Urfali Kebapci - Mehmet Akif Ersoy Cd. No:41

3.9/5 based on 8 reviews

Sevgili Dostlarımız;

Urfalı Kebepçı 1971 yılında çıraklık eğitimiyle başlayıp, 1985 yılında yurtdışında devam eden Adil RAZ 1992 yılında Ankara Ağaçlı Petrol'de ve şimdi Alınteri Bulvarı 17. Cadde No:41 Ostim  adresinde siz değerli dostlarını ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

Güleryüzlü personeli, birinci sınıf malzemesiyle, vip salonu, divan, şark köşesiyle ve yer sofrası ile güvenilir hizmet anlayışı içinde sizleri evinizde hissettirir. Kebap çeşitlerinden, lahmacun ve künefesiyle ün yapan lezzet ustası Adil RAZ Urfa yöresine ait örf ve geleneklerine göre siz değerli dostlarımıza lezzet sunmaktadır.

Urfa gerçek tadı, gerçek lezzeti Urfalı Kebapçı.

Ankara'da kebap yenilebilecek en iyi adres.

Ostim Adil Raz Urfalı Kebapçı

Adil RAZ

Contact Urfali Kebapci

Address :

Mehmet Akif Ersoy Cd. No:41, 06374 Yenimahalle/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +99
Postal code : 06374
Website : http://www.urfalikebapci.com.tr/
Categories :
City : Yenimahalle/Ankara

Mehmet Akif Ersoy Cd. No:41, 06374 Yenimahalle/Ankara, Turkey
A
Ali Şahin on Google

Yaklaşık 5 yıldır ayda bir yahut iki ayda bir ailece gittiğimiz bir mekan. Bir kaç kez eş, dost ve iş ile ilgili misafirlerimi götürdüm. Memnuniyetsizlik yaşadığım bir an hatırlamıyorum. Öncelikle lahmacun, Adana, Urfa ve Beyti son derece lezzetli ve başarılı. Yemek öncesi gelen salata ve mezeler oldukça yeterli. Yemeklerin sunumu da güzel. Garsonların yaklaşımı seviyeli. Mekan geniş, oturum rahat. Sadece hafta sonları bazen kalabalık oluyor. O zaman serviste akşama olabiliyor. Restorantın valesi mevcut. Aradığınız lüks değilse, rahat bir ortam ve lezzet ise kesinlikle memnun kalırsınız.
It's a place where we go once a month or once every two months as a family for about 5 years. I took my spouse, friends and business guests a few times. I don't remember a time when I felt dissatisfied. First of all, lahmacun, Adana, Urfa and Beyti are extremely delicious and successful. The salads and appetizers that come before the meal are quite sufficient. The presentation of the food is also good. The approach of the waiters is level. The space is spacious, the sitting is comfortable. Only on weekends it gets crowded sometimes. Then it can be in the evening at the service. The restaurant has valet. If it's not luxury you're looking for, but a relaxed atmosphere and taste, you'll definitely be satisfied.
K
Kübra C. on Google

Eski güzel servisi yok artık. Temizliğe önem verilmesi lazım. Lezzet tamam ama en azından pandemi uygulamaları getirelebilir. Servisteyken çalışanlar yemek yiyordu katta. Yemekleri tatlısı çok güzel lezzetli ama restoran işleyişi servisi kötüydü.
The good old service no longer exists. Cleanliness should be given importance. The taste is ok, but at least pandemic applications can be brought. While in the service, the employees were eating on the floor. The dessert of the food is very nice and delicious, but the restaurant service was bad.
i
iEmrely on Google

Çok özensiz ben hayatımda böyle rezalet bir lahmacun yemedim ilk kez gittigim bir yerdi hayal kırıklığına uğradım ben hayatımda ilk kez lahmacun yemiyorum lahmacun demeye bin şahit lazım lahmacunu katlayıp önümüze bıraktılar sunun berbat lahmacun berbat rengi bı tuhaf tadı bir tuhaf lahmacunun içi dağılmış önermiyorum REZALET Bir ayranları güzeldi oda hazır ayran....REZALET ÖTESİ REZALET
Very careless, I have never eaten such a disgraceful lahmacun in my life, it was the first place I went to I was disappointed I am not eating lahmacun for the first time in my life I need a thousand witnesses to say lahmacun They folded the lahmacun and left it in front of us They served it terrible lahmacun terrible color and strange taste a strange lahmacun, I do not recommend it, I do not recommend it. The room is ready ayran....
M
Muharrem Gunes on Google

Super
A
Abdul Habib Aulfat on Google

Very good and delicious....
D
Deepak N on Google

Turkish hospitality at it's best ....
Z
ZAHRA MADHOUSHI ÇOBAN on Google

The best kebab restaurant in Ankara for sure ?
K
Kemal Aldag on Google

Great meat... delicious kebap...

Write some of your reviews for the company Urfali Kebapci

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *