Berilya Pide & Kebap Tadı Damağınızda - 2494. Cad. Berilya AVM 70/7

4.6/5 based on 8 reviews

Contact Berilya Pide & Kebap Tadı Damağınızda

Address :

Ümit Mahallesi, 2494. Cad. Berilya AVM 70/7, 06800 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Postal code : 06800
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Ümit Mahallesi, 2494. Cad. Berilya AVM 70/7, 06800 Çankaya/Ankara, Turkey
t
tülay çağan on Google

Lezzet nezaket ikram hersey cokkk basarili yolunuz acik kazanciniz bol olsun
Taste, kindness, treat, everything is very successful, your path is clear, and your income is abundant
F
Figen Safalı on Google

Gerçekten güzel yemek yapıyorlar. Tavsiye ederim. Çalışanlar da o kadar efendi insanlar ki....
R
Rasim Süzer on Google

Siparişim tam zamanında iftar vaktinde geldi teşekkür ederim tavsiye ederim gayet lezzetliydi adana menüsü
My order came just in time for iftar thank you I recommend it was very tasty adana menu
A
Andaç Guven on Google

Ara ara paket istedigim bir isletme. Kalite hep ayni, son derece lezzetli ve fiyat/kalite dengesi acisindan Cayyolu/Umitkoy bolgesinde en iyi restorant bence. Telefonla siparis alan kisi(ler) kibar ve hizli, paket getirenler kibar ve cok hizli getiriyorlar. En yogun saatlerde bile en fazla 30dk beklemisimdir herhalde. Pidesi gercekten cok lezzetli, kusbasili pideyi tavsiye ederim.
A business that I want a package from time to time. The quality is always the same, it is extremely delicious and I think it is the best restaurant in the Cayyolu/Umitkoy region in terms of price/quality balance. The person(s) who take orders over the phone are polite and fast, those who bring packages are polite and very fast. I must have waited 30 minutes at the most, even during the busiest hours. The pita is really delicious, I recommend the pide with couscous.
D
Deniz Ev. on Google

Hızlı ve helvalı. İlk siparişimdi, tereddüt ettim ama lahmacunu, ezme salata ve helva ile birlikte hızlı sıcak bir şekilde teslim ettiler. Bütün hepsi başarılıydı
It's fast and helful. It was my first order, I was hesitant, but they delivered the lahmacun quickly and hot, along with the ezme salad and halva. all was successful
Z
Zehra Yıldırım on Google

Küçük bir lokanta ama çok güzel işler çıkarıyor. Fiyatlar makul. Kebapların yanında verilen salata, ezme ve irmik helvası da harika. Bütün pideler ve kebaplar lezzetli ve doyurucu.
It's a small restaurant but does a great job. Prices are reasonable. The salad, mash and semolina halva served alongside the kebabs are also wonderful. All pitas and kebabs are delicious and satisfying.
g
gastroservet on Google

Küçük ve temiz bir yer. Personel ilgili ve güler yüzlü. Ortaklardan biri Amasyalı olduğu için etler oradan geliyormuş. Bunu duyunca, içeri girdiğimde beni karşılayan güzel kokunun sebebini anlamış oldum. Ürünler lezzetli ve porsiyonlar büyük. Salata temiz ve çıtır çıtır. Salata, ezme, irmik helvası ve çay ikram. Fiyatlar makul.
Small and clean place. The staff is friendly and smiling. Since one of the partners was from Amasya, the meat was coming from there. Hearing this, I understood the reason for the fragrance that greeted me when I entered. The products are delicious and the portions are large. The salad is clean and crispy. Salad, pate, semolina halva and tea are served. Prices are reasonable.
Y
Yasemin Sgdc on Google

All fresh food, staff are so friendly

Write some of your reviews for the company Berilya Pide & Kebap Tadı Damağınızda

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *