Ankara Pasta Siparişi, Doğum Günü Pastası, Balgat Simit Dünyası - Ceyhun Atuf Kansu Cd. No:29 D:B

4.3/5 based on 8 reviews

Balgat Simit Dünyası: Online Pasta Siparişi - Kapınıza Kadar Gelen Rahatlık - Balgatsimitdunyasi.com

Balgat Simit Dünyası Online Ankara Pasta Siparişi Sayfası . Yaş Pasta, Tatlı Tuzlu Kuru Pastalar, Hamur Tatlı, Sütlü Tatlı ve Yemek Siparişi Ankara Pastane.

About Ankara Pasta Siparişi, Doğum Günü Pastası, Balgat Simit Dünyası

Biz Kimiz?

Balgat Simit Dünyası, Ürün kalitesi, lezzeti ve çeşitliliğiyle, Hizmet anlayışı ve yaklaşımıyla, Sıcak, samimi ve nezih mekanlarıyla, Yaşantınıza dair dinamizme ortak olur, Zamanınıza değer katar ve Özgürlüklere, mahremiyetlere ve tercihlere saygı çerçevesinde, markasına yakışanı keşfetme ve yaşatma azmini süreklileştirir.

Misyonumuz

Misafirlerimizin yüzünde tebessüm ettiren tatlar bırakmak.

Vizyonumuz

2023 yılında yurtiçi ve yurtdışında yüzlerce şube ile insanların en sevdiği buluşma noktası haline gelmiş bir Türk markası olmak.Değerlerimiz

  • Güler Yüzlü; Balgat Simit Dünyası misafirlerini güler yüzle karşılar, yine bekleriz diye uğurlar.
  • Tescilli Hijyen; Balgat Simit Dünyası anne titizliğini, tescilli hijyeniyle birleştirerek kolları sıvar.
  • Kalite ve Güven; Balgat Simit Dünyası kalite ve güven ilkesini başarının koşulu bilir.
  • Geleneksel Değerlere Saygılı; Balgat Simit Dünyası geçmişten miras kalan geleneksel değerlere saygılıdır.
  • Yenilikçi; Balgat Simit Dünyası, geleneksel kültürünü yenilikçi yaklaşımıyla birleştirir.
  • Çevreye Duyarlı; Balgat Simit Dünyası daha yeşil bir doğa için gereken teknolojileri tercih eder.

Contact Ankara Pasta Siparişi, Doğum Günü Pastası, Balgat Simit Dünyası

Address :

Ceyhun Atuf Kansu Cd. No:29 D:B, 06520 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +98777
Postal code : 06520
Website : http://www.balgatsimitdunyasi.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Ceyhun Atuf Kansu Cd. No:29 D:B, 06520 Çankaya/Ankara, Turkey
m
melih asici on Google

Siparisimi 45 dk.beklettikten sonra siparisimi sordugumda teknik.bir aksakliktan dolayi iptal ettiklerini söylediler, sormasam muhtemelen onu da soylemiceklerdi.
After waiting 45 minutes for my order, when I asked about my order, they said they canceled it due to a technical problem. If I hadn't asked, they probably wouldn't have told me either.
N
NURAY AKSOY on Google

Ürünleri çok taze ve lezzetli çalışan arkadaşlar güler yüzlü ve hizmet çok güzel içten karşılamaları mükemmel
The products are very fresh and delicious, the working friends are friendly and the service is very nice, their sincere welcome is excellent
M
MetuliResmi on Google

Standartlara göre biraz pahalı biyer. Ama anne Menemenli yapiyolar reesmen. Menemen neet tavsiyemdir.
It's a bit expensive by standards. But mother, they make it from Menemen. Menemen neet is my recommendation.
e
erkan yılmaz on Google

kahvaltı için eşimle birlikte gittim. çok taze ve lezzetliydi hepsi. 2 kişilik serpme kahvaltı ve 1 termos çay 30 tl. yetmez diye düşünüp yanına menemen istedik. serpme kahvaltı bile yeterliymiş aslında. menemeni ise mükemmeldi. gittiğim tüm 5 yıldızlı otellerin yaptıklarından güzeldi. 5 dakika içinde siparişiniz geliyor hizmet güzel tavsiye ederim.
I went with my wife for breakfast. It was all very fresh and delicious. Mixed breakfast for 2 people and 1 thermos tea 30 TL. We thought that it would not be enough and wanted you to have menemen with you. In fact, even the mixed breakfast was enough. the menemen was excellent. It was better than all the 5 star hotels I've been to. Your order comes in 5 minutes, the service is good, I recommend it.
H
Hakan Gündüz on Google

Yemeksepetinden sipariş verdim. 46 dk sonra iptal ettiler. İptal sebebi de uzakmışım. Madem adres uzak adresimi seçerken neden getiren restoranlar arasındasınız? Madem uzak neden siparişi verdiğimde hemen onayladınız? Madem uzak siparişten 30 dk sonra aradığımızda neden yolda olduğunuz söylediniz? İptal sebebi için de aradığımda getirmiyorum mal benim değil mi diye cevap mı olur? Rezalet bir resoran
I ordered from Yemeksepeti. They canceled after 46 minutes. The reason for the cancellation was that I was far away. If your address is far away, why are you among the restaurants that bring my address? If it's remote, why did you confirm immediately when I placed the order? If we called 30 minutes after the distant order, why did you say you were on the way? When I call for the reason for cancellation, I do not bring the goods, is it an answer? A disgraceful restaurant
B
Başak Berber on Google

Ürünleri genel olarak lezzetli. Ama pandemi varken en azından hijyene biraz dikkat edebilirler. Sözüm ona tek ellerinde eldiven var. Önce paraya değip sonra simit veriyor. Eldiveni taktığında kendini hijyenik sanan arkadaşlar aynı eldivenle her işlemi yapıyor. Bari paraya değme yaa.
Their products are generally delicious. But while there is a pandemic, they can at least pay attention to hygiene. Supposedly they only have gloves on their hands. First he gives money and then gives bagels. Friends who think that they are hygienic when they wear gloves do every operation with the same glove. At least not worth the money.
y
yunus emre demir on Google

Aslında benim gözüm de simitciydi ama içeri girip oturunca daha fazlası olduğunu anladım. Menüleri çok geniş herşey var, yani sipariş vermeye kalksanız da hepsi var mı bilemedim biz yine simit çay bide alman pastası yedik. Alman pastasının kreması çok hoşuma gitmedi onun harici güzel tavsiye ederim.
Actually, my eye was also a bagel maker, but when I walked in and sat down, I realized that there was more to it. Their menu is very extensive, so even if you tried to order, I didn't know if they were all available, we ate simit, tea and German cake again. I didn't like the cream of the German cake very much.
c
can mehmet on Google

Super

Write some of your reviews for the company Ankara Pasta Siparişi, Doğum Günü Pastası, Balgat Simit Dünyası

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *