Le Chocolatier d'Orient - Uğur Mumcu Sk. 65/B

4.5/5 based on 4 reviews

About Le Chocolatier d'Orient

Paketleme ve Teslimat

Orient Çikolata Evi'nde 100'den fazla ambalaj seçeneği bulabilirsiniz. Değişik renk ve boyutlardaki dekoratif kutularımızı sizin için özel olarak tasarladık. Şık kutularımızı çikolatanız bittikten sonra da atmaya kıyamayacaksınız. Tüm özel günlerde, Orient Çikolata Evi'nin farklı ambalajlarını seçebilirsiniz.

Şehir içinde veya dışında tüm sevdiklerinize, dilediğiniz anda bu eşsiz lezzeti ulaştırabilirsiniz.

Contact Le Chocolatier d'Orient

Address :

Uğur Mumcu Sk. 65/B, 06700 Gaziosmanpaşa - Çankaya/Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +97
Postal code : 06700
Website : http://www.orientcikolata.com/
Categories :

Uğur Mumcu Sk. 65/B, 06700 Gaziosmanpaşa - Çankaya/Çankaya/Ankara, Turkey
M
Mert Yazicioglu on Google

k
kerem yaşar on Google

E
Elif Celik on Google

Çikolatalar çok lezzetli ve kaliteli ama ufak da olsa cafe konsepti olmasını isterdim. Kahvemi alıp çikolataların tadına bakmak süper olurdu.
Chocolates are very tasty and high quality, but I wish there was a cafe concept even if it was small. It would be great to grab my coffee and taste the chocolates.
g
gastroservet on Google

Le Chocolatier d'Orient yirmi yıldan uzun süredir aynı yerde bulunan, çoğumuzun dikkatini çekmeyecek kadar sade, içeriye girdiğinizde kendinizi çocuk gibi hissedeceğiniz bir çikolata dükkanı. Şekerleme dükkanı da diyebiliriz. Çikolatalar İstanbul'dan geliyor. Yenilikçi ve sıradışı malzemeler yok ancak misafirliğe giderken götürebileceğiniz veya özel bir günde bir sevdiğinize hediye edebileceğiniz çok güzel ürünleri var. Hiçbir şey olmasa bile bir merhaba için ya da tatlı bir kaçamak için uğrayın. Çocuk olun biraz.
Le Chocolatier d'Orient is a chocolate shop that has been in the same place for more than twenty years, too simple to attract the attention of most of us, and you will feel like a child when you enter. We can also say a confectionery shop. Chocolates come from Istanbul. There are no innovative and unusual materials, but they have very nice products that you can take to the guesthouse or give them to a loved one on a special day. If nothing happens, stop by for a hello or for a sweet getaway. Be a child.

Write some of your reviews for the company Le Chocolatier d'Orient

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *