Özlem Döner - Muhsin Yazıcıoğlu Cd. No:39

4.4/5 based on 8 reviews

About Özlem Döner

İki kardeşin çıraklık döneminde yaşadıkları zorlu günlerden edindikleri tecrübe, onları başarılı bir geleceğe hazırlamıştır.

Kalite, hijyen, kendilerine ait bir üretim tesisi ve kaliteli sunum hedefiyle Özlem Döner Yıldız Şubesinde 8 senelik bir macerayı markalaştırmayı başarmışlardır. Gelen müşteri talepleri, Özlem Döner Çukurambar Şubesi’nin açılmasını sağlamış, günde 100kg döner satışıyla Yıldız Şubesine rakip hale gelmiştir.

Bu güzel rekabet iki kardeşin azimli çalışmalarının sonucunda hem markalaşmayı hemde helal kesim yöntemleriyle hijyenik bir ortamda üretim ortamı sağlayan üretim tesisine kavuşmalarına sebep olmuştur. Özlem Döner Çukurambar Şubesi; siz değerli müşterilerini ağırlamaktan şeref duyar.

Contact Özlem Döner

Address :

Muhsin Yazıcıoğlu Cd. No:39, 06530 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +988
Postal code : 06530
Website : https://www.ozlemdoner.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Muhsin Yazıcıoğlu Cd. No:39, 06530 Çankaya/Ankara, Turkey
T
Tugba Fendoglu on Google

Çok yağlı bir döner.. İskender daha iyi en azından yanında gelen yoğurt tadını hafifletiyor. Yağ dışında sorun yok
It is a very oily doner kebab. Iskender is better, at least it softens the taste of yogurt that comes with it. No problem except oil.
E
Engin Dinç on Google

Lezzetine lafım yok ama fiyatları aşırı pahalı. Günümüz itibariyle en düşük ana yemek 50 liradan başlıyor. Ekmek arası döner de 50 lira olmasın yani...
I have no words for the taste, but the prices are too expensive. As of today, the lowest main course starts from 50 liras. So the doner between bread should not be 50 liras, so...
K
Kerem İlbaş on Google

Et lezzetli olur anlarım , et işiniz sonuçta… Fakat gerçekten tebrik ediyorum herşey çok lezzetli, tatlı oldukça hafif her şey sıcak servis edilirken güler yüzlü personellerinize de çok teşekkür ediyorum ????
Meat will be delicious, I understand, your meat business after all... But I really congratulate you, everything is very delicious, sweet, very light, everything is served hot, and I would like to thank your smiling staff ????
Ç
Çağdaş Yavuz on Google

Severek yediğimiz en güzel döner bence pide ve lahmacunlari gayet güzel. İkramları ve güler yuzleri de cabası ellerinize sağlık bozmadan devam...
I think it's the best doner we've ever eaten, and their pide and lahmacun are very good. Their treats and smiling faces continue without compromising your health...
D
Dursun Ertekin on Google

Haftanın 4 günü Severek geldiğimiz işletmede bugün tatlı ikramlarının kalktığını öğrendik şaşırmamız üzerine istersenz “az bir şey verebiriz” diye bir cevap almak açıkcası mekandan soğuttu.Özlem döner yakışmadı size!
We were surprised to learn that the sweet treats are no longer available at the establishment that we come to enjoy 4 days a week. We were surprised to receive an answer saying "we can give you a little something" if you want, frankly, it was chilling from the place. Özlem Döner did not suit you!
N
Nesrin Kaynak on Google

Geçen ay keşfetmiştim. Bu ikinci gelişim oldu. Her seferinde farklı bir lezzetini hissediyorum gibi :) İlgi, alaka ve en önemlisi tabi ki lezzetiniz için teşekkür ederim.
I discovered it last month. This was my second visit. It's like I feel a different flavor every time :) Thank you for your interest, concern and most importantly, of course, your taste.
D
Demir Taş on Google

So terrible
T
Tomáš Gubáš on Google

The food was served fast....and in the high quality

Write some of your reviews for the company Özlem Döner

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *