Atölye Norte - 3149. Sk. no a D:1

4.6/5 based on 8 reviews

Lorem Ipsum

Dolor Sit Amet

Vanilya, çikolata, tarçın...
Dünyanın en güzel kokuları arasından, merhaba!

Contact Atölye Norte

Address :

3149. Sk. no a D:1, 06810 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +97
Postal code : 06810
Website : http://www.atolyenorte.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

3149. Sk. no a D:1, 06810 Çankaya/Ankara, Turkey
D
Doğa Ergezen on Google

Doğa'nın , doğum gününü güzelleştirdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Pastanın hepsini yedik , ellerinize sağlık. Sizinle tekrar karşılaştığımız için çok mutluyuz.
Thank you so much for making Doğa's birthday beautiful. We ate all of the cake, health to your hands. We are very happy to meet you again.
I
I K on Google

Çok sıcak bir karşılama leziz tatlılar güler yüz. Kahve çeşitleri arttırılabilir. Bu bölgenin en iyi tatlılarının olduğu yer diyebilirim. Özellikle anne tartları ve tuzlu kurabiyeleri müthiş. Siparişle özel gün pastalarınızı yaptırabilirsiniz.
A very warm welcome from the smiling face of delicious desserts. Coffee types can be increased. This is the best desserts in the region. Especially the mother's pies and salted cookies are terrific. You can order your special day cakes by order.
D
Deniz Hancioglu on Google

Sadece bu bölgenin değil Ankara'nın en muhteşem tatlıları, pastaları kesinlikle Selva şefin elinden çıkıyor. Şeker hamuru kullanmaması bence çok büyük bir artı. Pasta designları ve lezzeti gerçekten muhteşem. Kesinlikle vazgeçilmez ürünüm, lavantalı ekler ve vişneli, bademli brownie.
Not only this region, but also the most amazing desserts and cakes of Ankara come from the hands of Selva Chef. I don't think it's a big plus. Cake designs and taste are really spectacular. My absolutely indispensable product is lavender inserts and cherry, almond brownie.
b
burak Özçalkan on Google

Ankara şartlarına göre tuzlu ve tatlı ürünleri oldukça kaliteli, lezzetli ve sağlıklı. Tatlıları insanı yormuyor, kendinizi kötü hissetmiyorsunuz. Kendi ağız tadınıza göre ürün bulabiliyorsunuz.
According to Ankara conditions, its salty and sweet products are of high quality, delicious and healthy. Desserts do not tire you, you do not feel bad. You can find products according to your own taste.
D
Didem İnay on Google

Ürünler enfes karşılama sıcacık ilgi gayet iyi ...Baaaaayildimmmm...Hem kullandıkları malzemeler mide yakmıyor güvenilir...Lezzet 100 üzerinden 200
The products are exquisite, warm, attention is very good ... Baaaaayildimmmm ... Both the materials they use do not hurt the stomach ... Taste 200 out of 100
Ç
Çınar Onur Öner on Google

Pastaları olağan üstü lezzetli ve kaliteli… Çayyolu hatta Ankara için bir şans…
Its cakes are extraordinarily delicious and high quality… A chance for Çayyolu and even Ankara…
S
Serkan Polat on Google

Ürünler lezzet olarak başarılı. Fiyatlar fazla yüksek. Mekana gidip yemek istedik; karşılama çok kötü. Öğlen saati nerdeyse hiçbir şey yoktu. Şef olarak çok iyi olabilirler ancak esnaflıkta sınıfta kaldılar. Pişman olduk.
The products are successful in taste. Prices are too high. We wanted to go to the place and eat; reception is very bad. At noon there was almost nothing. They may be very good as a chef, but they have failed in trades. We regret it.
g
gastroservet on Google

Bulunduğu bölge için bir vaha. Lezzetli ve tasarlanmış ürünleri var. Personel kibar ve ilgili. Sipariş üzerine pasta yaptırabilirsiniz.
An oasis for the area where it is located. They have delicious and designed products. The staff were polite and concerned. You can make a cake on order.

Write some of your reviews for the company Atölye Norte

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *