ŞANLIURFA OCAKBAŞI - Kazakistan Cd. no:96 B

4.2/5 based on 8 reviews

Contact ŞANLIURFA OCAKBAŞI

Address :

Kazakistan Cd. no:96 B, 06490 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9977
Postal code : 06490
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Kazakistan Cd. no:96 B, 06490 Çankaya/Ankara, Turkey
F
Furkan Ün on Google

Garsonların tavırları adamına göreydi, biz adam değil miyiz anlamadım lavaş bile getirmediler mezeleri lavaşsız yedik ayrıca çok pahalı, bir yerin başkanı değilseniz tavsiye etmem.
The attitude of the waiters was according to the man, I did not understand if we were not the man, they did not even bring lavash, we ate the appetizers without lavash, also it is very expensive, I do not recommend it if you are not the president of a place.
Z
Zeynep Rifaioğlu on Google

İlgi sıfır. Bu arada yorumlar doğruymuş, ısrarla söylememe rağmen asla lavaş getirmiyorlar. Hatta şu an hesabı da getirmedikleri için kalkamıyoruz, sanırım en az bi üç beş kere söylemek gerekiyor? Not: yemek de geç geldi lezzeti fena değil ama hiç değmez.
Zero interest. By the way, the comments are true, they never bring lavash despite my insistence. In fact, we can't get up right now because they didn't bring the bill, I think it needs to be said at least three or five times ? Note: the food came late, the taste is not bad, but it is not worth it.
E
Ercan Tek on Google

Baştan aşşagı yenilenmiş Konseptiyle; Hijyen kurallarına titizlikle uyulan,Çankaya Emek semtinin aranan Mükemmel kebap kültürü lezettine Tekrar kavuşturan,Samimi sıcak kibar Esnaf karşılamasıyla memnun bırakan Ali Öncel,Fethi Gökhan ve Orhan bey e sonsuz Teşekkürler?Burda yenilen herşeyin tadının damağınızda kalacagına Şüpheniz olmasın ikramları herşeyi Harika Gönül Rahatlığıyla Tercih edilebilir.
With its completely renewed Concept; Endless thanks to Mr. Ali Öncel, Fethi Gökhan and Orhan, who meticulously followed the hygiene rules, brought back the perfect kebab culture flavor sought in Çankaya Emek district, and pleased with their sincere, warm and polite tradesmen? .
A
Ali Öncel şanlıurfa ocakbaşı izmir 0232 262 79 79 on Google

İzmir’den sonra Ankaradayız değerli dostlarımızı ve kebap severleri mutlaka bekliyoruz
After Izmir, we are in Ankara, we are waiting for our dear friends and kebab lovers.
Ç
ÇİĞDEM TAŞÇI on Google

Gerçekten çok lezzetli ve kaliteli hizmet ????
Really delicious and quality service ????
E
Emir Mısırlı on Google

İyi yemekler iyi hizmet, iftar menüsünde 2 tane sıcak ve soğuk çorba var, mezeler ve salatalar güzle ve taze, çiğ köfte de çok iyidi.
Good food, good service, iftar menu has 2 hot and cold soups, appetizers and salads are fall and fresh, raw meatballs were also very good.
B
Benni Cufi on Google

Worst service, I received in Turkey is all I can say!
O
Onthe Road on Google

The best Ali Nazik I’ve ever had! Wonderful service and very friendly!

Write some of your reviews for the company ŞANLIURFA OCAKBAŞI

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *