Firik Antakya Yöresel Ürünleri - Turan Güneş Blv.

3.8/5 based on 8 reviews

About Firik Antakya Yöresel Ürünleri

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hesap Oluştur

Contact Firik Antakya Yöresel Ürünleri

Address :

Yıldızevler, Fırik Yemek, 32/34, Turan Güneş Blv., 06550 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +988989
Postal code : 06550
Website : http://www.firik.com.tr/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Yıldızevler, Fırik Yemek, 32/34, Turan Güneş Blv., 06550 Çankaya/Ankara, Turkey
Z
Züleyha Çelik on Google

İki gün önce aldığım domates kurusunun içinden ölü sinek çıktı, bir daha mümkün değil bir şey almam. Yöresel ürünler diye almıştım, pişman oldum.
Two days ago, the dead fly came out of the tomato penny, I will not buy anything possible again. I bought it as local products, I regretted it.
D
Dalgaların Şarkısı on Google

Sattıkları deniz börülcesini olduğu gibi çöpe attık. O kadar bozulmuştu ki ıspanak gibi görünüyordu. Hijyen hususlarına daha çok dikkat etmeliler.
We threw away the sea beans they sold as they were. It was so spoiled it looked like spinach. They should pay more attention to hygiene issues.
b
bahadır gençler on Google

Kaliteli ve taze ürünler, güleryüzlü karşılama, güleryüzle yardımcı olan ekip. Yaprakları beğendim, ince özenle toplanmış ve salamura yapılmış, cevizli kömbe aldım tadı güzel ve taze, ayrıca sade ve hurmalı kömbe de var. Hazır zahter salatası ve çeşitli salatalar mevcut. Acı seviyorsanız (ama tam acı) kilo işi Pul biberleri muhteşem yemeklerinize çay kaşığının yarısını bile koysanız acı yiyemiyorsanız bir sürahi suyu yanınızda hazır edin. Velhasıl mutlaka gidin alacak birşey kesin bulursunuz.
Quality and fresh products, friendly welcome, friendly helpful team. I liked the leaves, I bought the walnut kömbe, which was carefully picked and made in brine, it tastes good and fresh, there is also plain and date kömbe. Ready-made zahter salad and various salads are available. If you like spicy (but full hot) weight loss Even if you add half a teaspoon of chili peppers to your amazing meals, if you can't eat hot, have a jug of water ready with you. In short, you will definitely find something to buy.
H
H Baskan on Google

kurmak için zeytin almaya gittik malesef intagram hesabinizda var dedikleri yoktu.. birazda gereksiz pahalı diye düşünüyorum
We went to buy olives to install it, unfortunately, they didn't say you have it in your Instagram account.. I think it's a bit unnecessarily expensive.
S
SERDAR İYİGÖZE on Google

Sarma, zahter salatası, Girit ezme, humus, deniz börülcesi, patlıcan ezmesi (abugannuş) ve kuru patlıcan dolması aldık. Evde muhteşem bir sofra kurduk. Yılın son gününde neşemizi katladık. Emeği geçen firik çalışanlarına çok teşekkürler.
We got stuffed wrap, zahter salad, Cretan mash, humus, sea cowpea, eggplant paste and dried eggplant. We have a wonderful dinner set up at home. On the last day of the year, we had our joy. Many thanks to the firik employees who contributed.
K
Kemal Mit on Google

Antakya yöresinin ürünleri satılıyor. Ürünlerin çoğunluğunun Antakya’dan getirildiği Çalışanlar Güleryüzlü ve ilgili. Biz yaprak sarma, kısır, zeytin ve turunç reçeli aldık. Hoşumuza gitti. Denemenizi tavsiye ederim.
Products of Antakya region are sold. Employees are friendly and interested in bringing the majority of the products from Antakya. We bought leaf wrap, barren, olive and citrus jam. We like it. I recommend you to try it.
u
umut mico on Google

Antakyalı olup da burayı beğenen bir kişi bile olduğunu düşünmüyorum! Fiyatları aşırı derecede pahalı ve hatayın en saçma yerlerinden en saçma şeyleri getirtip saçma sapan fiyatlara satıyorlar! Buradan alıp kazık yiyip saçma sapan birşey yiyeceğinize direkt antakyadan internetten sipariş verin!
I don't think there is even a person from Antakya who likes this place! Their prices are exorbitant and they bring the most ridiculous things from the most ridiculous places of error and sell them for ridiculous prices! Instead of buying from here and eating something ridiculous, order directly from Antakya online!
A
Abdullah Arif BEŞİK on Google

Turan Güneş şubesinde abla çok cana yakın güzel bir insan. Gerçek köy ürünleri ve o yörenin ürünlerini, el yapımı ürünlerini alabilirsiniz. Zeytinler akıllara zarar harika. Hele ki adını unuttum misket gibi değişik bir zeytin var cebime doldurup yiyesim geliyor. Ürünlerin hepsi yöresinden kendi imkanları ile ve gerçekten takdir edilesi bir çalışma ile geliyor. Domates, mandalina, nar ne bileyim her şey harika ve kesinlikle yöresel ürün. Sağda solda Hatay ürünleri diye gittiğiniz yerlerin büyük kısmı fabrikasyon ürün satıyor burası öyle değil. Valla takip edin gidin alışveriş yapın derim. Tabi ki fabrikasyon ilaçlı ürünler ile kiyas yapınca pahalı gelebilir. Sonuçta organik köy ürünleri. Yani hani marketten aldığınız mandalina portakal komple ilaçlı. Kabuktan tutun içine kadar ilaçlı. Ondan 5 kilo alana kadar buradan 3 kilo alırsınız en azından faydası olur vücuda. Firmaya selam ve sevgiler. Beğeniyoruz
In the Turan Güneş branch, the older sister is a very friendly and beautiful person. You can buy real village products and local products, handmade products. Olives are mind-blowingly wonderful. Especially since I forgot the name, there is a different olive like marbles, I want to fill it in my pocket and eat it. All of the products come from the region with their own means and with a truly admirable work. Tomatoes, tangerines, pomegranates, I don't know, everything is wonderful and definitely a local product. Most of the places you go to right and left as Hatay products sell fabricated products, this is not the case. Well, I say follow and go shopping. Of course, it can be expensive when compared to fabricated medicated products. Organic village products after all. In other words, the mandarin orange you buy from the market is completely medicated. It is medicated from the bark to the inside. Until you gain 5 kilos from it, you will gain 3 kilos from here, at least it will be beneficial for the body. Greetings and love to the company. we like

Write some of your reviews for the company Firik Antakya Yöresel Ürünleri

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *