Madlen Chocolate - Tunalı Hilmi Cd. No:52

4.5/5 based on 8 reviews

About Madlen Chocolate

Hesabınız Oluşturuldu!

Tebrikler! Hesabınız başarılı bir şekilde oluşturuldu! Madlen Çikolata hesabınızı kullanmaya başlamadan önce hesabınızın onaylanması gerekiyor.

Hesabınız onaylandığında e-posta adresinize bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Eğer hesabınız ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Devam

Contact Madlen Chocolate

Address :

Tunalı Hilmi Cd. No:52, 06660 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +97
Postal code : 06660
Website : http://www.madlencikolata.com.tr/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Tunalı Hilmi Cd. No:52, 06660 Çankaya/Ankara, Turkey
a
ahmet efe Uzuner on Google

Kaliteli hizmet kaliteli çikolata. Tüketici odaklı ve müşteri memnuniyetine çok önem veriyorlar. Ankarada tek tercihim. Tezelik, lezzet ve kalite arıyorsanız doğru yerdesiniz.
Quality service quality chocolate. They are consumer oriented and attach great importance to customer satisfaction. My only choice in Ankara. If you are looking for freshness, taste and quality, you are in the right place.
A
ALİ ASLAN DODURGA on Google

Koyunun bulunmadığı yerde Abdurrahman Çelebi
Abdurrahman Çelebi, where there are no sheep
T
Talha Açıkgöz on Google

Çikolataları gerçekten çok güzel, dükkan sahibi çok kibar ve güleryüzlü ben aldığım hizmetten memnun kaldım hayırlı işler diliyorum
The chocolates are really beautiful, the shopkeeper is very polite and friendly, I am satisfied with the service I received, I wish you good luck
U
Uğur Gül on Google

Web sitesinde 148 tl olan ürün dükkana gidince 160 170 tl gibi fiyatlar sölediler sitenizde böyle diyince kargo ödücektiniz ordan söyleseniz gibi bir cevapla karşılaştık ne kadar ürünler iyi olsada kazıklamaya kalkmak insanları hoş deil
When the product is 148 TL on the website, they said prices like 160 170 TL.
M
Melek özel on Google

Bir çikolata canavarı olarak en iyi çikolata ve çikolatacıyı tam olarak buldum diyebilirim.İstanbulda bile bulamadım bu kadar iyi ve bu kadar lezzetli çikolatalar o yüzden Ankaradan istanbula sipariş ediyorum ve özenle paketlenmiş olarak alıyorum?Eğer kalori alacaksam buna değmeli ve eğer çikolata yiyeceksem bu kesinlikle Madlen Çikolata olmalı!!!Doğru ve kaliteli ürün için İstanbuldan kocaman teşekkürler iyi ki varsın Madlen!!!!Umarım en yakın sürede İstanbula da açılırsınız☺️
As a chocolate monster, I can say that I found the best chocolate and chocolaterie exactly. I could not find such good and delicious chocolates even in Istanbul so I order them from Ankara and buy them carefully packaged? Thank you very much for the right and high quality product from Istanbul, Madlen !!!! I hope you will open to Istanbul as soon as possible.
M
Mvs Mvs on Google

Çikolataları efsane kalite dükkan evimden temiz kestane şekeri şiddetle tavsiye ederim süper
I highly recommend the chocolates, the legendary quality of the clean chestnut candy from my shop house, it's super
M
Mehmet Akif ŞEN on Google

Güven,titizlik,kalite ve bol çeşitleriyle müşteri memnuniyeti ile gözü kapalı gidilebilinecek bir yer ... Teşekkürler ilginiz için??
A place where you can go blindly with trust, meticulousness, quality and customer satisfaction with its abundant varieties... Thanks for your interest ?
R
RipeNN “ripen” on Google

Sweet

Write some of your reviews for the company Madlen Chocolate

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *