Ankara Mamak Yaren İşkembe & Lokanta & Kokoreç - Natoyolu Caddesı No:285 D:B

3.8/5 based on 8 reviews

Ankara Mamak Yaren İşkembe & Lokanta & Kokoreç - Ankara Mamak Yaren İşkembe & Lokanta & Restorant Çorbacı - Ankara-mamak-yaren-iskembe-lokanta-restoran.business.site

Mamak Yemek Siparişi 7/24 açık lokanta işkembe kokoreççi pide lahmacun işkembe çorbacı Mamak Sipariş İçin Hemen Arayın Daha İyi bir Hizmet İçin Arayın

Contact Ankara Mamak Yaren İşkembe & Lokanta & Kokoreç

Address :

Natoyolu Caddesı No:285 D:B, 06480 Mamak/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +999
Postal code : 06480
Website : https://ankara-mamak-yaren-iskembe-lokanta-restoran.business.site/
Categories :
City : Mamak/Ankara

Natoyolu Caddesı No:285 D:B, 06480 Mamak/Ankara, Turkey
N
Neslişah ESMERAY on Google

İşkembe çorbası istedik berbattı! Servis desen 1 saate anca geliyor.Kıymalı pide istedik lahmacun mu belli değil‽ Lahmacun ile karşılaştırınca yanında hiç farkı yok! Berbat bir yer paranızı burada çöp etmeyin.
We asked for tripe soup it was awful! The service pattern only takes 1 hour. We asked for pita with minced meat, it's not clear whether it's lahmacun‽ Compared to Lahmacun, it's no different! Terrible place don't waste your money here.
S
Seray Karakaya on Google

İşkembe çorbası bu güne kadar içtiğim en kötü çorbaydı bulgur büyüklüğünde işkembe taneleri 3 yemek kaşığı sarımsak sos dokmeme rağmen sarımsak tadı alamadım salatadan böcek çıktı Allah dan masada ekmek vardı yedik doyduk
Tripe soup was the worst soup I've ever had. Tripe grains the size of bulgur even though I poured 3 tablespoons of garlic sauce, I couldn't taste the garlic. There was an insect in the salad. Thank God there was bread on the table, we ate it.
U
Ufuk Ceylan on Google

Kötünün anlam bulduğu yer. Kelepaça diye geldi ama terbiyesi ve miktarı az geliyor lezzetsiz. Kokoreçleri kokoreç tadında değil hiç alakası yok. Gereksiz kalabalık bir mekan. Çay servisleri de sürekli değil çay varsa içersiniz. Temizlik ve hijyen konusunda kötüler en azından dükkanın camlarını silebilirlerdi. Aynı paraya daha güzel yerlerde yemek yiyebilirsiniz.
Where evil finds meaning. It came as a handcuff, but its seasoning and amount is less, it is tasteless. Kokoreç does not taste like kokorec, it has nothing to do with it. Unnecessarily crowded place. Tea services are not always available, you only drink tea if there is tea. Those who were bad at cleanliness and hygiene could at least wipe the windows of the shop. You can find better places to eat for the same money.
C
Cem Kösegil on Google

Hayatımda içtiğim en kötü kelle çorbadıydı. Çorbadan ikinci kaşığı zor aldım. Belki kokoreçi iyidir diye istedik ama o da kötüydü. Bağırsak dile gelse de konuşsa beni nasıl bu hale getirdiler diye. Çay içecekseniz gitmeden önce haber verin belki getirirler. Paranızı boşa harcamayınn. 1 yıldız bile çok buraya.
It was the worst head soup I've ever had in my life. I hardly took the second spoonful of the soup. Maybe we wanted kokorec because it was good, but it was bad too. How did they make me feel like this, even if the gut could speak? If you're going to drink tea, let me know before you go, maybe they'll bring it. Don't waste your money. Even 1 star is too much here.
S
Serkan Ali Korkmaz on Google

Sevgili takipcilerim sizler icin her konamklama ve gzi yerlerinde degerleme yapiyorum bugun ku yerimiz ankara natoyolundaki yaren iskembe oldu sizler icin degerlendirme yapmis oldum Yiyecek ve içecek konusunda güzel ama servis ve sunum ilgi yetersiz biraz daha ilgi ve servis sunumu daha iyi olabilirdi o yüzden 2 yıldız kestim...
My dear followers, I am doing an evaluation for you in every accommodation and place of interest. Today, our destination is the rye-tripe in Ankara natoyolu. I have made an evaluation for you. I have made an evaluation for you. Food and beverage are good, but the service and presentation are insufficient, a little more attention and service presentation could be better, so I cut 2 stars. ..
c
cafer bilgiç on Google

Super
A
Alihaydar Tetik on Google

Karisik corbasi superrrr
a
alaa kassab on Google

Local traditional Turkish restaurant

Write some of your reviews for the company Ankara Mamak Yaren İşkembe & Lokanta & Kokoreç

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *