CHOCOMAR coffee - Arinna Park No:3

4.3/5 based on 8 reviews

About CHOCOMAR coffee

Bizi çok mutlu eden bu talep ve ilgiden dolayı size daha hızlı ulaşabilmek için harekete geçtik ve online satışımızla da sizlerle birlikte olmaya karar verdik. Hijyenin çok önemli olduğu bu dönemde titizlikle hazırlanıp, paketlenen ürünlerimize ulaşmak artık bir tık kadar kolay.

CHOCOMAR farkını evinizin konforunda yaşamak ya da sevdiklerinizi CHOCOMAR farkı ile mutlu etmek isterseniz biz buradayız.

Contact CHOCOMAR coffee

Address :

mahallesi, Arinna Park No:3, 06810 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9799
Postal code : 06810
Website : http://www.chocomarcoffee.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

mahallesi, Arinna Park No:3, 06810 Çankaya/Ankara, Turkey
m
melda comert on Google

Fondünün çikolatasinin kahve fincanında gelmesi hayal kırıklığı. Ama pancakeleri fincanin çapı kadar yapmis olmalari bir matematik başarısı. Aşırı karbonatli ve lezzetsiz idi. Bir tık degil baya tık pahalı bence.
Disappointing that the fondue chocolate came in a coffee cup. But the fact that they made pancakes the size of the cup is a mathematical achievement. It was overly carbonated and tasteless. I think it's not a bit expensive but rather expensive.
G
Gamze Cevher on Google

Cafede sadece 2 masa olmasına ragmen bir tatlıyı tam 55 dakika bekledik. Surekli çikolatasının kırıldığını ve yeniden yaptığını soylediler. Bir tatliyi yapamiyorsaniz menüye koymayın. Maalesef daha fazla dayanamayip mekani terkettik. Cok kotu bir deneyimdi. Bir daha mi, asssssla!
Although there were only 2 tables in the cafe, we waited 55 minutes for a dessert. They said that his permanent chocolate was broken and rebuilt. If you can't make a dessert, don't put it on the menu. Unfortunately, we couldn't take it anymore and left the place. It was an awful experience. Again, asssss!
r
rumeysa hacioglu on Google

Mekanın ferahlatıcı bir etkisi var. Kaliteye göre fiyatlar orta, çalışanlar güler yüzlü ve ilgili bahçesi yaz döneminde çok güzel oturulur
The place has a refreshing effect. Prices are moderate according to the quality, the employees are friendly and the garden is very nice in the summer period.
K
Kürşat Aslan on Google

Kahvalti için gelmiştim, kahvaltı iyiydi ama daha iyi yerlerde görmüştüm. Kahvaltı ürünleri peynirler zeytinler kaliteli fakat biraz az buldum. Kahvaltı çeşitliliği yeterli. Tabi şunuda unutmamak lazım herşeyin çok pahalı olduğu bir zamanda böyle kaliteli ürünler getirirken ister istemez az oluyor. Asıl işleri kahvaltı olmamasına rağmen gidilebilir düşüncesindeyim. Kahvaltida getirdikleri krep ve meyve harikaydı. Çikolata gerçekten Belçika cikolatasiydi.
I came for breakfast, breakfast was good but I've seen better places. Breakfast products, cheeses, olives are of good quality, but I found them a little less. Breakfast variety is sufficient. Of course, it should not be forgotten that in a time when everything is very expensive, when bringing such quality products, it inevitably becomes less. Although their main job is not breakfast, I think they can go. The pancakes and fruit they brought for breakfast were great. The chocolate was truly Belgian chocolate.
a
aysenur ozgoztasi on Google

Çikolataları çok lezzetli. Tatlılar yoğun çikolatalı olduğundan iki kişi paylaşılabilir. Bahçe kısmında masalar birbirine uzak ve havadar ?? Konum itibariyle fiyatlar benzer mekanlara göre bir tık yüksek. Yine tercih edebileceğim bir mekan.
Chocolates are delicious. Desserts are heavily chocolatey so two can be shared. In the garden part, the tables are far from each other and airy ?? Prices are a bit higher than similar places in terms of location. It's a place I can choose again.
M
Meral Oruç on Google

Mekan güzel açık havası ve terası da var ??. Dizaynı hoş modern. Park sorunu yok ancak vale sistemine sahip. Tatlıları?? güzel ancak ??chocomar? özel tatlısı üzerindeki çikolata sebebiyle lezzetli olmasına rağmen tek kişiye fazla ve ??‍♀️ağır geldi. İki kişi tek bir tanede yiyebilir. Hızlı yemeniz gerekiyor çünkü çikolatası ?donuyor. Fiyatlar ??ortalamanın bir tık üst. İlgi alaka güzel.
The place also has a nice open air and terrace ??. The design is pleasantly modern. No parking problem but has valet system. Their desserts?? are good, but ???‍♀️ although it is delicious because of the chocolate on its special dessert ??chocomar?, it was too much and heavy for one person ??‍♀️. Two people can eat in one. You need to eat fast because the chocolate ? freezes. Prices are ??a click above average. Interest is good.
B
Büşra Deniz Yücedağ on Google

Mekan gayet güzel. İlgi alakadan çok memnun kaldık. Gerek sahibi gerek çalışan arkadaşlar olsun hepsi de güler yüzlü ve ilgililerdi. Servis hızı gayet iyiydi. Kahve ve tatlıları başarılı. Seçtiğimiz tatlı oldukça yoğundu iki kişi paylaşılabilir. Tatlı fiyatları bir tık yüksek geldi sadece?
The place is beautiful. We were very pleased with the interest. Both the owner and the working friends were all smiling and interested. Service speed was fine. Coffee and desserts are good. The dessert we chose was quite dense, two people can share. Dessert prices are just a little high ?
S
Serdar Demiroglu on Google

Best in town

Write some of your reviews for the company CHOCOMAR coffee

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *