Pawn Burger & Hotdog - Emek A2 - Bişkek Cd. 25/B

4.2/5 based on 8 reviews

About Pawn Burger & Hotdog - Emek A2

Pawn Burger & Hotdog, bir Instagram fenomeni olan @YemekBey markasıdır. 2014 senesinden bu zamana sosyal medya üzerinden paylaşımlarda bulunan YemekBey, bir yıl boyunca altyapısını hazırladığı Pawn Burger & Hotdog ilk şubesini 2020 senesinde Ankara Emek’te açtı. Süreç içerisinde takipçiler arasında anketler yaptı, istatistikler topladı ve binlerce takipçisinin beklentilerini ve taleplerini dinledi.

PAWN NEDİR?

Pawn, ismini satranç taşlarındaki piyondan almaktadır. Açılan ilk şubenin ismi ise piyonun satranç tahtasında durduğu kareden yani A2’den esinlenildi. Sekiz adet piyonun ilk taşı A2 – Emek şubesi oldu. Yemek Bey’in hedefi ise Ankara içerisinde 8 farklı lokasyonda Pawn Burger & Hotdog markasının yer alması.

HEDEFLER

Pawn Burger & Hotdog olarak satranç tahtasındaki 8 piyonu temsilen Ankara içerisinde 8 şube hedefimiz bulunmaktadır. İlk yıl hedefimiz doğrultusunda A2 EMEK – B2 MAIDAN – C2 BEYSUPARK ve E2 ATLANTİS şubelerimiz açılmıştır.

MENÜ
Burger ve hotdog çeşitlerimizi hemen her damak tadına uyacak şekilde çeşitlendirdik. Yeni tatları ve güncel trendleri takip ederek menümüzü her zaman yenilemekteyiz.

Menü içeriğimizde burgerler, hotdoglar, sıcak çeşitleri, tatlılar ve içecekler yer almaktadır.

Sizleri en kısa sürede bekliyoruz…

Contact Pawn Burger & Hotdog - Emek A2

Address :

Bişkek Cd. 25/B, 06490 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9877
Postal code : 06490
Website : http://www.pawnburger.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Bişkek Cd. 25/B, 06490 Çankaya/Ankara, Turkey
M
Mustafa Emin Sağlam on Google

Bu akşam hamburger yeme amacıyla mekana gittik. Patates kızartmaları lezzetliydi. Hamburger köftesi fena değildi. Ancak Ankara’da bu fiyata daha iyi hamburger yapan yerler olduğunu düşünüyorum. Puan kırmamın sebebi hamburger ekmeğinin köfte ile uyumlu ve lezzetli olmadığını düşünmemdir. Ayrıca servis maalesef çok yavaştı. Bir daha gider miyim bilemiyorum. Yine de teşekkürler.
We went to the place to eat hamburger tonight. The fries were delicious. The hamburger patty wasn't bad. However, I think there are places in Ankara that make better hamburgers for this price. The reason I deducted points is that I think that hamburger buns are not compatible with meatballs and are not delicious. Also, the service was unfortunately very slow. I don't know if I will go again. Thanks anyway.
P
Peri Peri on Google

İnanılmaz doyurucu hamburgerleri var. Ekmeğinin yumuşaklığı, içindeki sosu, yanına koyulan patatesiyle büyük bir menü açıkcası uzun süre açlık hissetmeyeceğim?mekanın temiz oluşu, Servis hızlıydı gidecek olanlara şiddetle tavsiye ediyorum. Teşekkürler
They have incredibly hearty burgers. A big menu with the softness of the bread, the sauce in it, the potatoes placed next to it, frankly, I will not feel hungry for a long time? the cleanness of the place, The service was fast, I highly recommend it to those who will go. Thanks
D
Deka Ali on Google

Love it
m
mehmet tacın on Google

Best
o
ozan opşin on Google

New burger station of the city
M
Memo on Google

Food quality is on point ? one of the best (if not the best) burger and hotdog in Ankara. Ordering a cheddar sauce plate with your order is highly recommended ?
A
Anas M on Google

?
U
Utku Kalaycı on Google

Best burgers in Ankara so far

Write some of your reviews for the company Pawn Burger & Hotdog - Emek A2

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *