Özel Eryaman Dentestetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

4.7/5 based on 8 reviews

Özel Eryaman Dentestetik Ağız Ve Diş Polikliniği | Özel Eryaman Dentestetik Ağız Ve Diş Polikliniği - Eryamandentestetik.com

Özel Eryaman Dentestetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, estetik diş hekimliği, özel ve genel diş hekimliği gibi diş alanındaki tüm tedavileri gerçekleştirir.

About Özel Eryaman Dentestetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Ankara Özel Eryaman Dentestetik Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiÖzel Eryaman Dentestetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği amaç edindiği hedefleri gerçekleştirmek ve uygun olan kaliteli, etkin diş sağlığı hizmetini sunmak adına Ankara’da kurulmuştur. Ankara’da estetik diş hekimliği, özel diş tedavileri ve genel diş hekimliği gibi diş alanındaki tüm tedavileri gerçekleştirmek adına ilerleyen Özel Eryaman Dentestetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sistematik, dinamik ve bütünleşmiş bir klinik olarak hizmet verir. Diş sağlığı ve estetiğini önemseyen şirketimiz hasta memnuniyeti ilkesine bağlı geniş hizmet çerçevesinde çalışmalarına devam eder.

Kliniğimiz Özel Eryaman Dentestetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği çeşitli diş hekimliği alanlarında yoğunlaşan uzman hekim kadrosuyla birlikte çalışmaktadır. Polikliniğimiz hastaların sağlık ve estetik alanındaki talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamayı hedeflemektedir. Özel Eryaman Dentestetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini olarak, hizmet verdiğimiz tüm hastalarımıza, yüksek kalitede sağlık hizmeti sağlamakta ve hastalarımızın sağlıkları aleyhine oluşabilecek tüm sağlık risklerini önlemek amacıyla ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri alanında uzman ekibimizle birlikte yakından takip etmekteyiz.

Hedeflediğimiz ve gerçekleştirdiğimiz hizmetler doğrultusunda hastalarımızın ihtiyaç duyduğu her konu özelinde en kaliteli ve en etkin sağlık çözümlerini yine en kısa sürede sunmak için sistematik olarak hizmet veriyoruz. Kliniğimiz personeli ve hekimleri olarak hastalarımızın ihtiyaçlarının karşılanması ve kalite sürekliliğini sağlamak amacıyla çalışmalarımıza kendimizi geliştirerek devam ediyoruz.

Hastalarımızın tedavi ve sonrasındaki konforunu etkin tedavi yöntemleri ile takip ederek kalıcı ve sağlığa uygun bir tedavi/bakım deneyimi için gereken tüm bilgi, teknolojik yatırım, personel ve alt yapıyı geliştiriyoruz.

Özel Eryaman Dentestetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sizi ve sağlığınızı önemser.

Saygılarımızla. 

Contact Özel Eryaman Dentestetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Address :

Dildevrimi Caddesi 282. Sokak Dolphin İş Merkezi No:3, 06824 Etimesgut/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +988
Website : https://www.eryamandentestetik.com/
Categories :
City : Etimesgut/Ankara

Dildevrimi Caddesi 282. Sokak Dolphin İş Merkezi No:3, 06824 Etimesgut/Ankara, Turkey
A
AYCA SOYSAL AKDOĞAN on Google

Kanal tedavisi ve zirkonyum kaplama yaptırdım kısa süre önce. Gerçekten çok çekinerek gitmiştim ama çok memnun ayrıldım. Eryaman bölgesinde ki en iyi diş kliniği kesinlikle?Eryaman Dentestetiğe teşekkürler ?
I recently had root canal treatment and zirconium veneer. I went very hesitantly, but I left very satisfied. Definitely the best dental clinic in the Eryaman region ? Thanks to Eryaman Dentestetic ?
C
Cicek Ilaslan on Google

Nevin hocan emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Çok doğru yerdeyiz. Halam 90 yaşında dişlerini yaptırdık çok memnun kaldı. Kendimde dış eti tadavisi oldum. Çok memnunum. Simdide sıra kızımda onunda disleri yaptırıyoruz.iyi varsınız ???
Thank you very much Nevin for your hard work. We are in the right place. My aunt had her teeth done at the age of 90 and she was very pleased. I've been an external meat therapy myself. I am very pleased. Now it's my daughter's turn and we're getting her teeth done. have a nice day ???
K
KEREM NAZIM BİLİCİ on Google

Saygıdeğer Nevin Hocam Öncelikle nazlı bir hastanız olarak öncelikle ben eşime yapılan implantlar ve dolgu işlemlerinden oğlumun çürümüş sadece diş duvarının mevcut olduğu bölgede yeniden diş görünümü yaratan özellikle randevuları aksatmadan güler yüzünüz nezaketiniz maddenin telafuzunun emeğinizin karşılığında söz konusu olmayacağı kanatimle ailem adına saygılarımı sunuyorum. Steril ortamda mükkemmel ekip ve muntazam işlemleriniz için teşekkürler.
Dear Nevin Teacher First of all, as a coy patient, I would like to present my respects on behalf of my family, with the help of implants and filling procedures performed on my wife, which created a new tooth appearance in the area of ​​​​my son's decayed only tooth wall, especially your smiling face and kindness without interrupting the appointments, with my wings that the compensation of the substance will not be in question in return for your effort. Thank you for your excellent team and neat operations in a sterile environment.
A
Asiye Ergüney on Google

Güleryüzlü ve becerikli doktorları ve ekibi olan temiz, titiz çalışmaları ile herkese kesinlikle tavsiye ettiğin klinik. Kendi dişlerimi Nevin hocama kızımın dişlerini Gül hocama teslim ettiğim ve her defasında memnuniyetle ayrıldığım eryama dentestetik ailesine teşekkür ediyorum.
A clinic that you would definitely recommend to everyone with its clean, meticulous work with friendly and skilled doctors and team. I would like to thank the eryama dentestetik family, for whom I delivered my own teeth to my teacher Nevin, and my daughter's teeth to my teacher Gül, and to whom I leave with pleasure every time.
K
Kübra ALTAN on Google

Mükemmel bir ekip, hijyen kurallarına uygun bir klinik. İlgi, alaka çok güzel. Nevin hocam bir kere mükemmel bir doktor yirmilik dişlerim ona emanetti. hiç üzmeden, canımı acıtmadan elinden geleni yaparak (kıyamam kaç kere özür diledi) dişlerimi çekti çok memnunum. Şimdi de ortodonti tedavisine başladık her şey dört dörtlük ilerliyor. Her gittiğimde yüzümde gülümsemeyle ayrılıyorm. İyi ki varsınız
An excellent team, a clinic that complies with hygiene rules. Interest is very good. My teacher Nevin was once an excellent doctor, my wisdom teeth were entrusted to him. I'm so glad I pulled my teeth out (how many times he apologized) by doing his best without hurting me. Now we have started orthodontic treatment, everything is progressing perfectly. Every time I go I leave with a smile on my face. good bye
D
Daisy Potter on Google

Daha önce yaşadığım kötü bir dişçi fobisinden sonra dayanilmaz diş ağrısı sonrasi eryaman bölgesindeki en iyi diş hekimi arayışımız la internetten Nevin Eren hocamı buldum.Yorumlardan bakarak yine biraz da olsa tedirginlikle kanal tedavisi ne basladik.tedavi için 2 kere kliniğe gittim ve ne iğne yaparken ne de pansuman da hiç agri hissetmedim.hastasina yaklaşımı da cok guzel. elime sağlık hocam
After a bad dentist phobia I had before, after unbearable toothache, I found my teacher Nevin Eren on the internet with our search for the best dentist in the eryaman region. Looking at the comments, we started the root canal treatment with a little uneasiness. I did not feel any pain in the dressing. His approach to his patient is also very nice. good luck sir
A
Ayfer DURU on Google

Aylardır implant için klinik klinik gezdim bir klinikte en önemli olan şey güven ben Dentestetik ailesinde bunu yüzlerindeki gülümsemeden anlamıştım tedirginlikle gittiğim klinikte benden önceki hasta ile iletisimlerini gördüğümde içim rahatladı. En azından Nevin hocama Aslıhan Hocama istediğim soruyu rahatlıkla sorabildim sanki daha önceden tanışıyormuşuz gibi teker teker tedaviyi yapılacak işlemleri anlattılar. İlk olarak implant yaptırdım ağrım olacak diye korkarken implanttan sonra yürüyerek eve gittim hala şok içindeyim dolgularımda Aslıhan hocam ile devam ettim işinde böyle başarılı güler yüzlü deneyimli doktorları görmek ve karşılaşmak benim için büyük bir şans benim islemlerim bitti şimdi çocuk doktoru gül hocama torunlarımın dolgusu için gidiyoruz ailecek ağız ve diş sağlığımız dentestetik ailesinin güvenli ve tecrübeli ellerinde klinikte çalışan herkese buradan çok teşekkür ederim. Dentestetik ❤
I have been visiting clinics for implants for months, trust is the most important thing in a clinic. I understood this from the smiles on the faces of the Dentestetik family. At least, I could easily ask my Nevin teacher, Aslıhan, the question I wanted, as if we had met before, they explained the procedures to be treated one by one. First I had the implant, I was afraid that I will have pain, I went home after the implant and I am still in shock I continued with my teacher Aslıhan in my fillings, it is a great chance for me to see and meet such successful, smiling and experienced doctors, my procedures are over, now we are going to my pediatrician rose teacher for my grandchildren's fillings. I would like to thank everyone who works in the clinic in the safe and experienced hands of our oral and dental health dentestetik family. Dentesthetic ❤
m
murat ılgaz on Google

Güler yüzlü Doktorları ve ekibi olan kendinizi aile içi huzurlu hissettiğiniz bir ortam ve temiz, titiz çalışmaları ile herkese kesinlikle tavsiye ettiğin bir kliniktir. Kendi dişlerimi Nevin hocamıza kızımın dişlerini ise Gül hocama teslim ettiğim için ve her defasında memnuniyetle ayrıldığım eryaman dentestetik ailesine teşekkür ediyorum.
It is a clinic that you would definitely recommend to everyone, with its friendly doctors and team, an environment where you feel peaceful within the family, and its clean and meticulous work. I would like to thank the eryaman dentestetik family for delivering my own teeth to my teacher Nevin and my daughter's teeth to my teacher Gül, and to whom I leave with pleasure every time.

Write some of your reviews for the company Özel Eryaman Dentestetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *