HATAY KÜNEFECİSİ HASAN MASAT - Natoyolu Caddesı No:160 D:E

3.9/5 based on 8 reviews

Hasan Masat - Hasanmasat.com

Hasan Masat - Meşhur Hatay Künefecisi

About HATAY KÜNEFECİSİ HASAN MASAT

HAKKIMIZDA

1965 yılında tatlı satışı yaparak ticarete atılan Hasan Masat; 1980 yılında Künefenin yapımını öğrenmek için gittiği Suriye'de 10 yıl kalarak 1990 yılında geri dönüş yapıp ilk Künefe üretim tesisini kurdu.

Kalite ve hijyeni en ön planda tutan Hasan Masat; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini alarak müşterilerine güven verdi.

Şu anda Türkiye geneli 7 Şubesi 2 Üretim Tesisi 2 Lojistik Deposu 67 Bayi ve Dağıtım noktasıyla Türkiye genelinde ki hizmetine devam eden Hasan Masat; siz değerli müşterilerine kaliteli ve hijyenik ürünler sunarak sizlerin güvenini kazanmaya devam etmektedir.

 

MİSYONUMUZ

Sağlığı ve dürüstlüğü hep ön planda tutan, asla vazgeçilmez ilkelerimiz arasında önce insan sağlığı diyen, ve buna göre üretimler yapıp; en iyiyi hedeflemektir.

 

VİZYONUMUZ

Vazgeçilmez ilkelerimizi muhafaza ederek büyümek yoluyla, HASAN MASAT'ı önce Türkiye'nin, sonra tüm dünyanın bir numaralı markası yapmak.

 

Türkiye'de bir ilk olarak özel gün ve gecelere uzman kadromuz ve güler yüzlü personelimiz ile METRELİK KÜNEFE organizasyonlarına başlanılmıştır.

Contact HATAY KÜNEFECİSİ HASAN MASAT

Address :

Natoyolu Caddesı No:160 D:E, 06480 Mamak/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9999
Postal code : 06480
Website : http://hasanmasat.com/
Categories :
City : Mamak/Ankara

Natoyolu Caddesı No:160 D:E, 06480 Mamak/Ankara, Turkey
C
Cihan Fındık on Google

Az önce tavsiye üzerine gittik sözde künefe yedik. Tamamen rezalet. Bir defa künefede künefe tadı yok. Servis sıradan tabaklarda yapılıyo ve yanında kuruyemiş ya da meyve gibi meze hiç yok. Ayrıca burada yazdıklarımı hesabı ödeyip çıkarken kendilerine de dedim. Patronu bahane ettiler. Çok şaşırdık gelenler çok beğeniyo ama dediler. Bende ''Demekki onlar Özikizler ya da Zeugma'da künefe yememişler dedim'' diyecek birşey bulamadılar. Kesinlikle tavsiye etmiyorum paranızı çöpe atarsınız... Şimdi 5 yıldız vermemin amacı bu mesajımın başta görünmesi için..
We just went on recommendation and ate so-called künefe. Total disgrace. For once, there is no taste of kunefe in künefe. The service is done on ordinary plates and there are no appetizers such as nuts or fruit on the side. I also told them what I wrote here as I paid the bill and left. They used the boss as an excuse. We were very surprised that those who came liked it very much, but they said. They couldn't find anything to say, "So I said they didn't eat künefe in Özikizler or Zeugma". I definitely do not recommend it, you will waste your money. Now the purpose of giving 5 stars is for this message to appear in the first place..
s
sinan sinan on Google

kilogramini 130 tl den verdiginiz fistikli tatliniz rica ederim icerisinde cevizde bulunuyor derseniz bosa fistikli tatli aldik demeyelim minik minik kirip karistirmissin devam edin bu sekilde
If you say that you have a pistachio dessert for 130 TL per kilogram, if you say that it contains walnuts, let's not say that we bought a pistachio dessert, you broke it into tiny pieces, continue like this.
C
Cem Aksoy on Google

Aradım sipariş istedim 40 dakikaya teslim olur dediler bir saat oldu aradım daha çıkmamış ve bana söylediği siparişinizi öne çektim iptal ettim bende.
I called and asked for an order, they said it would be delivered in 40 minutes. It's been an hour. I called and it didn't come out yet and I canceled your order, which he told me.
B
Buğra Çeltikoğlu on Google

calisanlar çok sıcakkanlı ve misafirperver. Ücreti de makul ve çok lezzetli
The staff are very friendly and hospitable. The price is reasonable and very tasty.
M
Muammer YILMAZ on Google

Künefelerin tabakta gelmesi hoş değil. Lezzeti yerinde fiyatlarda makul. Lokasyon olarak natayolunda.
It's not nice to have künefes on the plate. The taste is reasonable at reasonable prices. In natayolu as a location.
B
Büşra SİVREN on Google

Çıtır ve sıcak künefe, fıstıklı 36, kaymaklı 36, dondurmalı 36 tl??⭐
Crispy and hot künefe, 36 with pistachio, 36 with cream, 36 with ice cream??⭐
O
Osamah Jassim on Google

delicious konfaa
s
serhat dalsüren on Google

Very nice

Write some of your reviews for the company HATAY KÜNEFECİSİ HASAN MASAT

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *