DERVİŞHAN DÖNER

3.9/5 based on 8 reviews

Contact DERVİŞHAN DÖNER

Address :

Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cd 123/D, 06010 Keçiören/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Categories :
City : Keçiören/Ankara

Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cd 123/D, 06010 Keçiören/Ankara, Turkey
B
Begüm Özdemir on Google

Telefon da görüştüğüm kişi işletme sahibiyse eğer teşekkür ederim öncelikle siparişi değiştirdiği için. Fakat yemeklerde ciddi anlam da tat lezzet yok. Hatay usulü geldi paramparça hatalı köfte malesef lezzetsiz tatsız. En son değiştirilen tavuk döner de ekmek ıslanmış yağdan yiyemeden onu da bıraktık başka yerden söyledik. Ustanın bu durumu düzeltmesi lazım yoksa rahatsız olunan üründen hemen değişiminiz yapılıyor Allah var. İlgili davranılıyor Fakat lezzet yok bu da usta ile alakalı bir durum
If the person I talked to on the phone is the owner of the business, I would like to thank you first for changing the order. But there is no serious taste in the food. It came in the Hatay style, and the meatballs were in pieces, unfortunately, tasteless and tasteless. We left the chicken doner, which was changed last, before we could eat it because of the oil soaked in the bread, and we told it from another place. The master needs to fix this situation, otherwise you will be changed immediately from the product that is disturbed, God exists. They are treated with care, but there is no taste, this is a situation related to the master.
t
turan erdogan on Google

Ankarada dönerde yenilebilecek en üst düzey lezzet harika.
The highest level of taste that can be eaten in doner kebab in Ankara is wonderful.
l
lolbik3 Cicikus on Google

eskinden daha güzeldi doğru şekilde getir yolardı ve jet hızında geliyordu şimdi ise bunların tam tersi
it was better before, it was bringing in the right way and it was coming at jet speed, now it's the opposite of these
A
Alper TAKMAZ on Google

Cok lezzetli menulerı var tavsiye ederım... Ben gidiyorum ve arakadaslarımada söylüyorum... Calışan arkadaslar da cok saygılı ve temız bir ortam var
They have very delicious menus, I recommend... I go and tell my friends... There is a very respectful and clean environment among my colleagues.
N
Nedim Derici on Google

Sipariş hem çok geç geldi, hem soğumuş, lavaşı hamurumsu, poşette ve dürümde kötü bir koku, dönerde tat tuz yok .. Bi daha asla yemem. Kimseye de önermem
The order came too late, it got cold, the lavash is doughy, there is a bad smell in the bag and in the wrap, there is no salt in the doner.. I will never eat it again. I do not recommend to anyone
u
ugur kamali on Google

Tavuk döneri içime sinerek yediğim ilk adres diyebilirim. Bunun yanına ek olarak çalışan arkadaşların samimiyeti de cabası. Etliğe yolun düşerse kesinlikle uğra.
I can say that it is the first place where I eat chicken doner kebab. In addition to this, the friendliness of the coworkers is also worth mentioning. Definitely stop by if you happen to be in the meat.
G
Gezentii Smr on Google

Herkese meehabalar; döner çeşitleri fazla, lezzeti güzel menü olunca ekstra patates fln ek oluyor. Dürüm et döner 27 tl lezzetini beğendim . Personelleri ilgili güler yüzlü. Masalar ve restorant temiz dezenfektan var. Tavsiye ederim deneyin . Teşekkürler.
Hello everyone; When there are many doner varieties and a good-tasting menu, extra fries are an addition. I like the taste of wrap meat doner 27 TL. The staff are smiling. Tables and restaurant are clean and disinfectant. I recommend you try it. Thanks.
I
Ismail Othman on Google

Not bad

Write some of your reviews for the company DERVİŞHAN DÖNER

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *