HAN LOKMA

5/5 based on 8 reviews

Contact HAN LOKMA

Address :

ETİLER MAH. İSTANBUL AYAŞ YOLU ÜZERİ OPTİMUM AVM NO:93 Z:34, 06796 Etimesgut/Ankara, Turkey

Categories :
City : Etimesgut/Ankara

ETİLER MAH. İSTANBUL AYAŞ YOLU ÜZERİ OPTİMUM AVM NO:93 Z:34, 06796 Etimesgut/Ankara, Turkey
S
Söz Yazarı - Şair Resul Polat on Google

Gerek çalışan personeller olarak gerekse lezzet olarak tabiri caizse on numara bir yer. Kesinlikle tavsiye ederim.
It is a number ten place, both as a working staff and as a taste. I highly recommend it.
T
Tuncay Yegin on Google

Yolunuz Optimum Avm ye düşerse, hatta yolunuz düşmezse bile gitmenizi öneririm. Güleryüz, samimiyet ve muhteşem lezzet. Şiddetle tavsiye ediyorum ?
If you happen to be in Optimum Avm, or even if you don't, I suggest you go. Smiling, sincerity and great taste. I highly recommend it ?
G
Gizem Erdoğmuş on Google

Çıtır çıtır yağ çekmeyen lokması ve enfes lezzetli çikolata dolgusu muhteşem ?ellerinize aağlık?
With its crispy, non-greasy bite and deliciously delicious chocolate filling, your hands are wonderful.
i
ibrahim cinarer on Google

Yedikçe daha çok yediren lokma yapıyorlar, doyamiyorsunuz... ? Ayrıca, şerbetli tatlı olmasına rağmen hiç ağırlık hissetmiyorsunuz. Benim favorim ballı lokma... Eşimin favorisi çikolatalı lokma... Her damak zevkine uygun lokmaları mevcut. Gercekten kaliteli bir işletme... ?
They make you eat more as you eat, you can't get enough of it ... ? Also, although it is a dessert with sherbet, you do not feel any weight. My favorite is honey bite ... My wife's favorite is chocolate bite ... A truly quality business ... ?
T
Tuğrul Çakıray on Google

Ben tatlıyı çok severim özelliklede şerbetli tatlılarda damak zevkime güvenirim HAN LOKMADA yedigim lokmalari gercekten çok begendim ve hijyen konusundada içim Çok rahat İLYAS'BEYİN ve emre kardeşim ellerine sağlık çok nefis lokma tatlıları var kesinlikle çikolatalı olanlaŕınıda denemelisiniz bence.. ?
I love desserts very much, especially desserts with sherbet and I trust my taste buds.
S
Selçuk KORKMAZ on Google

Çalışanları inanılmaz güler yüzlü, tatlıları ise bir harika, böyle işletmelerin her yerde olması ve rekabetin artması lazım. Çünkü bu şekilde bir incelik ve harika lezzetlerle, rakibi olamayacak kadar güzel?
Employees are incredibly smiling, their desserts are wonderful, businesses like this should be everywhere and competition should increase. Because with such a delicacy and wonderful flavors, it is too beautiful to be rival
M
Mustafa Ay on Google

Yediğim en güzel lokma burada diyebilirim. Ayrıca çikolatalı lokmalar da çok güzel. Bazen lokmalar soğuk olabiliyor, sürekli sıcak olsa daha güzel olur sanki :)
I can say this is the best bite I've ever eaten. Also, the chocolate chips are very good. Sometimes bites can be cold, it seems like it would be better if it was always hot :)
G
Gülben Gündoğdu Çoban on Google

Bugün arkadaşımla gittik bayıldık dışı çıtır içi yumuşacık sıcacık dolgulu lokmalardan yedik mükemmeldi çikolatası da çok güzeldi Ankara'daki en iyi Lokmacı diyebilirim .
Today we went with my friend, we loved it, we ate the stuffed donuts, which were crispy on the outside and soft on the inside.

Write some of your reviews for the company HAN LOKMA

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *