Urfali Habib Usta

4.2/5 based on 8 reviews

MEŞHUR KÜNEFECİ URFALI HABİP USTA - ANKARA - KEÇİÖREN - 0312 321 46 ... - Tikla.com.tr

MEŞHUR KÜNEFECİ URFALI HABİP USTA iletişim telefon ve adres bilgileri - 0312 321 46 ... - KEÇİÖREN-ANKARA - PASTANELER VE TATLICILAR

About Urfali Habib Usta

TIKLA.com.tr, marka sahiplerine olduğu kadar küçük ve orta ölçekli iş yerleri için de yerel arama hizmeti sağlayan ve yerel bazlı etkileşim konularında çözümler sunan Türkiye’nin lider markalarından birisidir.

 

TIKLA.com.tr 2014 yılında faaliyetlerine başladığından bu yana, 750’den fazla farklı kategoride ve toplamda 100 binden fazla doğrulanmış firma verisiyle Türkiye’nin lider içerik sağlayıcısı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir..

 

Veritabanımız daima güncel tutulmaktadır ve her geçen dakika yeni bir firma bilgisi dizine eklenmektedir.

Contact Urfali Habib Usta

Address :

Emrah Mahallesi, Melike Sokağı 3/B, 06010 Keçiören/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +98
Website : https://www.tikla.com.tr/meshur-kunefeci-urfali-habip-usta.html
Categories :
City : Keçiören/Ankara

Emrah Mahallesi, Melike Sokağı 3/B, 06010 Keçiören/Ankara, Turkey
H
Hulya Solak on Google

Oradan alacağımızı aldık. Mesire yerinde göl kokusunu tenesüf ettik. Kalabalıktan bunaldık. Degişiklik istedik oda bizi rahatlattı. Bütün arkadaşlarıma tavsiye ederim.
We took it from there. On the promenade, we've highlighted the smell of the lake. We're sick of the crowd. The room we wanted changed gave us comfort. Would recommend to all my friends.
O
Ozan SARAÇ on Google

Hayatımda yediğim en iyi künefelerden; 2 sene önce yemiştim aynı tat, bozmamışlar. Sırf künefe yemek için bile gidilir.
One of the best künefeler I've ever eaten; 2 years ago I ate the same taste, not spoiled. You can even go to Künefe for dinner.
s
serdar köse on Google

Bir öneceki günün adanasını getirip kayış gibi adanayı servis ettiler.Meze desen bi tarator ekşi,bi de salata o da solmus.Adanadan bir çatal alıp bıraktım ,bir de utanmadan 25 lira çektiler asla tavsiye etmem.Başka masaya müşteri geldi 10 dakika sipariş almadılar.Yazık...
Bring the island of a day ahead of the island and served as a strap to serve the island ettiler.Meze pattern bi tarator sour, a salad that also left the fork. I left a fork and left, I would not recommend a shameless 25 pounds pulled the customer never came to the table. ...
E
Easy come Easy go on Google

Fiyatları bu kadar normal karşıladığım tek yerdir kendisi. Lezzeti uygun fiyata almak istiyorsanız tercihiniz burası olmalı.Hem kaliteliydi hem doyurucuydu yemekleri yanlarında gönderdikleri gayet yeterliydi. Benim puanım 5 üzerinden 5.
The prices itself is the only place I normally meet. If you want to get the taste at an affordable price, this should be your place. My score is 5 out of 5.
N
Nogayhan on Google

Berbat bir lahmacun, soğan ve salça. Kıyma bulmak çok zor içinde. İç te çok az. Resmen hamur yedik kalktık. Hiç memnun kalmadım. Söylediğimizde bizim lahmacunumuz böyle, ilk defa siz şikayetçisiniz dendi. Çok şaşırdım. Parama acıdım.
A lousy lahmacun, onions and tomato paste. Ground beef is very hard to find. Very little inside. We officially ate the dough and got up. I'm not satisfied. When we say that our lahmacunun like this, for the first time you're complaining. I'm shocked. I felt sorry for my money.
D
Didem Yılmaz on Google

Kesinlikle tavsiye ediyorum ? tamamen urfalı bir ustanın gözetiminde mideniz bayram edicektir! Çöp şiş, karışık ızgara ve kanat deneyimledik ve hepsi apayrı lezzetliydi baharatı ve yağı çok dengeliydi en önemlisi benim için buydu.
I would definitely recommend alı your stomach will be a feast under the supervision of a master of totality! We experienced trash skewers, mixed grills and wings, and it was all very tasty, the spice and oil were very balanced, most importantly for me.
S
Sinan ÖZTÜRK on Google

Habip usta hafızası güçlü ve cana yakın bir işletme sahibi. 2 kez gittiiniz, üçüncüsünde yıllardır o mekanın daimi müşterisiymişsiniz gibi karşılanmak insanı mutlu ediyor. Et yemeklerinden tutun hizmet sunduğu menüde bulunan birçok yemeğin hakkını veriyor. Ama ah o künefe. Bizi kilometrelerce uzaktan o mekana getiren künefenin o lezzeti! Anlatılmaz yaşanır. Ankarada künefe nerde yenir sorusuna ilk tavsiye edeceğim yer olur sanırım.
Habip master is a business owner with a strong memory and friendly. It makes you happy to be greeted twice as if you have been a permanent customer of that place for the third time. Apart from the meat dishes, it gives the right to many dishes in the menu it serves. But oh that künefe. The flavor of künefe that brought us to that place from miles away! Inexplicable, lived. I guess this is the first place I would recommend to the question of where to eat künefe in Ankara.
T
Taha GÜR on Google

Super

Write some of your reviews for the company Urfali Habib Usta

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *