Bana Bir Pasta Yap - Abidin Daver Sk. 26/A

4.9/5 based on 8 reviews

Bana Bir Pasta Yap |Butik Pasta | Çankaya | Ankara - En.banabirpastayap.com

Ankara Butik Pasta. 2011 den bugüne en lezzetli ve kaliteli 1 yaş pastası, bebek pastası, baby shower, doğum günü, nişan ve düğün pastası siparişlerinizde kişiye özel tasarımlarla birlikteyiz.

About Bana Bir Pasta Yap

İpek Biçer

 

1965-Ankara

1983- Ankara Atatürk Anadolu Lisesi

1987- ODTÜ  Endüstri Ürünleri Tasarımı

  

Tasarım, iç mimarlık ve yöneticilikle geçen yoğun iş hayatına ara verip ufak bir mola almak istediğim sırada mutfağın keyif veren gücünü keşfettim. Yemek ve sunum denemelerimi  henüz  yeni başlamış olan “blog” günlüklerle daha çok sayıda kişiyle paylaşmaya başladım. “Acemi Aşçı” o yıllarda ortaya çıktı.

Ve  bir gün kızımın doğum günü pastasını kendim yapmaya karar verdim.  

O günden beri ara vermeden pasta yapıyorum. 2011 yılındaki o pasta ile hobi olarak başlayan pastacılık serüvenim 10. yılının doldurdu.

 

İlk günden bu güne temel prensiplerim değişmedi;  bütün ürünleri hala  ev yapımı yöntemlerle, tek tek, geleneksel malzemelerle ve ev hijyeninde yapıyorum. Bu nedenle hazır ara ürünler ile çoklu üretimler yerine, kısıtlı bir miktarda, kişiye özel çalışıyorum. Yapay malzemeleri, toz karışımları, kıvam verici ve transyağları mutfağımıza sokmadım,  hiç bir zaman da sokmayacağım.

 

Bana Bir Pasta Yap pastaları 3 .000 den fazla aileye  ulaştı; doğum kurabiyelerini yaptığımız bebeklerin doğumgünleri pastalarını yaptık; nişan pastaları ile tanıştığımız güzel çiftlerin bebeklerine pasta yapma mutluluğunu yaşadık. Her geçen gün güzel insanlarla ve onların güveni ile büyüdük.

 

2014 Yılında markamız tescillendi, atölyesine kavuştu ve yeni ekip arkadaşları aramıza katılmaya başladı. Atölyemizde bilgi ve tecrüblerimizi paylaşmak için butik pastacılık kurs programları oluşturduk.

 

Sizlerle de yolumuzun en tatlı yerde kesişmesi dileği ile…

Sevgilerimle,

 

İpek Biçer

Contact Bana Bir Pasta Yap

Address :

Abidin Daver Sk. 26/A, 06550 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +97
Postal code : 06550
Website : http://www.banabirpastayap.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Abidin Daver Sk. 26/A, 06550 Çankaya/Ankara, Turkey
Y
Yiğit Ökten on Google

İpek Hanımın çok güzel tasarımlara sahip hafif ve lezzetli pastalarından mutlaka yemelisiniz. Özellikle oreo ve salted caramel dokunuşlarını biz çok beğendik.
You should definitely eat the light and delicious cakes of Mrs. İpek with beautiful designs. We especially liked the oreo and salted caramel touches.
R
Ruyisen Kan on Google

Pasta tasarimi internet sayfasindan sectigimle birebir ayni olarak geldi. Tat anlaminda pastane pastasi tadi beklemeyin fakat gayet güzeldi. Tasarimlari bence piyasadaki en iyilerinden, kesinlikle tavsiye ediyorum.
The cake design came exactly the same as the one I chose from the website. In terms of taste, don't expect a patisserie cake, but it was pretty good. I think their designs are among the best on the market, I definitely recommend them.
s
saise usta on Google

Kizim 4 yasinda.Kizimin 4 yıldır her doğum günü pastasını İpek hanım yapar. Hayal ettiğinizden daha da iyisini çıkarır ortaya.Cok rahatlıkla soyleyebilirim ki Ankarada daha iyisi yok. Bana bir pasta yap ,iyi ki var!
My daughter is 4 years old. Ipek lady has made every birthday cake for my daughter for 4 years. It turns out even better than you imagine. I can easily say that there is nothing better in Ankara. Make me a cake, glad you have it!
N
Nurseren Arik on Google

Kakao dengesi ve malzeme uyumu, yaratıcılık, sanatçılık hepsi biraraya gelince muhteşem bir iş ortaya çıktı. Sanırım pastacılık sektöründe lokomotif olabilir İpek Hanım. Kendisine günümüzü renklendirdiği ve popüleritemi arttırdığı için bizzat teşekkürlerimi iletmek isterim.
When cocoa balance and material harmony, creativity and artistry all came together, a magnificent job emerged. I think it can be the locomotive in the pastry industry, Ms. İpek. I would like to personally thank him for coloring our day and increasing my popularity.
b
bengisu akpinar on Google

Tam olarak istediğim pastayı hatta görsel olarak çok daha iyisini yaptılar. Nişan için hiç bilmeden nası bir şey çıkacak diye benim gibi gerilenler varsa gözleri kapalı bu işi İpek Hanıma emanet edebilirler. İnanılmaz özenli, zevkli ve yetenekli biri kendisi ve özel günlerinizde düşünmeden anlaşabilirsiniz. Saat konusunda paketleme konusunda inanılmaz profosyöneller bu konuda da güvenebilirsiniz. Gel gelelim pastanın tadına, tek kelime ile harikaydı. Keşke normalde de bu pastalardan yapıp satsalar diyeceksiniz çok lezzetliydi.
They made exactly the cake I wanted, even better visually. If there are people like me who are nervous about the engagement without knowing what will happen, they can entrust this job to Ms. Ipek with their eyes closed. He is an incredibly attentive, tasteful and talented person, and you can get along without thinking on your special days. You can also rely on incredible professionals in packaging for watches. Let's come to the taste of the cake, in a word, it was great. You wish they would normally make these cakes and sell them. It was delicious.
B
Bengisu Güleç on Google

Gerçek bir tasarımcı, sanatsal ve hayalinizdeki gibi tasarımlar.. Tesadüfen keşfettiğim ancak bir daha böyle bir organizasyon içine girecek olursam kesinlikle ilk aklıma gelecek ‘tasarım atölyesi’. Bir içmimar olarak; size özel tasarımlar istiyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum. Lezzete değinmeden olmaz, pastamız da diğer ürünlerimiz de çok taze, hafif ve lezzetliydi. Ve en en önemlisi İpek Hanımın enerjisi, güler yüzü, sıcak kanlılığı. Elinize, emeğinize sağlık...
A real designer, artistic and designs as you imagine .. The "design workshop" I discovered by chance, but if I ever go into such an organization again, I will definitely think of it first. As an interior designer; I definitely recommend it if you want special designs. Not without mentioning the taste, our cake and other products were also very fresh, light and delicious. And most importantly, İpek Hanım's energy, smiling face, warm-bloodedness. Health for your hands, for your labor ...
A
Ahu Bozkurt on Google

Görüntüsü ve lezzetiyle harika bir pasta yaptı bize İnci Hanım, ellerine sağlık.Dükkanı da bir o kadar hijyen ve sıcacık bir atmosferde.Özel günlerimizde kendisinden sipariş vermeye devam edeceğiz. Fiyat konusunda biraz daha yardımcı olursa çok memnun oluruz.
Ms. İnci made us a wonderful cake with its appearance and taste. Well done. Her shop is in such a hygienic and warm atmosphere. We will continue to order from her on our special days. We would be very pleased if you could help a little more with the price.
Y
Yoana Palacio Mendoza on Google

The best ?Excellent communication, beautiful and delicious cake??. 100% recommended, ??

Write some of your reviews for the company Bana Bir Pasta Yap

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *