Etçi özler - Natoyolu Caddesı 197 E

4/5 based on 8 reviews

Contact Etçi özler

Address :

Natoyolu Caddesı 197 E, 06630 Mamak/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +999
Postal code : 06630
Categories :
City : Mamak/Ankara

Natoyolu Caddesı 197 E, 06630 Mamak/Ankara, Turkey
P
Profhoca Fizik on Google

Arkadaşlarla gittik gayet memnun kaldık. Döner olsun karışık kebap olsun lezzetliydi. Ikramlar da iyiydi. Sıcak lavaş guzeldi. Biz söylemeden yeni salata geldi. Kalabalık olmasına rağmen servis hızlıydı. Etlerin çok tadı çok guzeldi. Kebaplar çok doyurucuydu.
We went with friends and we were very satisfied. Doner or mixed kebab was delicious. Treats were also good. Hot lavash was good. New salad arrived without us telling. Despite being crowded, service was fast. The meat was very tasty. Kebabs were very filling.
k
kadir emre aytaç on Google

Gidin yiyin bilmiyorum bunlar gibi kaldı mı bu karışık ızgara tek kişilik 2 kişi zor yer! Süper
Go eat it, I don't know if it stays like these. This mixed grill is a difficult place for 2 people for one person! Super
f
ferhat kaya on Google

ALMAYIN REZALET UKALALIK DİZ BOYU Bugün tel sipariş verdiğim de Pidelerin arasına yapışmaması için plastik ayak koyarmısınız dedim mezeler ve içecek pidelerden ayrı poşetlensin buharı ile ısınmasın diye ve ayrıca bir kasiyer SİPARİŞ ESNASINDA nakit mi kredi kartı mı die sorar arıyorum kredi kartı demediniz diyor nakitde demedim pideler yapışmış diyorum ayrı poşetlenmemiş diyorum ben kasaya bakarım gerisi beni ilgilendirmez diyor bu son siparişim ve her fırsatta herkese anlatacağım
DO NOT BUY Disgraceful UKALALIK KNEE LENGTH Today, when I ordered wire, I said can you put a plastic foot so that it does not stick between the pitas, so that the appetizers and drinks should be bagged separately from the pitas so that they do not heat up with the steam, and a cashier asks whether they are cash or credit card. I'll look at the checkout, the rest says it's none of my business, this is my last order and I will tell everyone at every opportunity.
Ç
Çağrı Ayaşan on Google

N1
E
Erdogan Ozcelik on Google

Good quality and excellent place
m
marilyn Hamed on Google

good foods and very fair in price
M
Mohammad Hamed on Google

Nice clean restaurant family friendly
A
Aladdin Hamid on Google

Good food nice customer service enjoy eating healthy food

Write some of your reviews for the company Etçi özler

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *