Wish Waffle & Chocolate Coffee

4.8/5 based on 8 reviews

Contact Wish Waffle & Chocolate Coffee

Address :

1540. Sk. No:13/D, 06220 Keçiören/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Categories :
City : Keçiören/Ankara

1540. Sk. No:13/D, 06220 Keçiören/Ankara, Turkey
C
CANSU DEMİR on Google

Bu 2. Siparişimiz ve sipariş notlarına inanilmaz dikkat ediliyor. Çikolatanın kalitesi , waffle hamurunun cıtırlıgı , genel lezzeti tartışılmaz bir güzelliğe sahip. Kurye abi oldukça nazik. Sipariş hızı da takdire şayan gerçekten her iki siparişimiz de jet hızında geldi desem yeridir. BOL VE HAYIRLI KAZANÇLARINIZ OLSUN.
This is our 2nd Order and incredible attention is paid to the order notes. The quality of the chocolate, the crispness of the waffle dough and its general flavor are indisputable. The courier is very kind. The speed of the order is also admirable, it would be true if I say that both of our orders came at jet speed. GET LOTS AND BENEFITS.
E
Erdi Keles on Google

Waffle hamuru çıtır hoş ancak içi boş, üstündeki çikolata süslemesi çok güzel ancak çikolatası az. Kendini geliştirmesi lazım malzemeden kaçmamak gerek. Dışarıda masa sandalye mevcut oturabilirsiniz küçük hoş ama sürekli gidilecek bir yer değil. Amaçları daha çok paket sipariş sanırım. Ama ürün lezzeti güzel
The waffle dough is crispy but hollow, the chocolate decoration on it is very nice, but the chocolate is less. He needs to improve himself, not to avoid the material. You can sit outside with a table and a chair. It's nice, but it's not a place to go all the time. I guess their purpose is to order more takeaways. But the product taste is good
B
Burak Özdemir on Google

Harika lezzet harika hizmet ☺️☺️??? hep tavsiye üzerine geldim pişman olmadım. ☺️☺️?
Great taste, great service ☺️☺️??? I always came on recommendation and I didn't regret it. ☺️☺️?
Y
Yüksel İLGEN on Google

Şerbetli tatlılar hariç tatlı sevmiyorum, waffle ve benzeri türlerden olanlara ise hiç şans vermiyorum , ama mükemmel pofuduk hamuru ,çikolatası , kıvamı ve taze meyveleri, bir kere yememe rağmen eşim ve ben müptelası olduk şiddetle tavsiye ediyoruz ?
I don't like sweets except syrupy desserts, I don't give any chance to waffles and similar types, but the perfect fluffy dough, chocolate, consistency and fresh fruits, even though I ate it once, my wife and I are addicted and we highly recommend it ?
r
rukiye Y on Google

Temiz mekan , çalışanları güler yüzlü , waffle çok lezzetli daha ne olabilirki çok beğendik ? Waffle hamuruna boş diyenler olmuş , zaten özelliği o ve çok güzel olmuş ellerinize ve emeğinize sağlık ??
Clean place, friendly staff, waffle is very delicious, what else we liked it so much ? There are those who say that waffle dough is empty, it's what it is and it's very nice, thank you for your hands and effort ??
A
Ayşen ŞANLI on Google

Bu kadar güzel yorumun üstüne gidelim dedik. Ufak ve temiz bir yer. Çalışanlar güleryüzlü. Waffle mükemmeldi. Hamuru çıtır çıtır. Meyve ve çikolatası bol. Çikolatası müthiş. Ellerinize sağlık... Yakın zamanda hooooop ordayım:)
We thought we'd go after such a nice comment. Small and clean place. Staff are friendly. Waffles were perfect. The dough is crunchy. Lots of fruit and chocolate. The chocolate is awesome. Well done... I'll be there soon hooooop :)
M
Mine Can on Google

Hep eve söylüyorduk, bir de yerinde yiyelim dedik. Küçük sıcak bir mekan, çalışanların hepsi birbirinden güler yüzlü. Waffle candır, çikolata aşkı ağır geldi tam krizlik olmuş ??
We were always saying it to the house, and we thought we should eat it on the spot. It's a small warm place, all the employees are smiling from each other. Waffle is sweet, chocolate love is heavy, it's full crisis ??
F
FATİH ÖMER AKIN on Google

Enfes bir Waffle yemek mi istiyorsunuz yeri burası .Mekan olarda ferah güler yüz mükemmel lezzet şiddetle tavsiye ediyorum.

Write some of your reviews for the company Wish Waffle & Chocolate Coffee

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *