İNCEK SOFRASI - Turgut Özal Blv. no:3

3.8/5 based on 8 reviews

İncek Sofrası – İncek Sofrasına Hoşgeldiniz - Inceksofrasi.com

Yemek Deneyimimizin Keyfini Çıkarın İncek Sofrası’na Hoş Geldiniz 1996'dan günümüze herkese hizmet veren İncek Sofrası nefis mangal lezzetleri, kahvaltı hizmetleri, hem kapalı hem de açık alanı ile sizleri bekliyor. Kapalı ve açık alanların yanı sıra otopark, çocuk parkı, sahne gibi imkanları da sizlere sunmaya devam ediyor. Geniş kebap menüsü , grup yemekleri , özel davetler,…

İncek Sofrası – İncek Sofrasına Hoşgeldiniz - Inceksofrasi.com

Çalışma Saatleri


Her gün: 10:00 – 00:00 (Pandemi nedeni ile geçici olarak kapanış saatimiz 00:00’dır)

Contact İNCEK SOFRASI

Address :

Turgut Özal Blv. no:3, 06830 Gölbaşı/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +97
Postal code : 06830
Website : https://inceksofrasi.com/
Categories :
City : Gölbaşı/Ankara

Turgut Özal Blv. no:3, 06830 Gölbaşı/Ankara, Turkey
S
Selim Zengin on Google

Çok güzel mekan yanlız bazı garsonlar suratı değişik birşey isteyince elindekini sitem eder gibi bir yere fırlatmaları
It's a very nice place, but when some waiters ask for something different, they throw what they have in their hands as if they are reproaching them.
Y
Yavuz Coşkun on Google

Fena değil ama pahalı buldum biraz mezeler zayıf geldi bence daha fazla çeşit olmalı Ocak başında ciğer yoktu çok ilginç ve saçma tatlı menüsü goremedim
It's not bad, but I found it expensive. The appetizers were weak, I think there should be more variety. There was no liver at the beginning of January, I couldn't see a very interesting and ridiculous dessert menu.
M
Mehtap Mehtap on Google

Sıcak bir ortam temiz ve lavabolar çok güzel etleri çok leziz kendimiz pişirdik keyifli oldu garsonları çok ilgili idi yediğimiz yemeğe göre fiyatlar uygun geldi bize ailemiz ile tekrar geleceğiz çok teşekkür
A warm environment is clean and the washbasins are very nice, we cooked the meat ourselves, it was delicious, the waiters were very interested, the prices were appropriate according to the food we ate, we will come again with our family, thank you very much
B
Boran Berke BALTACI on Google

garson çok ilgisiz mekanı değerlendiricek olursak etleri rezalet mekan içi de güzel değil kesinlikle önermem
The waiter is very uninterested. If we evaluate the place, the meat is a disgrace, the interior is not nice, I definitely do not recommend it.
A
Ahmet ÖZYÜREK on Google

Yavaş servis, ürün lezzetine göre fiyatlar pahalı. Birde yaz ayında gittiğimizde aşırı arı vard hiç rahat edemedik.
Slow service, prices are expensive according to the taste of the product. And when we went in the summer, there were excessive bees and we could not feel comfortable at all.
s
sevinc olukoglu on Google

Belki hava sıcak olsa ve içeride olmak zorunda olmasak, mangal ortamlı odalarında kahvaltı kasvetli gelmeyecekti, fiyat oranında tekrar gider miyiz? Gitmeyiz, vasat ama yoklukta belki … müzikleri de ortamla alakasız. Servis orta hız. Çok kalabalık olmadığından.
Maybe if the weather was hot and we didn't have to be inside, breakfast wouldn't be gloomy in their barbecued rooms, would we go again at the price ratio? We won't go, it's mediocre, but in the absence maybe… their music is also irrelevant to the environment. Service is medium speed. Since it's not too crowded.
P
Paşa Evlad-ı Osmanlı on Google

Nice
B
BAReen on Google

Liked it .. worths 4 stars

Write some of your reviews for the company İNCEK SOFRASI

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *