Kocatepe Kahve Evi - 1425. Cd. No:23

4.1/5 based on 8 reviews

Contact Kocatepe Kahve Evi

Address :

1425. Cd. No:23, 06510 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9899
Postal code : 06510
Categories :
City : Çankaya/Ankara

1425. Cd. No:23, 06510 Çankaya/Ankara, Turkey
T
Temel Cosar on Google

Self Servis hizmeti veren diğer kafe restoran ve benzerlerinden farklı kendine özgü bir konsepte sahip ferah sessiz, sakin bir mekan. Bu mekan otururken sizi kimse kesinlikle rahatsız etmeden kitap okuyabileceğiniz, bilgisayarınızla işlerinizi yapabileceğiniz, kendi alanınızı yaratabildiğiniz, arkadaş, eş, dost ile harika zaman geçirebileceğiniz çok seviyeli ve ferah bir ortam.
E
Esra Alptekin on Google

On numara Bi mekan tüm yıldızları hakkediyor ????
Number one place deserves all the stars ????
E
ESMA - on Google

Mekanın yenilenmesi çok güzel çok şık olmuş. Konum da şahane ama bi kahve almak için yarım saat beklemeniz gerekiyor akşam veya öğlen hiç fark etmiyor hep sıra bekliyorsunuz. Ya çalışanlar amatör ya da süreçte bir sıkıntı var. Lezzet olarak güzel. Kahvelerin küçük boyunu tercih edeceklere tavsiyem etmeyin çünkü gerçekten küçük yani buranın orta boy kahvesi dışardaki küçük boy kahveye tekabül ediyor. Fiyatlar aşağı yukarı her yerdekiyle aynı ama Kıbrıs tatlısına 24₺ vermek beni bir miktar üzmedi değil. Yeniden düzenleme yapıyorum mekan boş olsa bile kahve alabilmek için yarım saat bekliyorsunuz çalışanlar sürekli koşturuyor ama sizin içecek gelmiyor
The renovation of the place is very nice and stylish. The location is also great, but you have to wait half an hour to get a coffee, it doesn't matter in the evening or at noon, you always wait in line. Either the employees are amateurs or there is a problem in the process. Good in taste. Do not recommend to those who prefer small size coffees because it is really small, so the medium size coffee here corresponds to the small size coffee outside. The prices are more or less the same as everywhere else, but paying 24₺ for a Cypriot dessert did not upset me a bit. I am rearranging, even if the place is empty, you wait half an hour to get a coffee, the employees are constantly running, but your drink does not come.
F
Furkan Günay on Google

biraz uzun bir inceleme olacak, öncelikle mekan eski haline göre görsel açıdan çok güzel ve keyifli. ancak iş bölümü hala oturtulamamış tezgahta verimsiz bir işleyiş var. ürün almak uzun süreler sebebiyle eziyete dönüşüyor, bir kahveyi almak 15-20 dk sürebiliyor kalabalık zamanlarda. ayrıca bazı ürünlerde tek boy olması dejavantaj. onun haricinde cheesecake ve çikolata sosu çok güzel, kesinlikle denenmeli.
It will be a long review, first of all, the place is visually very beautiful and enjoyable compared to its old version. however, there is an inefficient operation on the workbench, where the division of labor has still not been established. Buying products turns into torture due to long periods of time, it can take 15-20 minutes to get a coffee in crowded times. Also, it is a disadvantage that some products are one-size-fits-all. Apart from that, cheesecake and chocolate sauce are very good, they should definitely be tried.
A
A. Betül Makas on Google

Ankara'nın en ilgili mekanı!! Mekanın konseptinden tutun , çalışanların ilgisi, kahvelerinin tadı,san sebastiyanlarının mükemmelliğine kadar her şeyinden memnun kaldığım bir mekan. Öncelikle sebastiyan dolaplarında kendi yaptıkları sebastiyanlar hayatımda yediğim en lezzetli sebastiyandı. Kahveleri kendi üretimleri ve günde 6 bin ton kahve kavuruyorlar ve dağıtım yapıyorlar. Aynı zamanda içeride ders çalışabileceğiniz veya işlerinizi online olarak halledebileceğiniz bir çalışma alanı da var ve çok güzel dizayn edilmiş. İster yere bağdaş kurarak ister masa üzerinde çalışabiliyosunuz. Aynı hazzı evde tatmak isterseniz de kahvenizi ve kahve makinelerini de buradan alabilirsiniz. Eğer oteliniz, mekanınız vs. varsa burayla anlaşıp kahve ve ekipman da sağlayabiliyorsunuz. Aşağı katında da kendi ofisleri ve Ar-ge mutfakları mevcut. Kadir Bey'e gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederim. Giderseniz benden de selam söyleyin. Ilk defa geldiğim bir mekanda bu kadar ilgi ve alaka olması çok güzel bir şey.
The most relevant place in Ankara!! It is a place where I am satisfied with everything from the concept of the place to the attention of the employees, the taste of the coffee, the perfection of the yellow sebastians. First of all, the sebastiyans that they made themselves in the sebastian cabinets were the most delicious sebastian I have ever eaten in my life. Their coffee is their own production and they roast and distribute 6 thousand tons of coffee per day. At the same time, there is a study area inside where you can study or do your work online, and it is very well designed. You can work either cross-legged on the floor or on a desk. If you want to taste the same pleasure at home, you can also buy your coffee and coffee machines from here. If your hotel, venue etc. If there is, you can make an agreement here and provide coffee and equipment. It also has its own offices and R&D kitchens on the lower floor. Thank you for your interest in Mr. Kadir. Say hi for me if you go. It is a very nice thing that there is so much interest and concern in a place where I come for the first time.
Ç
Çağrı Dabbağoğlu on Google

Ordinary coffee house
B
Bora Ünal on Google

Keep away
R
Rami Aladimi on Google

Very good place

Write some of your reviews for the company Kocatepe Kahve Evi

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *