Itrizade Kasap ve Et Lokantası

4.4/5 based on 8 reviews

About Itrizade Kasap ve Et Lokantası

Itrizade Et Lokantası;

Odun Ateşinde Pişen Eşsiz Lezzetler.

Besi çiftliğimizde, doğal ortamda yetiştirdiğimiz hayvanlarımızın kesimini, İslami ûsül ve esaslara göre gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca Ürünlerimiz kasap reyonumuzda değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Odun ateşinde hazırlanmış kebap, dürüm ve pidelerimizle siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Contact Itrizade Kasap ve Et Lokantası

Address :

İvedik OSB, 1122. Cd. No:116 D:no: 20, 06378 İvedik Osb/Yenimahalle/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Website : http://itrizade.com/
Categories :
City : İvedik Osb/Yenimahalle/Ankara

İvedik OSB, 1122. Cd. No:116 D:no: 20, 06378 İvedik Osb/Yenimahalle/Ankara, Turkey
I
Ilknur Kılıç on Google

İlk kez sipariş verdiğimiz restorandan çift kişilik spesiyal kebap söylemiştik. Ne yazik ki etlerin hemen hiçbirini yiyemedik. Kuzu sis haricindekilerin lezzetinden memnun kalmadık. Pilav ve fırın sütlaç lezzetliydi. Belki bizim damak tadımiza uygun değildi ama yine de isirilamayan pirzola da olmamalı.... Ikramlik mezelerin de boyutları çok küçük...bize göre değil maalesef....
We ordered a double special kebab from the restaurant we ordered for the first time. Unfortunately, we could not eat almost any of the meat. We were not satisfied with the taste of the ones other than lamb sis. Rice and baked rice pudding was delicious. Maybe it wasn't suitable for our taste, but there should be no cutlet that can't be bitten.... The sizes of appetizers are also very small...
G
Gamze on Google

Yemekleri gayet güzel ve lezzetli, fiyatları ortalamanın bir tık üzerinde. Konum olarak sanayiye yakın olması hem avantaj hem dezavantaj olabilir. Kasap bölümü de mevcut. Balon ekmek, çiğ köfte, şakşuka ve iki çeşit ezme, salata ile ikramları da güzel ve lezzetli tavsiye olunur
The food is very good and tasty, the prices are a little above the average. Being close to the industry in terms of location can be both an advantage and a disadvantage. There is also a butcher section. Balloon bread, raw meatballs, şakşuka and two kinds of pate, salad and treats are also recommended.
O
Oğuzhan KARTAL on Google

Tavuk şiş, lahmacun, adana, beyti ve iskender istedik. Gelen yemeklerin hepsi soğuktu yerken zorluk çektik. 9.50 de verdiğim sipariş, özellikle 11.40 da elime ulaşmasını istememe rağmen 12.25 de geldi. Yemek isteyecekseniz 1 gün önceden isteminizi tavsiye ederim. (İstediğimiz yer 3km uzaklıkta bulunuyordu.)
We wanted chicken shish, lahmacun, adana, beyti and iskender. All of the food that came was cold, we had difficulty eating it. My order, which I placed at 9.50, arrived at 12.25 even though I specifically wanted it to arrive at 11.40. If you want to eat, I recommend that you order 1 day in advance. (The place we wanted was 3km away.)
M
Mert Tuna on Google

Öncelikle sanayi içerisinde bir işletme. Park problemi yaşamazsınız. Aile ve çocuk ile gidilebilir. Mekan biz gittiğimizde boştu tek garson gördüm. 2 masa için yeterliydi fakat ilgileneyim gibi bir tavır istek yoktu. Beyti tercih eden arkadaslardan tadım yaptım fakat 3 parçanın 2 tanesi sinirli geldi. Adana'dan yapılan beyti benim için sınıfta kaldı çünkü Ali nazik et olarak iyi fakat yoğurt için aynısını söyleyemem çok ekşimiş. Yenmemesi gereken seviyedeydi. Fiyat olarak gereksiz pahalı. Kalite hizmet ve lezzet olarak fiyatı oturtamadim. Memnun olduğum söylenemez ikram edilen ürünler ana yemekten iyiydi bence. ? ? ? ?. ? ? ? ? Açık ayran 2 adet kola fanta 3 beytl 1 alinazik 302 TL ????????????????
First of all, it is a business within the industry. You won't have any parking problems. You can go with family and children. The place was empty when we went, I saw only one waiter. It was enough for 2 tables, but there was no request to take care of it. I tasted it from friends who prefer Beyt, but 2 of the 3 pieces came out angry. The couplet made from Adana failed the class for me because Ali is good as tender meat, but I can't say the same for yoghurt, it was too sour. It was at an unbeatable level. Unnecessarily expensive. I could not settle the price in terms of quality, service and taste. I can't say that I am satisfied, I think the products served were better than the main course. ? ? ? ?. ? ? ? ? Open Ayran 2 Coke Fanta 3 Beytl 1 Alinazik 302 TL ????????????????
M
Mustafa Özbek on Google

Delicious food
B
BİLAL DAŞCILAR on Google

perfect
A
Ayman Alsayed on Google

All meat meals are delicious ones
A
A Amrou on Google

Excellent Food Well furnished Fast and friendly service

Write some of your reviews for the company Itrizade Kasap ve Et Lokantası

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *