Big Baker Tepe Prime - Tepe Prime

4.1/5 based on 8 reviews

Farklı Konseptler, Aynı Lezzetler

Her zevke uygun tasarlanan 2 farklı konseptimiz ile birbirinden eşsiz lezzetlerimizi Türkiye’nin her yanına ulaştırmak için çalışıyoruz.

Aynı standartta, aynı ürün kalitesi ile hizmet verdiğimiz “Big Concept” ve “Big Limitless” temalı şube seçeneklerimiz ile her zevke hitap etmeye çalışıyor, her damak tadına uygun, benzersiz lezzetler sunuyoruz.

Contact Big Baker Tepe Prime

Address :

Tepe Prime, 06510 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +987987
Postal code : 06510
Website : http://www.bigbaker.com.tr/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Tepe Prime, 06510 Çankaya/Ankara, Turkey
M
MEHMET SELÇUK on Google

11 subat gunu siparislerimizi alan arkadas cok nazik bir sekilde yardimci oldu lezzetleri ve siparis suresi oldukca uygun, guzel yorum icin arkadasin ismini sorduk mutevazi tavriyla soylemedi, memnun kaldik tesekkur ederiz .
The friend who took our orders on the 11th of February helped very kindly, the tastes and the order time were very suitable, we asked the name of the friend for a nice comment, he did not say his name with his humble attitude, we are satisfied, thank you.
e
erkan eski on Google

Havadar acik rahat bir yer porsiyonlari buyuk ve doyurucu. Otopark konusu şansli iseniz sorun degil. Ama talihiniz yaver gitmez ise biraz ugrastirir
It's an airy open cozy place. The portions are big and filling. Parking is not a problem if you are lucky. But if you're not lucky, it'll take some effort.
d
derya baştürk on Google

Hamburgerleri lezzetli, mekan güzel. Öğle arası gidecekseniz ve içeride oturacaksanız vakitli gidin. Dışarıda da masaları var. Burger ve et ürünleri deneyebilirsiniz. Personel biraz bezgin. Hesabı ödeyeceğiz göz kontağı kurup hesap lütfen demek için uğraştık da ancak gördüler.
The burgers are delicious, the place is nice. If you are going during lunch break and you are going to sit inside, go on time. They also have tables outside. You can try burgers and meat products. The staff is a little weary. We'll pay the bill, we tried to make eye contact and say please, but they saw it.
C
Cagatay on Google

Double BB.
S
Show on Google

chicken menu was so delicious.
S
Soggysandwich1998 on Google

Ery noice
Ö
Ömer Önder Tola on Google

One of the best burgers in town
G
Gurhan Cogumlu on Google

Great place to eat and drink. Thanks Ogün and İbrahim.

Write some of your reviews for the company Big Baker Tepe Prime

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *