Niyokki Tepe Prime - Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Blv. No:266 /C03 Tepe Prime Avenue

4.2/5 based on 8 reviews

Anasayfa | Niyokki Doğal Makarna Evi - Niyokki.com.tr

Makarna ve soslarınızı arzu ettiğiniz gibi seçebilir, farklı tariflerle yepyeni harika lezzetler yaratabilirsiniz.

About Niyokki Tepe Prime

Her gün sevgiyle açıyor, lezzetle kapatıyoruz!

Makarna ve soslarınızı arzu ettiğiniz gibi seçebilir, farklı tariflerle yepyeni harika lezzetler yaratabilirsiniz. Makarnalarınız günlük üretildiği için değişkenlik gösterebilir. Makarna çeşitlerimizi sorarak lezzetlerinizi seçebilirsiniz. Tahmini servis süresi 12 dakikadır. Porsiyonlarımız doyuruculuğu ile bilinir.

Makarnalarımız şubelerimizde günlük olarak hazırlanır. Tüm makarnalarımız renklerini, sıkılan doğal sebze ve meyve suyu pürelerinden alır. Bütün porsiyonlarımız 200 gr. makarna ile servis edilir.

%100 Aşk

EVET, BU BİR AŞK HİKAYESİ!

Hayatım boyunca bir çok ülke gezdim. Tüm dünya makarnaya aşıkken, sadece dört çeşit market makarnasının bilindiği ve makarnanın öğrenci yemeği olarak anıldığı bir ülkede "imkansız bir aşktı" benimkisi!

Makarnaya hak ettiği değeri kazandırmam, sizlere gerçek makarnayı tanıtmam gerekiyordu. "İşte, taze makarna üreterek başlamalıyız!" diye düşünüp, en sağlıklı ve en lezzetli makarnayı üretmenin yöntemlerini araştırırken Semolina (durum buğdayı) ununu keşfettim.

 

O yıllarda, Semolina'nın ne kadar değerli olduğunu biz henüz keşfetmemiş olsak da, bütün dünya bunu keşfetmiş ve kullanmaktaydı. Doğru unla hazırlanmış taze makarna, lezzetli olmasının yanında o kadar sağlıklıdır ki; bugün, neredeyse tüm dünya starları, turnelerine giderken yanlarında sadece makarna şeflerini götürürler.

Gerçek makarnayı, en taze haliyle tüm Türkiye'ye tanıtmak fazlasıyla emek isteyen bir süreçti. Bilinen dört çeşit makarnayı 700 çeşide çıkarmakla yetinmedim; en tazesini, Türk tohumlarıyla üreterek Türk damak tadını taze makarna ile birleştirdim. 

Adını da, bir İtalyan efsanesi olan Gnocchi'yi Türkçeleştirerek Niyokki koydum.

Ufuk BIYIK 

Contact Niyokki Tepe Prime

Address :

Tepe Prime Avenue, Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Blv. No:266 /C03 Tepe Prime Avenue, 06510 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +98787
Postal code : 06510
Website : http://www.niyokki.com.tr/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Tepe Prime Avenue, Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Blv. No:266 /C03 Tepe Prime Avenue, 06510 Çankaya/Ankara, Turkey
C
CAN ASLAN on Google

Abartılacak bir yer değil, masalar her gittiğimizde kirli oluyor. Sarımsak konusunda kesinlikle azaltma uygulanmalı. İçinde sarımsak olmayan tek şey kola ve su. Fiyat performans olarak konumdan dolayı uygun.
It's not a place to be exaggerated, tables get dirty every time we go. Garlic should definitely be reduced. The only thing without garlic is cola and water. The price is suitable due to the location in terms of performance.
A
Av. Süleyman Üçel on Google

Karşılama ve servis çok iyi, personel arkadaşlar çok ilgili. Ayrıca iftar saati olduğu için gelen çorba ve su ikramı çok ince düşünülmüş. Biz çok memnun kaldık, en kısa zamanda tekrar ziyaret edeceğiz. Teşekkürler.
E
Eray Acar on Google

Garsonlar gerçekten çok nazik ve ilgililer. Yemekler de bir o kadar güzel ve lezzetli. Rutinimiz oldu artık Nyokki. Mac'n Cheese kesinlikle önerimdir.
The waiters are really kind and caring. The food is just as good and delicious. We have a routine now, Nyokki. Mac'n Cheese is definitely my recommendation.
H
Hamad Nokta on Google

Ortamı nezih, iç mimarisi güzel. Fiyat performans olarak başarılı. Menüleri geniş, italyan yemek esaslı bir yer. İçecek olarak çilekli limonata hem lezzetli hem de fiyatı uygun. Tepe prime şubesine nezih insanlar geliyor, rahat edeceğinize bir mekan. İki kişi giderseniz 170tl hesap ödeyip çıkarsınız.
The environment is decent, the interior architecture is beautiful. Good price performance. It's an Italian food based place with an extensive menu. As a drink, strawberry lemonade is both delicious and affordable. Decent people come to Tepe prime branch, it is a place where you can relax. If you go with two people, you will pay 170 TL and leave.
M
Muge Col Aydemir on Google

Çok fazla çeşit var diye şüphelenmiştim yemeklerin lezzetinden ancak 4 çeşit denediğim her seçim çok lezzetli ve güzeldi. Fiyatları lezzetiyle doğru orantılı. Kesinlikle makarna cennetini yaşamak isteyenler denemeli.
I was skeptical that there were too many varieties, but every choice I tried was very tasty and beautiful. The prices are in direct proportion to the taste. Those who want to experience pasta heaven should definitely try it.
A
Alper GÖZÜBÜYÜK on Google

Enfess....
g
gol_fa kamera on Google

Service 10/10, food was amazing, thanks for the amazing experience
F
Fatih Kucukpetek on Google

For italian style dining it is highly recommended. They cook pizza from macoroni flavour so i beleive the pizzas are also good to try. They are adding new tastes. So you can be suprised each time you visit.

Write some of your reviews for the company Niyokki Tepe Prime

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *