BAM Akademi Cafe - Ümitköy No:9

5/5 based on 8 reviews

Contact BAM Akademi Cafe

Address :

Mutlukent Mahallesi, Mutluköy sitesi, 1950 Sokak, Ümitköy No:9, 06800 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +99
Postal code : 06800
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Mutlukent Mahallesi, Mutluköy sitesi, 1950 Sokak, Ümitköy No:9, 06800 Çankaya/Ankara, Turkey
C
Cihan Berktas on Google

Harika bı yer herkesin gitmesini tavsiye ederim. Güler yüzlü çalışanları ve açık hava masalariyla dostlarınızla hem sohbet hem derslerinizi yapabileceğiniz mükemmel bir mekan.
Great place I recommend everyone to go. It is a perfect place where you can have a chat and have your lessons with your friends with its friendly staff and open-air tables.
E
Esat Sursavur on Google

Kahve ve tatlı anlamında kesinlikle tavsiye ederim. Bunun dışında çok saygılı, düzgün ve cana yakın arkadaşlar çalışıyor. Mutlaka en az bir defa da olsa gidin. Pişman olmayacaksınız.
I definitely recommend it for coffee and dessert. Apart from that, very respectful, decent and friendly friends work. Be sure to go at least once. You will not regret.
B
Buse Kılıç on Google

Şehrin göbeğinde bahçe doğa keyfini sürmek??‍♀️ BAMBAHÇE bi başka ❤️
Enjoying garden nature in the heart of the city??‍♀️ BAMBAHÇE bi another ❤️
B
Banu Sare on Google

İçeri girdiğinizde güleryüz ateş ölçer ve kolonya? ile karşılanıyorsunuz hijyen? tasarımı çok iyi hem klas hem eğlenceli bir atmosfer aynı anda da şehrin gürültüsü karmaşası içinde kaçabileceğiniz huzur veren bir mekan,cafe sahipleri ve çalışan arkadaşlar ilgili alakalı, tatlıların tadı çok iyi, giderseniz bahçedeki salıncağa binmeden ayrılmayın derim???
When you enter, you are greeted with a smiling fire meter and cologne, the hygiene design is very good, a classy and fun atmosphere at the same time, a peaceful place where you can escape in the hustle and bustle of the city, cafe owners and working friends are relevant, the taste of the desserts is very good, if you go to the swing in the garden I say don't leave before boarding
k
kübra korkmaz on Google

Güzel mekan, güler yüzlü çalışanlar.
Nice venue, friendly staff.
S
Sedat Erdurucan on Google

Mükemmel bi yer hem ders çalışıp kitap okuyabileceğiniz aynı zamanda da kahvenizi içip tatlınızı yiyebileceğiniz çok güzel bi mekan herkese tavsiye ediyorum??
It is a perfect place, where you can study and read a book, and at the same time drink your coffee and eat your dessert, I recommend it to everyone??
N
Nihan Yılmaz on Google

Hacettepelilerin mekanı, tatlıları da hoşuma gitti. Bi daha gider miyim? Giderim ??
I liked the place and desserts of Hacettepelis. Can I go more? I go
D
Derin Çolak on Google

Ürünlerinin lezzeti ve kalitesi, ortamın samimiyeti ve sıcaklığı 10/10 bir mekan ortaya çıkartmış. İnsanın çıkıp çıkıp gelesi geliyor
The taste and quality of its products, the sincerity and warmth of the environment have created a 10/10 place. People come and go

Write some of your reviews for the company BAM Akademi Cafe

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *