Sadi Baba Çukurambar Ankara - 1436. Sk. No: 3/B

3.9/5 based on 8 reviews

Contact Sadi Baba Çukurambar Ankara

Address :

Kızılırmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad, 1436. Sk. No: 3/B, 06530 Çankaya, Turkey

Phone : 📞 +9789
Postal code : 06530
Categories :
City : Çankaya

Kızılırmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad, 1436. Sk. No: 3/B, 06530 Çankaya, Turkey
S
Suskun YOKTAN on Google

Sadibaba Çukurambar'da Büryan kebabıyla Ankara'da Lezzetin Adresi olma yolunda ilerliyor. Siirt'in lezzetlerini Ankaralılarla buluşturuyor.Mekan yeri çok güzel Çukurambar'ın merkezinde.Yemekler muhteşem kesinlikle denemelisiniz.Temiz ve Nezih bir mekan çalışanlar güler yüzlü ve hizmet başarılı.
Sadibaba is on the way to become the address of Taste in Ankara with Büryan kebab in Çukurambar. Siirt'in delicacies of Ankara to meet the people.Mekan place is very nice in the center of Çukurambar.Yemekler must definitely try a good place.
f
fahrettin pasa on Google

Sadi baba büryan sevenler için Ankara da tam aranan lezzet .büryan seven biri olarak diyebilirim ki kaybettiğimiz eski büryan tadını sadi baba Ankara da yakalamış . Adanasına da tam puan verdik . Mezelerde yeterli ve lezzetliydi . Fiyat çukurambar ekseniyle kıyaslarsam ortalama. Teşekkurler Sadi Usta
Sadi baba büryan lovers in Ankara is a sought-after flavor .büryan lovers can say that the old büryan taste lost sadi baba caught in Ankara. We gave full score to the island. The appetizers were adequate and delicious. The price is average compared to the pitambar axis. Acknowledgments Sadi Usta
f
fulya altıkulaç on Google

Çok kötü bir yer. Hizmet sıfır. masallardaki eksikler, mezelerin geç gelmesi, yemeğin daha da geç gelmesi her şey sıkıntılı. İçecekleri baharatlıkları kndımız getrdık. Açacağı çantamızdan çıkardık. Grupla gidilen organizasyonlar tamamen başarısız hizmetle geri dönüşü oluyo. Tavsiye edilecek bir mekan değil.
Very bad place. Service is zero. Missing tales, arriving late for appetizers, arriving later than dinner, everything is distressed. We brought our drinks spice. We got the opener out of our bag. Group organizations go back with completely unsuccessful service. Not a place to recommend.
K
Kaan Tuna on Google

Enteresan mekan. Siirt'li bir isletme, Buryanci Siirt'ten, lezzet Siirt'ten iyi. Buryan 20 numara. Sporcuyum yarim kilo tavuk sis istedim. İnanılmaz lezzetli ve terbiyeli bir tavuk sis geldi. Tavuk nedir ki arkadas. İnanılmazdi. 3 kere daha gideyim, 3undede iyi olsun, altin listeye girer. Kesin. Aman bozmasin..
Interesting place. A business from Siirt, Buryanci Siirt, taste better than Siirt. Buryan number 20. Sportsman wanted half a kilo of chicken fog. It was incredibly tasty and came with a decent chicken fog. What is a chicken friend? It would not have believed. Let me go three more times, get three better, the gold is on the list. Exact. Oh, my God.
E
Engin Dinç on Google

Ankara'nın hem en uygun hem de en kaliteli mekanlarından bir tanesi, gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz, aileye gayet müsait, toplantı yemekleri de yapabileceğiniz nezih bir mekan. Milletvekillerinin de tercih ettiği bir yer. Bu mekandan Büryan yemeden çıkmamalısınız.
Ankara is one of the most suitable and the highest quality places, you can go with peace of mind, the family is very suitable, meeting meals can also make a decent place. A place preferred by MPs. You should not leave Büryan from this place.
a
anzavur anzavur on Google

Bu nasıl bir yer. Anlamadım. Grup ile gidiyoruz. 5 kişiye bir salata, salatayı kendine alacagın içinde ne kaşık ne de servis tabağı var. Madem bu işe girdiniz salata kişiye özel gelir. Limon sıkan var, tuzlu yiyen var, nar ekşili seven var. Ana yemekler de de servis kaşığı yok , her defasında uyarmak zorunda kaldık. Bu aynen ortaya çorba koyup, herkesin kaşıklaması gibi. 5 kişi gittik, 4 kişilik porsiyonl, hesap 6 kişilik.. Fiyatlar uçuk. Tatlınız meşhur dediler, o nasıl bir tatlıydı. Katmer demek için mahkemeden bilirkişi getirmek lazım. kendin çal kendin oyna. mekan kaç kişilik bir adet erkek wc var . Pisuvar bile yok. Ben sizi defterden sildim Sadi baba...
This is how it is. I did not understand. We're going with the group. 5 people a salad, take the salad itself in the spoon, nor the serving plate. If you've been in this business, the salad is personal. There's a lemon-squeezer, a salty eater, a pomegranate sour. The main dishes were also served without spoons, we had to warn each time. That's just like putting a soup in it and spooning. 5 people went, 4 people serving, account for 6 people .. Prices are cold. Your dessert is famous, they said how sweet it was. I'm gonna need an expert from the court to say Katmer. Play it yourself. how many people have a male wc. Not even a urinal. I wiped you off the book, Sadi dad ...
H
Hakkı Onur Gülce on Google

Ankara’da büryan yiyebileceğimiz bir yer görünce sevinmiştik. Hatta Sadibaba olunca bi akşam yemeğimiz burada olsun dedik. Saat 18:30 gibi gittik bize kemiksiz kalmadığını söylediler ama kemikli de güzel beğenirsiniz deneyin dediler. (Bu arada mekanda sadece bir masada müşteri var. İç bölüm tamamen kapalı, özetle bir Cumartesi akşamı, akşam yemeği vaktinde mekan boş. Bundan kıllanmış olmamız gerekirdi. Yanda Müslüm kebap var 2 kat tıkabasa dolu.) Neyse en azından işkillenince 4 kişiydik ancak yarım kilo büryan söyledik. (Bu arada ₺250 kilosu buna da yazardım da bir şeyler ama işveren istediği fiyatı yazar laf etmem fiyatlara ve mekan iyi bir yerde o yüzden.) Bize yarım kilo yağ ve kemik geldi. İçinden etleri seçemedik. Böyle bir hizmet mantığı olmaz, bu büryanla reklam yapmanız ayıp. Eşlerimiz de beyran çorbası söyledi. Bin şahit ister beyran demeye, bir de Gaziantep beyran yazılmış utanmadan, antepten biri gelip yese şunu söver. Özetle buraya vereceğiniz paraya siirte uçak bileti alın gidiş dönüş orda yeyin. Çünkü Siirt’te ki büryansa bunun adı başka bişey.
We were glad to see a place where we can eat büryan in Ankara. Even Sadibaba when we said we would have a dinner here. When we went around 6:30 pm they told us it wasn't boneless but they said boned it was nice and try it. (By the way, there is only one customer at the table. The interior is completely closed, on a Saturday evening, the place is empty at dinner time. We should have done this. On the side there are muslim kebabs. Anyway, at least we were four people, but we said half a kilogram of büryan. (By the way, I would write ₺250 pounds for it, but I wouldn't talk about the price the employer wants, but the prices and the place is in a good place.) We came to half a kilo of fat and bone. We couldn't choose the meat. There is no such service logic, it is a shame to advertise with this office. Our spouses also said gentle soup. Thousands of witnesses want to say, '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' 'but' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' 'was any' embarrassing '. In summary, here you get the money to buy siirte flight tickets round-trip eat there. Because if Siirt is a büren, it's something else.
T
Turgay Başkaya on Google

Büryan yiyecegim diye geldim kapanmış kardeşim madem kapattınız yazında kimse boş yere gitmesin
I came to eat Büryan.

Write some of your reviews for the company Sadi Baba Çukurambar Ankara

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *