TL for Waffles. Before we left, we had the chance to have a short chat with the business owners Ms. Eda and Mr. Ramazan. They have been running Waffle In Love as a partner for 4 years. It's a nice little place. I cannot say that it is impossible to eat a more delicious wet hamburger here in Ankara, but you should definitely try this place, you will understand the difference. If you do not have the opportunity to come, they are very fast as a package, you can order from there. Payments can be made with Sodexo, Metropolcard, Ciocard, Multinet, Setcard and Paye. No parking problem either. Enjoy in advance.
R
Rumeysa Nur Kızılkaya on Google

My fav ?
P
Pedram DMoghaddam on Google

Small butNice friendly place quality and prices are reasonable

Write some of your reviews for the company Waffle in Love

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *