Ayme Cafe Karadeniz Pide Evi - 1450. Sk.

4/5 based on 8 reviews

Ayme Karadeniz Lokantası - Aymekaradeniz.com

Karadeniz’in muhteşem lezzetlerini siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sunabilmenin gayreti içerisinde olan Rize’li iki cesur yürek Ayten ve Memiş Bostan'ın mekanı Ayme Karadeniz'e sizleri bekliyoruz.

Ayme Karadeniz Lokantası - Aymekaradeniz.com

Karadeniz’in  muhteşem lezzetlerini siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sunabilmenin gayreti içerisinde olan Rize’li iki cesur yürek Ayten ve Memiş Bostan çifti yuvadan uçana kadar paçileri Yasemin ve halen devam eden ve devam ettirecek olan uşaklari İslam Bostan ile beraber 2008 yılından beri başarılı bir 10 yıllık Gazi mahallesi efsanesinden sonra sizleri yeni misafirhanelerinde Ayme Kardeniz Çukurambar’da ağırlamaktan iftahar eder.

Bu kadar özel bir mutfağı Karadeniz dışında bir şehre taşımak ve başarılı olmak oldukça iddialı ve risklidir. Tereyağı, balı, peyniri, pidelik kavurması, kırmızı benekli dere alabalığı, kuru fasülyesi ve suyu dahi illaki Rize’den gelecek. Öyle her Karadeniz yemeği yazan kapıdan içeri girilmez. Mutfakta illaki bir Karadeniz uşağı veya paçisi olacak bizdeki gibi. Bostan çifti oğulları İslam ile beraber mutfağa ayrı bir hassasiyet gösterirken siz değerli misafirlerini de öznele ağırlıyor.

Ayme Karadeniz lokantası Karadeniz’in tüm sıcaklığı samimiyeti kalite ve lezzetiyle hem karnınızı hem de ruhunuz doyuruyor.

Ayme Karadeniz lokantasına uğrmanız için çok sebep var. Karadeniz müzikleri ve hoş sohbet eşliğinde yörenin en kaliteli ürünlerinden yapılan yöresel yemeklerin lezzetine doyamayacaksınız. Kendilerinin değimiyle insanlar yeter ki bizim oltaya takılsın bizde yemek yiyen her yerde yemek beğenmez diyorlar.

Ayme Karadeniz lokantasının temelinde karadenizin dalgaları gibi büyük Kaçkarun dağları gibi dimdik ve yayla rüzgarı gibi kuvvetli bir sevda masalı vardır.

Karadeniz bir sevdadır. Denizi hırçın yaylaları ana insanı sırdaştır. Kemençesi tulumu hayattır. Horornu asla tepilmez. Ya oynanır ya vururlur. Karadeniz huzurdur, mutluluktur ve aşktır ve aştır AYME de.

Devamı

Contact Ayme Cafe Karadeniz Pide Evi

Address :

1450. Sk., 06510 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +97
Postal code : 06510
Website : http://www.aymekaradeniz.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

1450. Sk., 06510 Çankaya/Ankara, Turkey
M
Merve Sahin on Google

İnstagrama aldanıp geldim, porsiyonlar çok küçük tadı tuzu yok.İftar zamanı kordine olamıyolar yemekler cok geç çıkıyor ekmekle karnımı doyurmak zorunda kaldım. Çadırda yenilen yemekten tek farkı pahallı olması.çorba iki kaşık mezeler sabahtan hazırlanma ve küçücük salataya salata demek bin şahit ister keşke onları da çekseydim sadece çay güzeldi Edit: gece yazıyorum; YEMEGI YEDIGIMIZDEN BERI MIDEMIZ AGRIYOR!!!!!
H
Hakan Tatlıpınar on Google

Mekan ata köşkün hemen arkasında. Güzel yöresel bir mekan yapmışlar. Gayet otantik aynı zamanda da modern olabilmeyi de sağlamışlar. Biz ailecek beğendik. Lezzetleri gayet güzeldi. Fiyatları da bence makul. Kara lahana dolması gayet başarılıydı. Çayeli fasulyesi kesinlikle denenmeli. Kuymakta başarılıydı. Kardeniz pideleri güzeldi fakat daha güzel olmasını beklerdim kötü diyemem ama diğer ürünlerin diğer mekanlara oranla performansı fazlası ile iyiyken pidelerinin diğer mekanlardan farkı olmadığı için ayrıca güzel diye belirtmiyorum. Tabi ki güzel yoksa. Hizmeti de güzel. Bence ailece gidilebilecek Ankara da güzel bir mekan.
The place is right behind the Ata mansion. They have made a beautiful local place. They have ensured that they can be very authentic and modern at the same time. We loved it as a family. The flavors were pretty good. Prices are reasonable in my opinion. Stuffed black cabbage was very successful. The cayenne beans are a must try. He was good at cooking. The Black Sea pitas were good, but I expected them to be better. Unless of course it's beautiful. Service is also nice. I think Ankara is a nice place to go with the family.
G
Gezelim Görelim on Google

Aman aman abartılacak kadar bir lezzet bulamadım Balıklarda, fiyatların pahalı olmasını normal buluyorum, çalışan personellerin masaları daha aktif şekilde kontrol edip koordine kurması gerekir. Sonradan gelen müşterilere servis konusunda farketmeden daha hızlı davranılması bir yanlıştır. Garson arkadaşlar için günü bitirmek dükkanı kapatmak dışında müşteri memnuniyeti ve isteği daha ön planda tutulmalı. Yine de herkesin eline sağlık.
I couldn't find a taste that would be exaggerated. It is a mistake to treat the customers who come later in terms of service without realizing it. Customer satisfaction and desire should be prioritized, apart from closing the shop to finish the day for waiters. Good luck to everyone though.
M
Murat Derin on Google

Good lecious local food
H
Hell Luck on Google

Good taste and nice services
G
Güray AKPULAT on Google

He tried unnecessarily to create an ethnic air, but he didn't...
E
Emir Çelebi on Google

They have a cozy and airy back garden. Relatively authentic atmosphere. Picking each one of those local Black Sea cuisine foods was not a bad option at all. Sütlaç is delicious. Prices are average for the district.
b
berk celikyurek on Google

Good breakfast place. Everything was delicious.

Write some of your reviews for the company Ayme Cafe Karadeniz Pide Evi

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *