Hazar Unlu Mamulleri - Ümitköy - Alacaatlı Köyü Yolu No:62

3.9/5 based on 8 reviews

About Hazar Unlu Mamulleri

HAZAR UNLU MAMÜLLERİ İletişim Formu

HAZAR UNLU MAMÜLLERİ firmasına ücretsiz olarak ticari teklif, ürün ve hizmet talepleriniz hakkında mesaj gönderebilirsiniz. (Firma hakkında görüşlerinizi herkesle paylaşmak için; HAZAR UNLU MAMÜLLERİ yorum formu nu kullanmalısınız.)

Contact Hazar Unlu Mamulleri

Address :

Ümitköy - Alacaatlı Köyü Yolu No:62, 06810 Yenimahalle/Ankara, Turkey

Postal code : 06810
Website : http://www.firmasec.com/firma/kcdtdm-hazar-unlu-mamulleri/
Categories :
City : Yenimahalle/Ankara

Ümitköy - Alacaatlı Köyü Yolu No:62, 06810 Yenimahalle/Ankara, Turkey
b
bora kuyrukcu on Google

Bir işletme hem fırın olmaya hem de pastane olmaya soyunuyorsa bunun hakkını vermesi lazım, bir yanda fırından çıkan sıcacık dumanı üstünde ekmekler bir yanda bozulmuş pastane ürünleri. Bence pastaneciliği bırakın en iyi bildiğiniz işi yapın.İki kez aldığım bozuk pastalardan sonra ekmek almayıda bırakmak zorunda kalacağım.Yenememiş bozuk pastanın çocuklarda bıraktığı hüznün resmi yok ne yazık ki ?
If a business is trying to be both a bakery and a pastry shop, it has to do it right, on the one hand breads on the hot smoke coming out of the oven, on the other hand spoiled pastry products. I think leave the pastry shop and do the job you know best. I will have to stop buying bread after the broken cakes I bought twice. Unfortunately, there is no picture of the sadness left by the children with the unedged cake.
O
OGUZHAN ÖZKAN on Google

Böyle bir fırınımız olduğu için çok şanslıyım. Hem lezzetli hem de kaliteli ürünleri mevcut. Ramazan ayı boyunca iftar soframızı zenginleştiren pideleri, hergün bulabilirsiniz. Ayrıca simit ve diğer poğaça çeşitleri de çok lezzetli. Güler yüzlü ve çok saygılılar.
I am very lucky to have such a bakery. Both delicious and high quality products are available. You can find pitas that enrich our iftar table every day during the month of Ramadan. In addition, bagels and other types of pastries are also very tasty. They are friendly and very respectful.
M
Mirac Baha on Google

Çayyolunda hiçbir pidenin ulaşamadığı seviye yıllardır Hazar tarafından belirleniyor. Etrafındaki dilenci ve sokak köpekleri arttıkça o seviye düşmeye devam ediyor. Pideden değil de muhitten kaybetmeye başlıyorlar.. uyarılır..
The level that no pita can reach in Çayyolu has been determined by the Caspian for years. As the beggars and stray dogs around it increase, that level continues to decrease. They are starting to lose not from the pita but from the neighborhood.. be warned..
G
Gizem Şıvgın on Google

Yıllardır alışveriş yaptığım bir işletme ürünleri güzel ve taze sureli sıcak ekmek ve sımıt bulabilirsiniz ve tatlıları çok güzel tezgahta çalışan arkadaşlar ve kasiyerleri çok ilgililer işletme sahibi her zaman işinin basında
A business that I have been shopping for years, you can find nice and fresh hot bread and bagels, and their desserts are very good.
a
aslıhan incirci on Google

Sahibi ve çalışanları çok kaba,acımasız.Sokak hayvanları için çuval ekmeği 40 TL'ye satan, biraz indirim istediğimizde bir kuruş dahi indirmem diyen gözünü para bürümüş sahiplerinin olduğu bir yer.Aslinda böyle acımasız firmalardan alışveriş yapılmamalı.Bir de diğer Hazarlar düşük satıyor diye onlara baskı yapıp onların fiyatlarını yükseltmiştir buranın sahibi.Sokaktaki canın halini anlayacak seviye düşün ki onları anlayın.Umarim siz de alışveriş yapmazsınız.
The owner and the staff are very rude and cruel. It is a place where there are owners who sell a sack of bread for 40 TL for street animals and who say that when we ask for a discount, they will not reduce even a penny. In fact, shopping from such cruel companies should not be done. The owner of this place put pressure on them and increased their prices. Think of the level of understanding the state of life on the street so that you can understand them. I hope you don't shop too.
E
Emre Bayata on Google

Burada böyle bir mekan açıp kasaya insan gibi konuşmayı bilmeyen, kendisine siz diye hitap eden müşteriye bile senli benli konuşan, medeniyetten nasibini almamış bir kadını ne diye koyarsınız anlamak güç. Benden önceki sıradaki yaşlı amcaya "vercen mi artık parayı" diye aynen bu cümle ile bağırdıktan sonra, kasada oyalanırken "biraz acele eder misin" diye uyaran bana da yüksek tonda epey bir laf söyledi, ve üslubu oldukça çirkin. Kendisine şikayet edeceğimi belirtmiştim, nereye ediyorsan et demişti, şimdilik sadece buraya yazıyorum.
It's hard to understand why you open a place like this and put a woman who doesn't know how to talk like a human, who speaks with you even to the customer who calls her you, who has not had her share of civilization. After shouting with this exact sentence to the old uncle in the row before me, "Will you give me the money now", he also said a lot of words in a loud tone to me, who warned me, "Can you hurry up a bit" while lingering at the cashier, and his style is quite ugly. I told him that I would complain to him, he said whatever you want, for now I'm just writing here.
U
Uğur Dökmeci on Google

Best place to supply for breakfasts
A
Ammar Al-Barazi on Google

The bread especially Ramazan Pidesi is fantastic ?

Write some of your reviews for the company Hazar Unlu Mamulleri

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *