Başak Ev Yemekleri & Catering - 1393. Sk. No:7/A

4.3/5 based on 8 reviews

Contact Başak Ev Yemekleri & Catering

Address :

Oğuzlar Mah, 1393. Sk. No:7/A, 06520 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9879
Postal code : 06520
Website : http://www.basakevyemekleri.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Oğuzlar Mah, 1393. Sk. No:7/A, 06520 Çankaya/Ankara, Turkey
P
Pelin Şahin on Google

Ev yemekleri kategorisinde acik ara en iyi ve en lezzetli yemekler sizde. Menuler ve yemek secimleri cok basarili. Hem saglikli hem de guzel yemek yemek isteyen herkese tavsiyemdir.
You have the best and most delicious food in the home cooking category. The menus and food choices are very successful. It is my advice to anyone who wants to eat both healthy and good food.
E
Eda Çelik on Google

10 yıldır çalıştığımız firma temizliği lezzeti vazgeçilmez.mutfağı da herkese açık isteyen görüp gönül ferahlığıyla yemek alabilir.
The taste of cleanliness is indispensable for the company we have been working with for 10 years. The kitchen is open to everyone and anyone can see it and have a meal with peace of mind.
E
Emine Demircan on Google

lezzeti ve temizliğiyle yıllardır çalıştığımız mutfak hep böyle kalın ??
The kitchen we have been working with for years with its taste and cleanliness is always so thick ??
F
Flexy on Google

Şirketimizin öğle yemeğini yapan firmanızın ustalarının ellerine sağlık anne eli değmiş gibi, ilginiz ve samimiyetiniz çok çok iyi... çok çok teşekkür ederiz...
Your care and sincerity is very very good, as if the hands of the masters of your company, who made our company's lunch, were touched by your mother's hand... thank you very much...
a
ali can on Google

Uzun zaman sonra iş yerimizde yediğimiz yemeğin tadına vardık,teşekkürler başak ev yemekleri, tam bir ev yemeği tadında güler yüzlü personel ve işletmeciler sizlerede teşekkürler ?
After a long time, we enjoyed the food we ate at our workplace, thank you Başak home cooking, the smiling staff and operators with the taste of a full home cooking, thank you ?
M
Murat Babayiğit on Google

Yemekler çok lezzetli ve hijyenik bir şekilde gönderilmektedir. Firma olarak uzun zamandır ofis yemeğimizi temin eden,Başak Ev Yemekleri ekibine ve yöneticilerine teşekkür ediyoruz.
Food is delivered in a very tasty and hygienic way. As a company, we would like to thank the Başak Ev Yemekleri team and managers for providing our office food for a long time.
C
Cem Boyraz on Google

Başak ev yemeklerine çok teşekkürler Süper yemekler herkese tavsiye ederim iyi ki varsiniz Engin ve Hüseyin Bey Sevgiler ?
Many thanks to Başak home cooking. Super food, I recommend it to everyone, I'm glad to have you, Engin and Hüseyin Bey, Love ?
Ş
ŞENAY İÇLİ on Google

Sağlıklı beslenmeyi tercih edenlerden biri olarak her gün öğle yemeğim sizden Günlük yapılan sıcacık ev yemekleri ,bazen kebap, zeytinyağlı ne ararsanız var. Ayrıca yemek fiyatlarının uçtuğu bu dönemde uygun fiyata tertemiz bir yemek istiyorsanız bence en doğru adres burası! İşletmecilerine, aşçılarına ,yemeklerimizi getiren personele herkese teşekkürler…Bol kazançlar dilerim.
As one of those who prefer to eat healthy, my lunch is from you every day  Daily hot home cooked meals, sometimes kebab, olive oil whatever you want. In addition, if you want a clean meal at an affordable price in this period when food prices are skyrocketing, I think this is the right address! Thank you to all the operators, cooks, and staff who brought our meals… I wish you good luck.

Write some of your reviews for the company Başak Ev Yemekleri & Catering

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *