VİP MARRAKESH NARGİLE CAFE BİSTRO - Ufuk Ünv. Cd No:3

3/5 based on 8 reviews

Contact VİP MARRAKESH NARGİLE CAFE BİSTRO

Address :

Ufuk Ünv. Cd No:3, 06510 Çankaya/Ankara, Turkey

Postal code : 06510
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Ufuk Ünv. Cd No:3, 06510 Çankaya/Ankara, Turkey
F
Furkan Güngör on Google

H
Hatice Cekic on Google

E
Emre Deniz on Google

B
Banu demir on Google

Çok kaliteli ve güzel ??
Very good quality and nice ??
A
Abdulkader Alaeddin on Google

U
Umit Aybas on Google

BEN BU REZAKET YERDE CALISTIM VE SU ANDA 10 GÜNLÜK PARAM ICERDE KALDI PARAMI VERMIYORLAR USTUNE YATTILAR PARAMIN HEM MUSTERIYE KAZIK ATMALARIYLA UNLULER HEMDE PERSONELIN PARALARININ UZERINE YATMAKLA UNLULER KESINLIKLE GIDILMEMESI GEREKEN Bİ YER
I LOOKED AT THIS PLACE AND I HAVE STAYED 10 DAYS A MONEY DO NOT GIVE MY MONEY
H
Hakan Darı on Google

Mekanda karşılama sıfir garsonlar özensiz müşteri kazanmak yerine kaybetme umarsamaz tavirlar.Kahvalti yapmak icin geldik üst kata gectik saat 2 ye kadar kapali aşağı alalim nereye oturcagimizi kendimiz tayin edemiyoruz aşagı kat soguk hava deposu gibi zaten iceri bomboş gelenide kaciriyorlar bu gidisle bu mekan çok ayakta kalmaz bu şekilde bir başarı söz konusu değil.Marrakes'in ne vizyonuna ne misyonuna hiç yakışmadı.
Welcome to the place instead of zero sloppy waiters to win sloppy customers careless attitude to come up to the upper floor we went up to 2 o'clock to get down to where we can not determine ourselves to sit down in the cold storage room already in this empty space does not stand in this way too much kaciriyorlar this place does not stand There is no success in this way.
S
Suat Alim on Google

Mekan ortam olarak guzel ve ferah tasarlanmış. Fiyatları da sanırım buna dayanarak baya abartmışlar. Fakat geri kalan herşey boş. 200 gram etmeyecek kuruyemiş tabağına 50 tl fiyat nedir. Hadi onu geçtim, kahve 20-25 lira nedir? Hadi onu da geçtim, soda 10-12 lira nedir? Yok garsonlar şöyle böyle falan demeye de gerek kalmıyor zaten. Sanırım bu fiyatlara buraya gelen zaten enayidir, hizmetten de anlamaz falan diye düşünüyorlar muhtemelen. Es kaza bizde o duruma düştük ama bir daha kapısından dahi geçmem.
The venue is beautiful and spacious. I guess they exaggerated the prices based on this. But everything else is empty. What is the price of 50 grams of dried fruits that will not 200 grams. Come on, I passed him, what's 20-25 pounds of coffee? Come on, I passed him, soda what is 10-12 pounds? There's no need to say waiters like that. I think these prices are already suckers who come here, they probably do not understand the service or something. Es accident we fell into that situation, but I never pass through the door again.

Write some of your reviews for the company VİP MARRAKESH NARGİLE CAFE BİSTRO

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *