Kar Yemek

4.5/5 based on 8 reviews

Kar Yemek - 0 312 354 53 88 - Karyemek.com.tr

Evinizdeki lezzeti işyerinize getirelim...

Kar Yemek - 0 312 354 53 88 - Karyemek.com.tr

Kar Yemek ve Gıda Mad. Tur. Paz. Tic. Ltd. Şti. | Kullanım Şartları | AKSETWEB

Contact Kar Yemek

Address :

Örnek Sanayi Sitesi, 1265. Sk. D:No:14, 06370 Ostim Osb/Yenimahalle/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +988
Website : http://www.karyemek.com.tr/
Categories :
City : Ostim Osb/Yenimahalle/Ankara

Örnek Sanayi Sitesi, 1265. Sk. D:No:14, 06370 Ostim Osb/Yenimahalle/Ankara, Turkey
A
Amine Özkaya on Google

Harika bir lezzet anlayışınız var. Kaliteli ve en önemlisi tertemiz. Aynı zamanda müşteri ilişkileriniz de oldukça iyi. Çok memnunum. Herkese öneriyorum.
You have a great sense of taste. Quality and most importantly, immaculate. At the same time, your customer relations are very good. I am very pleased. I recommend it to everyone.
B
Burcu Şanlı on Google

Lezzeti ve temizliği ile güvenle yemeklerini alabileceğiniz biryer.. ayrıca güzel ilgileri ve geri dönüşleri için teşekkür ederim kar yemek ⭐⭐
A place where you can buy your meals safely with its taste and cleanliness .. also thank you for their good care and their feedback, eat snow ⭐⭐
D
Demett Coruk on Google

Temiz ve hijyene önem veren bir firma gerek yemekleriyle gerekse çalışanlarıyla muazzam bir iş yeri gönul rahatlığıyla sipariş verip çalışabilirsiniz.Tesekkür ederiz firmamız adına?????
A company that attaches importance to clean and hygiene, you can order and work with a great workplace with its meals and employees with peace of mind. Thank you on behalf of our company?????
O
Osman TUFAN on Google

Firmanızdan hiç memnun değilim.Calışmış olduğum şirket yemeği sizin firmamızdan alıyor.Gece vardiyalarinda her hafta muhakkak bir problem yaşıyoruz.Gece gelmesi gereken çorba haftada 1 yada 2 akşam getirilmiyor.Ulaşabilecegimiz bir telefonunuz dahi yok....
I am not satisfied with your company. The company I worked with buys the meal from your company. We definitely have a problem every week during the night shifts. The soup that should come at night is not brought 1 or 2 evenings a week. We do not even have a phone we can reach ....
H
Harun Kayabasioglu on Google

Kalite ve hijyenin buluşma noktası. İşlerini özenle yapıyorlar.
The meeting point of quality and hygiene. They do their work diligently.
N
Nadide Yılmaz on Google

Çalıştığım şirket yemeklerini kar yemek tarafindan geliyor. Lezzet kalite hijyen arıyorsanız kesinlikle tek adresi çok ilgililer öncelikle burdan fikret beye bize bu lezzeti sunduğu için ve her konuda kibarlığı ve özverisiyle zübeyde hanıma çok teşekkür ediyorum...???
The company meals I work for come from the snow meal side. If you are looking for taste and quality hygiene, the only address is very concerned, first of all, I would like to thank Mr. Fikret for offering us this flavor and for his kindness and devotion in all matters.
E
Ergin Tunç on Google

Bir ay boyunca evimde yaptığım tadilat nedeniyle çalışan elemanlar için firmanızdan yemek hizmeti aldım. Ailem ve çalışan elemanlar adına, Kaliteli ve Güler Yüzlü Personeliniz ile kaliteli bir ortamda, insan sağlığını ön plana alarak verdiğiniz yemek hizmet için tüm çalışanlarınıza teşekkür ederim. Ümidim odur ki, hizmetlerinizden ödün vermeden bu kaliteyi sürekli sürdürürsünüz. ERGİN TUNÇ /İnş. Müh.
I received catering service from your company for the employees working for a month due to the renovation I made in my house. On behalf of my family and employees, I would like to thank all of your employees for the food service you provide in a quality environment with your Quality and Friendly Staff, putting human health first. I hope that you will maintain this quality continuously without compromising your services. ERGİN TUNÇ / İnş. Eng.
S
Ser Te on Google

Güzel ve hijyen, Tafsiye ederim, yemekler lezzetli içim rahat yemeklerin yediğim yemek şirketi
Nice and hygiene, I recommend it, the food is delicious, the food I eat comfortable food company

Write some of your reviews for the company Kar Yemek

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *